Hozzászólás: Bugrisok országa http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29683 Tue, 18 Dec 2012 15:17:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29683 Dénes ERÖS
2012 december 16
1:00 du.
Apafia/ejmiakő!
Tegyél már fel másikat, mert ez rég lejárt, csak serceg!
Amúgy meg úgy hülyeség, ahogy van!
Figyu!
…”Orbán Viktor a levélben felhívja a figyelmet arra, hogy szemben 2011-gyel és 2012-vel, amikor a kormány egyszeri intézkedésekkel tudott csak úrrá lenni a hiányon, 2013-ban már strukturális intézkedések biztosítják a deficit leszorítását. A miniszterelnök a Magyarországgal szembeni piaci bizalom erősödését is a megfontolandó szempontok közt hozza fel. A lap érdekességnek nevezte, hogy a hiányleszorító kormányzati intézkedések levélhez csatolt listáján Orbán Viktor a Bajnai-kormány intézkedéseit is felsorolja. ”
Erről, rólad ennyit!
Ostoba és hiteltelen vagy! 🙂

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29391 Sun, 16 Dec 2012 18:00:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29391 Lehetséges,hogy “bugrisok”,de nem kiàrusitoi a hazànak,mint a talàn nemannyira bugris elödeik,akik mindent eladtak-ha kellett- a hatalmuk megtartàsàért,Gyurcsàny alàirta a 2008-as IMF kölcsönt Simor kezdeményezésére és Bajnai végrehajtotta az orszàg kàràra.

]]>
Szerző: Kovács Éva http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29356 Sun, 16 Dec 2012 13:53:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29356 Minden eddigi hozzászólásokkal egyetértek!

]]>
Szerző: todor48 http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29348 Sun, 16 Dec 2012 11:51:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29348 Ezek hatalmi gőgjükben és a néptől való egyre fokozódó félelmükben nem veszik észre, hogy egy nyomástartó edényen ücsörögnek, melyről hiányzik a biztonsági szelep.

]]>
Szerző: Claire http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29286 Sat, 15 Dec 2012 21:01:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29286 Valamennyi “gyűlölet” kizárólag a kirakat-politikát jelenti,
mely mögött kemény gazdasági érdekek húzódnak meg. Hivatali elnevezések megváltoztatása, szobrok elmozdítása szintén pénzügyi bevételt jelent bizonyos cégeknek, melynek a végére kell járnia!
Matolcsi munkaköri leírásában benne volt a Kossuth szobor elmozdítása?
S ha nem, akkor lám-lám világossá válik a világ előtt, hogy a magyar hatalmi szervek fölött nem áll semmi és senki, mely cél megvalósult az ún. rendszerváltással, s az EU-t is ezért tartják terhesnek a számukra.
A lényeg, hogy bármely magyar hatalmi szerv (-személyiség) azt tehessen, amit akar és jónak lát a pillanatnyi kedve szerint.

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29274 Sat, 15 Dec 2012 19:26:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29274 Kovács Éva
2012 december 15
1:20 du.
Ez igaz! Egyszerűen felfoghatatlan ez a gyűlölet minden, mindeki iránt!
Lehetetlen ezt magyarázni a sanyarú gyermekkorral, részeges szülőkkel, ifjúkori csalódással!
Szerintem ez “simán” kissebbségi érzésből, esetleg diktátori hajlamból fakad!
Vagy a nyilvánvaló, már rég látható betegséégéből!
De akkor nem kéne lemondani?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29270 Sat, 15 Dec 2012 19:20:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29270 Kovács Éva
2012 december 15
1:20 du.
kedves éva! ennek még leve is van?
tudja mit? kimaradnék belőle.
szívtam már eleget!

]]>
Szerző: Kovács Éva http://kanadaihirlap.com/2012/12/15/bugrisok-orszaga/#comment-29250 Sat, 15 Dec 2012 18:20:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8318#comment-29250 Sajnos egyetértek.Az a baj hogy a levét mi szegény emberek,nyugdijasok,diákok isszuk meg!!!!

]]>