Hozzászólás: Felsőszoptatás http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-29858 Wed, 19 Dec 2012 18:18:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-29858 Neked is boldog ünnepeket TITI!

]]>
Szerző: RÉGI TITI http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-29737 Tue, 18 Dec 2012 22:23:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-29737 HAVE NICE DAY BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN KEDVES EMBERNEK!!!!BON noel MEry Chistmast!!!!!!!! titi Harkányból

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-29006 Thu, 13 Dec 2012 20:09:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-29006 Nyilas Misi
2012 december 10
1:36 du.
ha nem olvasol, hát nem olvasol. kicsi az esélye, hogy e miatt könnyesre sírjam a párnámat.
de, hogy lemaradsz valamiről, az tutira veheted:-)

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-29004 Thu, 13 Dec 2012 20:05:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-29004 ombre
2012 december 13
9:55 de.
elég vastag páncélt növesztettem már, + bevettem a lesz@rom tablettát a bodák és jimbok ellen.
tudjátok, nem ők vannak alul, a béka van magasan felettük:-)))

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28998 Thu, 13 Dec 2012 18:56:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28998 ombre
2012 december 13
9:55 de.
Szia Ossi!
De jó, h itt is találkozunk! Nagyon kellenél ide! 🙂

]]>
Szerző: Hollósy Gerti http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28986 Thu, 13 Dec 2012 16:21:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28986 Igazad van kedves Osszián barátom és ez nagyon szép Tőled.

Minden rendben is lenne, de a “gerinctelen” és a többi csúnya jelzőt (nem gyűjtöm ki az összeset)sajnos nem tudom csak úgy lenyelni, semmilyen politikai eszme nevében sem, mert az személyesen az én emberi mivoltomat sérti és nincs köze a politikához.

Én itt nem sértegettem senkit.

Azért köszönöm, talán mondhatom így is, köszönjük, Osszián.

]]>
Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28981 Thu, 13 Dec 2012 14:55:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28981 Különös dolgok alakulnak ki olyankor, amikor az emberek nem ismerik egymást, még egyelőre virtuálisan sem. Aztán rendeződnek majd a dolgok. Kell némi idő, úgy látszik.
Az a furcsa helyzet állt elő, hogy én itt négy kommentelőt ismerek, hármat nagyon jól, de a negyediket a legrégebben.
A három hazai az Ille, Raptor és Hollósy Gerti. Azt is mondhatom, hogy ők mind a hárman a barátaim.

Nyilas Misit pedig vagy 4 éve ismerem, még a nolról. (Népszabadság online). Vele is jó nexusban vagyok, azt hiszem.

És tudom, hogy ez a 4 ember itt, biztosan egyet akar, leváltani a jelenleg Magyarországon regnáló maffiát. Mind a négyen ugyanazt látják: az ország külföldi megítélése katasztrofális, a gazdaság állapota katasztrofális, a jogállamiságot szétverték, az egészségügy döglődik, az oktatást a klérus kezére adták, a felsőoktatást agyonvágták, az alkotmányosságra fütyülnek, ráadásul hazudnak, hazudnak és hazudnak szakadatlanul, egy árva egyenes szó ki nem jön a szájukon, mindenkit hülyének nézve.
Amit Boda M. ír, az nem igaz, vagy nem úgy igaz (persze, hogy a kisfogyasztókat nem érintik a árcsökkentések – annyival megemeli a szolgáltató a készenléti költséget, a nagyfogyasztó jár jó, de mindenki bőrére),hazudik, mint a kormányzópárt.
És itt az egyformán gondolkodók bántják egymást.
Nem kéne.
Gerti jó modorú, de azért van, nagyon is van véleménye, Ille és Raptor kemény bírálói az orbáni rémuralomnak – hát ezt nézzétek, Gerti, Rapti, Pista és Misi, ahogy ezt nézi barátotok:

Osszián

]]>
Szerző: Hollósy Gerti http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28978 Thu, 13 Dec 2012 13:24:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28978 Kedves Nyilas Misi!

Nagyon sajnálom, hogy még mindig nem érted!

Hát éppen pontosan dicsértem Gy. F. politikusi és szónoki képességeit az átlaggal szemben. Ha itt lettél volna bármikor képletesen nálunk, csak azt hallhattad volna a köztem és politológus férjem között folyt beszélgetésekben, hogy mennyire szemétség volt Gy. F. -et politikailag lehetetlenné tenni és így kinyírni.

Sajnálom, hogy ennyire nem akarod érteni, nem is tudom, hogy miért “magyarázkodom”, dehogy magyarázkodom itt Neked. Nem miattad írom, hanem Gyurcsány Ferenc miatt.

Neveztél engem itt alaphangon pl. gerinctelennek és még volt sok más is, úgyhogy nem is óhajtom elnyerni a tetszésedet, sőt arra kérlek, ne is törődj az írásaimmal, van itt cikkíró bőven még rajtam kívül.

Ami az említett példát pl. a cigányságot illeti én is írtam, eléggé olvasott cikket a cigányság helyzetéről a Civil Újságírók blogján, de mindez természetesen itt már nem lényeges.

ITT ÍROD:

“nem Gyurcsanytol leszek ellenzeki, hanem azert, mert Orban alkalmatlan az orszag vezetesere es a modszerei egyre messzebb viszik az orszagot a demokraciatol, azoktol az ertekektol, amit en balliberalis ertekekkent tisztelek…”

NOS? AKKOR ENGEM MIÉRT PISZKÁLSZ, RÁADÁSUL EGY OLYAN MONDATÉRT, GY. F. ÜRÜGYÉN AMIT TE ÉRTETTÉL FÉLRE????

Nem kell válaszolni a kérdőjel csak mondatvégi írásjel.

]]>
Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28741 Wed, 12 Dec 2012 01:51:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28741 kanadai

nagyon aktualis…A napfeny ize nagyon tetszett, kosz, hogy eszembe juttattad…

]]>
Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28738 Wed, 12 Dec 2012 01:47:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28738 Hollosy Gerti

Kanyarodjunk vissza a konfliktust kirobbanto hozzaszolasodhoz….az egesznek pont az volt a lenyege, hogy megjegyezted zarojelben, hogy nem vagy gyurcsany-fan…Mi kesztet arra, hogy azokutan, hogy bebizonyosodott, ez volt az ellenzek legnagyobb baklovese, hogy mikor kellett volna, nem allt ki Gyurcsany mellett, hataba vagta a nagykest, tavol maradt a szavazastol s ezzel merhetetlen karokat okozott az orszagnak, ezek utan odabiggyeszd ezt? En mar tobb, mint ot eve forumozok kulonfele brutalis helyeken, DE MEG EGYETLEN JOBBERT, FIDESZEST nem lattam, hogy akar arnyaltan is kritizaltak volna orbant, vonat vagy akarkit arrol az oldalrol, pedig Gyurcsanynal ezerszer nagyobb hibakat, aljassagokat kovettek el… es a kompromisszumkeptelensegert azokat a liberalisokat, szocialistakat teszem felelosse, akik meg ma is gyurcsanyoznak….nem Gyurcsanytol leszek ellenzeki, hanem azert, mert Orban alkalmatlan az orszag vezetesere es a modszerei egyre messzebb viszik az orszagot a demokraciatol, azoktol az ertekektol, amit en balliberalis ertekekkent tisztelek…
hogy mennyire vagy demokratikus es mit teszel erte, mar nem csak a te ugyed, hanem mindannyiunk gyerekeie is es amikor kifustoltek az otevest az apjaval egyutt a viskojukbol, hogy szabad predakent levadaszhassak, hatbalohessek oket…AZ SEM ELSOSORBAN A CIGANYOK UGYE VOLT megis ahany tuntetest szervezett erlauer, valahogy a legtobb blogiro nem ert ra “epp akkor”….igen van tuske a lelkemben a blogirokkal kapcsolatban, de szemely szerint teged nem ismerlek, igy szo nincs arrol, hogy barmit mondanal nem fog tetszeni, majd ha nekem tetszot irsz, azt is tudatom igerem…

]]>
Szerző: Kanadai. http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28451 Tue, 11 Dec 2012 16:37:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28451 “Van egy hihetetlenül negatív összetartozás ebben a városban. És folyamatos kritizálás. Éppen ezért menekültük el innen annak idején. Viszont, ahová mentünk, ott meg rájöttünk: mi is ilyenek lettünk. Nehéz volt leszokni arról, hogy állandóan azt érezzük, mi mindent jobban tudunk, mi vagyunk az okosabbak, nekünk még a seggünkben is fejünk van, és még a sliccünkön is ki tudunk nézni. ” /Halász Péter Budapestről, 2002/

(http://hu.wikipedia.org/wiki/Halász_Péter_(rendező)

]]>
Szerző: Ódor György http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28423 Tue, 11 Dec 2012 15:18:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28423 A témánál maradva, Semjén egyre jobban schmidtesedik:

http://tatk.elte.hu/aktualis-hirek/egyetemi-hirek/2394-professzorok-nyilatkozata

Szegény Viktor! Otthon kérdezi tőle a felesége:

– Mi bajod van már megint, olyan morcos vagy.

– Óbaszdmeg, egyik idióta sem tudott önállóan megírni egy kibaszott szakdolgozatot!

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28396 Tue, 11 Dec 2012 09:52:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28396 Jimbo
Lehet hogy az USA-ban van diákhitel, de náluk nem volt népszavazás arról, hogy legyen-e ingyenes az oktatás. Érted? Tök ingyenes!Mert nálunk volt, és a fidesz kezdeményezte. Most meg bevezeti a 100%-os térítést.
Szerinted ez korrekt?
Igen-nem?
Csak egy szóval válaszolj.
Tehát elvileg Mo-on diákhitelre semmilyen szintem, semmilyen módon nincs szükség, hiszen népszavazás volt az teljes ingyenességről.

]]>
Szerző: Hollósy Gerti http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28384 Tue, 11 Dec 2012 09:01:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28384 Nyilas Misi, hol voltam hetyke és szemtelen? Csak elmondom a véleményemet, ahogy Te is.

Egyetlen szóban kapaszkodsz még mindig, de az egész hozzászólás értelmét nem nézed. Tudom, Neked én írhatok bármit ezután, sosem lesz jó. Nem csak Neked írok! Mennyire vagyok demokratikus? Ez kizárólag az én ügyem.

]]>
Szerző: Hollósy Gerti http://kanadaihirlap.com/2012/12/08/felsoszoptatas/#comment-28383 Tue, 11 Dec 2012 08:56:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8221#comment-28383 Jimbó, a diákhitellel az a baj, hogy ha valaki felveszi, nem biztos, hogy vissza tudja fizetni, mert nem biztos, hogy lesz munkája. Ez itt a baj.
A jelenlegi magyarországi körülményeket nem lehet összehasonlítani a bárhol a világon esetleg már jól bevált módszerekkel.

(Nekem is van egy tehetséges egyetemista gyerekem, de ha nem állami finanszírozásúra vették volna fel, akkor nem tudnám taníttatni. (igen aláírt, mert tanulni szeretett volna és nem volt más választásunk)

]]>