Hozzászólás: A mi elitünk! http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-31692 Fri, 04 Jan 2013 11:26:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-31692 friss hír: elmeszelték, bizony, az előregisztráció súlyosan jogkorlátozó!
magasról le fogják sz@rni az ab határozatát. nem ez lesz az első. biza, be fogják emelni az alapizébe.
“A Fidesz ezzel eddigi közjogi működésének talán legbrutálisabb lépésére kényszerül: annak ellenére emelheti az alaptörvénybe az AB által megsemmisített jogszabályokat, hogy a testület azokat az alkotmánnyal ellentétesnek találta.”
egy fideszes delegált pedig a következőket különvéleményezte:
“…válságos időkben – és most ilyeneket élünk – nincs helye a kormányzat kritikájának. A hatalmi ágaknak ilyenkor kötelességük az együttműködés. Nem szükséges tehát védeni az állampolgár jogait, vagy az alkotmányosságot, hiszen az bénítaná a kormányzást, sőt a jogállam egészének működését, miáltal lehetetlenné tenné a válság kezelését, illetve annak mélyülését eredményezné. Magyarul: a kétharmad csináljon, amit akar, az csak jó lehet a zembereknek, de különösen Lenkovics Barnabásnak. ”
részletesen erről a bepucsításról itt olvashattok: http://keletibolcsesseg.nolblog.hu/archives/2013/01/04/Kulonvelemeny/

]]>
Szerző: Jávorszky Mária http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-31679 Fri, 04 Jan 2013 08:15:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-31679 Én meg azt kívánom, hogy tegyenek mán egy szívességet a magukat demokratáknak hazudó magyargyűlölő pofátlan betolakodók és boldoguljanak meg az Új Évben mielőbb!
Egy rászista nagyon náci.

]]>
Szerző: todor48 http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-31132 Tue, 01 Jan 2013 06:15:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-31132 Erőském, kedves Gézám! Egytértek, kormányozzanak azok, akik kölcsön nélkül is tudnak! Megköszönném, lennél-e szives megmondani azt is, hogy kik is azok? Csak nem a Viktorra gondoltál? Ha igen, akkor azt kell mondanom, hiányosak az ismereteid. “nem kicsit, nagyon!”.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-31046 Mon, 31 Dec 2012 11:50:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-31046 Úrhatnám kis nép ez a magyar…most, hogy Trianon óta nem tud más népeken uralkodni , marad a cigány meg a másik magyar akit lehet feljelentgetni névtelenül ha másik kocsit vásárol.
Nomeg a zsidók. Azok mindig kéznél vannak a magyarnak.

BUÉK minden kedves demokratikusan gondolkodó felebarátomnak. A többieknek meg…ott egye a fene…nekik is 😀

]]>
Szerző: corvin http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-31021 Mon, 31 Dec 2012 06:48:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-31021 Denes Eros kommentjéből látom, hogy sokat segítettek rajtunk néhányan, mert elmentek. Maradtak többen, akik mehetnének már. Viszont mindenki nem mehet, valakiknek itt is maradni kell különben miből dőzsizne a sok here-bere? Miből lenne eladható székház, kőbánya, szőlőbánya, ex-József főhercegi kastély, Szabadsághegyen csodapalota, sok-sok földbirtok stb… annak, akinek életében nem volt munkahelye. Ennyi elég, a disznóságokhoz nincs elég karakter.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-30950 Sun, 30 Dec 2012 17:57:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-30950 A mi elitünk 2002-ben Lendvai Ildiko:1. “hiszen van itt pénz…..”,2.2004-ben Medgyessy “egy öregember…
2006-ban màr nem volt ELITÜNK,csak Gyurcsàny”hazudtunk reggel,délben és este,elba…nem is kicsit,nem kormànyoztunk,ellehet innét menni”.Most utolag,ha lett volna ELITÜNK mondhattàk volna: ELKELL MENNED,ne tehetetlenkedjél tovàbb,ne probàlkozzàl Bajnaival sem !Talàn elkerülhettük volna a 2008-as IMF kölcsön kérelmét Simornak,a veremàso visszafizetési kötelezettségekkel,Bajnai sem rontotta volna tovàbb a békasegge alà az orszàggazdasàgàt 2009-ben.De 2004 ota nem volt ELITÜNK,amelyik felszolitotta volna a szakadékbavezetöket:ELÉG VOLT,ELLEHET INNÉT MENNETEK,KORMÀNYOZZANAK AZOK,AKIK KÖLCSÖNNÉLKÜL IS TUDNAK,AKIKNEK ÉRTÉKEINK MEGTARTÀSA/NEM KIÀRUSITÀSA/ A CÉLJA !

]]>
Szerző: Kovács Éva http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-30940 Sun, 30 Dec 2012 16:24:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-30940 A cik hüen ábrázolja hogy a mai hatalom mindent megtehet!Az az alkotmány nem az egész nemzetre vonatkozik hiszen fidesz alkotmány!Melyet tódoznak fótoznak!Ha jó meggondolom akkor az országgyülés tagjai sem érvényesek,mert nem erre az alkotmányra tették az esküjüket!Sőt amit Palika aláirt az sem érvényes hiszen nem hitelesen irta alá!Ez nem tünik fel senkinek!

]]>
Szerző: credo in UNUM DEO http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-30916 Sun, 30 Dec 2012 12:42:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-30916 Dömötör Tibor:
Karácsony
Karácsonykor: Karácsonykor:
Angyalok szállnak, Harangok zúgnak,
Híradást hoznak, Szent igék szólnak,
Béke jegyében, Imádság szárnyán,
Élet fényében, Imádság szárnyán,
Szentség lelkében, Szíveknek vágyán,
Hívők hitében, Zsoltárok hangján,
Krisztus képében Szeretet hídján,
Földön jár az Isten. Bocsánat útján
Mennyben jár az ember.

]]>
Szerző: Marianna Rozsnyoi http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-30876 Sat, 29 Dec 2012 23:21:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-30876 Nagyon tetszett a cikk es valoszinuleg van humorom is mert mielott kiirtad volna hogy hol kell nevetni megmosolyogtam! Koszonom hogy o,vashattam!

]]>
Szerző: cornelius http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-30842 Sat, 29 Dec 2012 20:18:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-30842 Ami a nyugati magyar emigráns elitet illeti, vannak kétségeim… Enyhén szólva.

Láthatunk ilyen elitet Orbán Viktor környezetében – gondolok pl. Andy Vajnára. Semmi nem ragadt rá és társaira a nyugati liberális demokráciából, vidáman lubickolnak a kiépült diktatúra viszonyai között.

Aki meg nem ilyen, pl. a nemrég elhunyt Zwack Péter, az simán hazaáruló a mai kurzusnak és az elhülyített népnek. Megértem, ha nem nagyon törnek hazafelé.

Nem ismerem az észt emigráns értelmiséget, de nagyban fogadnék rá, hogy normálisabb, mint a magyar.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2012/12/29/a-mi-elitunk/#comment-30831 Sat, 29 Dec 2012 19:09:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=8571#comment-30831 deli legények, nemdebár? mintha lenne gerincük is, persze, ez csak átmeneti állapot.

]]>