Hozzászólás: Lehet más az Együtt http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Csipke Rozsa http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25844 Sat, 10 Nov 2012 13:17:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25844 meg annyit az elozohoz, hogy sose fogjuk elfelejteni az LMP-nek, hogy feljelentette Gyurcsanyt es lepaktalt a jobbikkal! sullyesztobe veluk!

]]>
Szerző: Csipke Rozsa http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25843 Sat, 10 Nov 2012 13:13:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25843 Macskafogo

es mi van azokkal, akik nem mentek szavazni, legutobb a szavazasra jogosultak 2/3-a? a fidesz a szavazatok 1/4-evel nyert, csak emlekeztetem…..most akkor mi van? mi az az LMP? es milyen mas orszagokhoz kepest? ahol a nep legalabb 80 %-a becsuletesen dolgozoik, adozik….azt akarja osszehasonlitani a magyar viszonyokkal, ahol 47 % van minimalberre bejelentve es mindenki ott lop csal, ahol tud, nameg zsebbol zsebbe fizetnek?…ugyan mar, ha lehet ossza a hulyesegeit valahol mashol, errefele azert van tudomasuk az embereknek arrol, mi folyik otthon es a parlamentben es mert demokraciaban elunk, viszonyitani is jobban tudunk…

]]>
Szerző: Macskafogó (@macskafogo) http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25833 Sat, 10 Nov 2012 06:41:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25833 Szemenyei úr, Ön ezek szerint egy meggyőződéses antidemokrata, csak gratulálni tudok hozzá. Én szerintem meg bármely párt pont olyan mértékben kapjon szót, amilyen mértékben az emberek támogatják. Ha ez 1%, akkor annyi. Egy politika értékét egyébként se az szabja meg, hogy hányan szavaznak rá, mert ilyen alapon a Fideszé a legjobb, hiszen 53% nekik adott igazat.

A parlamenti munkáról meg szemmel láthatóan fogalma nincs, hogy terjeszti ezt a lumpenproli stílusú irigykedést a képviselők fizetésére. Pont az LMP képviselői nagyon is megdolgoznak azért a fizetésért a parlamentben és egy új hangot, új stílust képviselnek, ezért is van szükség arra nem csak hogy bekerüljenek újra, de sokkal jelentősebb tényezői legyenek az új parlamentnek. Az LMP képviselői nem azért kerültek be, hogy ott élvezzék ezt az egyébként más országokéhoz képest nem túl magas fizetést, hanem hogy képviseljék a választóikat, akikbe Ön most belerúg. A székeikhez se ragaszkodnak feltétlen, ezt Kaufer Virág és Kukorelly Endre példája mutatja.

]]>
Szerző: Jimbo http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25830 Sat, 10 Nov 2012 05:12:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25830 Todor48!
Azt hiszem ketsegtelen ki(k)nek szol az irasa estokeletesen egyetertek vele. Sajnos itt nem megy es gondolom magyarazni sem kell, miert? Most mar a frocskolodes kezd egyoldalu lenni, mert (elismerem)regebben kolcsonos volt. Most mar csak a “jobboldal” kap belole, mert semmi ervuk sincs, semmire.Az ertelem meg Csipke Rozsanal domborodik ki a legjobban. A tobbiek (Isten tudja hany nev alatt) csak kisinasok hozza kepest.
Csipkes! A perelesre egy kis idot kell, hogy adjal. Tudod, az nem megy olyan gyorsan. Es mivel becsuletes emberre
var a perinditas, igy meggondolando. A rendes emberek igy szoktak. De hat te ezt ugy sem erted, tehat ird vissza ide
hogy baromsag amit irok. Az is rolad fest kepet. Jobbanmondva vilagosabba teszi az eddig kialakult kepet.
Tovabbi jo marakodast.

]]>
Szerző: Jimbo http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25829 Sat, 10 Nov 2012 04:58:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25829 Bubala!
Milyen vadaskodast emlegetsz?(vagy mar megint mellebeszelsz???) Hiszen fentebb irtad amire csak valaszoltam. Ha “bizonyitekot” akarsz, hat olvasd el SAJAT bejegyzesed! Ugy erzem(es nem hiszem, hogy tevedek) de meg a csipkes nev alatt is te firkalsz(igaz gusztustalanul, de hat megszoktuk mar).
Te orokke bizonyitekokat kovetelsz es te sem es Szemenyei sem produkaltok soha semmit, csak hivatkoztok ra.
Annyit is ernek.

]]>
Szerző: todor48 http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25828 Sat, 10 Nov 2012 02:58:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25828 Élvezettel olvasom mindig a cikkeket. Nem úgy a magasröptű hozzászólásokat. Nem lehetne egy kicsit kevésbé sértődékenyebben, egy kicsit a másik iránti megértéssel, sőt netán a cikk tárgyához- esetleg, netán-hozzászólni? Ahelyett, hogy fröcskölődnénk?

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25824 Sat, 10 Nov 2012 01:58:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25824 Csak hadd marják egymást.

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25823 Sat, 10 Nov 2012 01:56:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25823 Szerző: JIMBO | november 9, 2012, 5:32 du.

Igazad van , kedves Jimbo, úgy undorító ez az egész, ahogy van.

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25822 Sat, 10 Nov 2012 01:53:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25822 Szerző: Tüske Zsófia | november 9, 2012, 3:12 du.

Ne kekeckedj zsó fika:)

]]>
Szerző: kekec http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25819 Sat, 10 Nov 2012 00:22:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25819 Boda Marcsi
Fogalmad sincs az államok adósságkezeléséről, ugye? Azok nem EGY hitelt vesznek fel, mint a magánadósok, akik aztán szépen lassan azt törlesztgetik, hanem folyamatosan (szinte hetente) bocsátanak ki államkötvényeket, és élő ember nem tudja megmondani, hogy az éppen kamat, tőke vagy új hitel felvételére megy el.
Amikor 2008-ban a pénzügyi VILÁGválság miatt lefagyott a piac, az éppen esedékes devizatörlesztéshez nem vették meg a magyar kötvényeket. Tehát hiába állt rendelkezésre az összeg forintban – nem lehetett devizára átváltani.Ezért kellett az IMF DEVIZAhitele. Az nagyrészt nem ÚJ hitel volt, hanem a lejáró régi hitel törlesztésére ment el. Ezért nem nőtt a hitel teljes összegével, hanem csak annak egy részével az államadósság, mert a törlesztés viszont csökkentette azt. Ami meg nem, az ott maradt az MNB-nél. Ugyanis pont arra szolgált, hogy az MNB tartalékainak feltöltésével elriassza a forint elleni spekulánsokat.
Egyébként meg a világ pénzügyi rendszere lenne a legnagyobb bajban, ha az államok hirtelen visszafizetnék az összes hitelüket, mivel ez nem a középkor, amikor az aranyat halmozták a kincstárakban, hanem a mai pénz az tőke, amely profitra törekszik. Nem tudnának annyi pénzt hirtelen kihelyezni, és akkor neked pl a bankbetétedre nem tudnának kamatot fizetni. A gazdaság meg ugyanúgy recesszióba süllyedne, ahogy Magyarország Orbán és MATTolcsy “áldásos” működése következtében. Ugyanis a bankok túlnyírása ezzel jár. És akkor annyika a munkahelyednek vagy nyugdíjadnak, netán a megtakarításaidnak. Hidd el, hogy nem akarod azt megtapasztalni!

]]>
Szerző: kekec http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25818 Fri, 09 Nov 2012 23:54:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25818 A millásjuhász és az LMP is a baloldal megosztására törekedik, és ez csakis Orbánnak kedvez. Nem érdekelnek a szándékaik, az eredmény alapján minősítem őket kártékonynak.
Boda Marcsi
Gratulálok, nagyobbat sikerült hazudnod, mint Orbán és a szóvivői együttvéve, pedig az nagy szó Nem a szocik, hanem Orbán, nem a szoci kormányzást alatt, hanem a napokban, és kifejezetten a Bajnai által jegyzett Együtt 2014 ellen hozták a csokisgatyások azt a törvényt, hogy egyesület nem indulhat
Egyébként meg nem ártana tájékozódni a tényekről mielőtt hülyeségeket írkálsz. Orbán alatt 50 %-al emelkedett az államadósság, 6000 mrd-ról 9000 mrd-ra, csak a statisztika elől eldugtak egy tucat csontvázat – ezért keresgélték a kormányváltás után Bajnai szekrényében, mert nem akarták elhinni, hogy ő nem dugott oda semmiféle csontot.
Egy részét már Orbán herdálta el MOL részvényekre, és egy része még mindig ott van az MNB devizatartalékában – tudod amit márciusban akar kifosztani a Simicska és Bandája.

]]>
Szerző: bubala51 http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25817 Fri, 09 Nov 2012 23:52:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25817 CSIPKE ROZSA: Mire?

]]>
Szerző: Csipke Rozsa http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25815 Fri, 09 Nov 2012 23:34:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25815 Bubala51

ha nem okoz problemat a bocsantkeres, szerintem maris kerheted…

]]>
Szerző: Csipke Rozsa http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25814 Fri, 09 Nov 2012 23:29:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25814 nagyon orulunk szarcsimbok, hogy a neved valtozatlanul szarcsimbok es bizton szamithatunk ezutan is az idefirkalt baromsagaidra…amugy tenyleg, miert nem pereli be? MERT VAN IGAZSAGA SZEMENYEINEK, AZERT! en eddig akit csak kerdeztem, mind azt valaszolta, ha orban kituntette jo ember nem lehet!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2012/11/09/lehet-mas-az-egyutt/#comment-25813 Fri, 09 Nov 2012 23:25:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=7659#comment-25813 Még megsem alakult az ütőképes hungaródemokratische társulat , már elkezdenek marakodni.
Ez a senkiházzy Juhász nem veszi észre hogy Bajnai az ász , ő pedig -hogy Hofit idézzem- már akkor is egy senki volt amikor még valaki volt.

]]>