Hozzászólás: Éhségmenet http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36672 Tue, 12 Feb 2013 16:22:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36672 falusi….tamaszd fel kadar jankodat ….

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36666 Tue, 12 Feb 2013 16:09:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36666 Nyilas Misi
2013 február 12
10:56 de.

Bocs, de nem értek egyet veled.
Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának..

]]>
Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36665 Tue, 12 Feb 2013 15:56:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36665 Chris

hidd el, erre a burkus lacira itt semmi szukseg…rugjad ki innen legyszi…kosz:)

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36658 Tue, 12 Feb 2013 15:45:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36658 burkus laci
2013 február 11
9:40 du.

Volt mit? Úgy könnyű..
Ezek szerint a rohadt libsikomcsifujjabelemkijön átkosban a gyerekek nem éheztek..
Mostmeg igen.
Herczegem, ne zárd az ajtódat éjszakára.
Nem kell attól tartanod, hogy valaki ellop az eszed miatt.

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36648 Tue, 12 Feb 2013 14:23:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36648 ombre….bojzaszto amiket irsz csak NEM IGAZ

]]>
Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36645 Tue, 12 Feb 2013 12:31:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36645 Oszi

ezek itt ilyen foldsotet gyokerek, nincs mit tenni, szerintem a fele a kurucinfo “munkatarsa”…ugy ahogy mondod, fergek!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36627 Tue, 12 Feb 2013 09:08:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36627 dakota
2013 február 6
3:04 du.
tudod, kicsi huszár, szánalmas csak az tud lenni, aki valaki. én meg valaki vagyok, te meg senki.
rólad gyermekkorom beugratósa jut eszembe – ami kb. akkor született, mint az ille-pille-szállj-le csúfolódó, amit már akkor is vastagon lesz@rtam.
így hangzott: dakota! mivan? kerestek! ki? a verebek a szarban, azt üzenték, még vissza jönnek!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36615 Tue, 12 Feb 2013 05:45:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36615 bocs, de amikor az ilyen agyatlan burkusok ide böfögik a mélységes ostobaságaikat, akkor eldől bennem a boci!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36614 Tue, 12 Feb 2013 05:42:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36614 burkus laci
2013 február 11
12:41 du.
na, házőrző, akkor javaslom, e tárgyban olvasson még egy kicsit tovább. akár mindjárt itt, a kmh-n is.
amit a amagyarországi éhezésről írt, az floridai naplementés baromság. de hát, mit is lehet várni egy olyas valakitől, akinek még soha nem kellett 600 forintért megvenni a csirke far-hát kilóját, amit floridában kutyaeledelnek se vetnének oda!
és, ha most azt mondja, akinek van rá 600 forintja, az nem szegény, és nem éhezhet, akkor menjen el a jó kurva anyjába, de sürgősen!
bunkó parasztja, aki “magyarba” megy, mégis, mit láthat a bérelt autója üléséről?
idióta! olvasd el a dicső 2/3 által rittyentett munka törvénykönyvét, és rájössz, hogy akkor vág ki a munkaadó, ha be mered szüntetni a munkát, amikor akar!
ha valamiről nincsenek ismereteid, akkor mi az anyád valagáért vered itt a nyálad?

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36601 Tue, 12 Feb 2013 02:40:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36601 falusi…..egy gyerek mindig ehes……hihetetlen mit ossze tudtam zabalni gyerekkoromban

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36600 Tue, 12 Feb 2013 02:38:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36600 Sardi ur….szegeny vagyok mint a templom egere….ezen ne muljon

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36592 Tue, 12 Feb 2013 01:13:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36592 burkus laci
2013 február 11
4:43 du.
Megpróbálhatom, bár kevés az esélye annak, hogy el is jut a tudatodik.
Az éhségsztrájk (főnév) annyit jelent, hogy valaki TILTAKOZÁSA jeléül nem eszik..
Az éhség meg azt, hogy nincs mit.
Az éhségmenet nem sztrájk, hanem demonstráció.
Egyéb? Szivesen segítek..

]]>
Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36586 Tue, 12 Feb 2013 00:21:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36586 “… a jobboldal…kiállásával végül győztesen került ki a század küzdelméből: a Szovjetunió kimúlt, mert legyőzte legnagyobb kihívója, az USA, a szabadpiaci, liberális demokrácia.”

Úgy hülyeség ahogy van, de végi, Derick

Megszűnt a Szovjetunió? Meg, de Oroszország és a FÁK erősebbek mint valaha. (Gazdaságilag. És katonailag se kell őket félteni. Olaj, gáz, ásványi kincsek – mindenben bővelkednek, és nagyhatalmi pozícióikat ki is használják). Mellesleg arrafelé sehol nincs jobboldali kormány és Európában is egyre másra nyeri a baloldal a választásokat.

Ha én ilyen jellegű kommentet írok, akkor nem homályos emlékekre támaszkodom, valahonnan a múltból, hanem utánanézek minden egyes kijelentésem valóságtartalmának.Te itt leégtél, mit a Reischtag..-DDD

Ide még hülyébbek irkálnak, mint a magyarországi oldalakra… persze van kivétel.

]]>
Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36585 Tue, 12 Feb 2013 00:10:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36585 2013 február 11
12:41 du.

tisztelt falusi..magyarban SENKI se ehezik…EUROPABAN SENKI se ehezik….ezert az EHSEGMENET EGY hazugsag”

Hát téged honnan szalajtottak?

elfelejtettél már magyarul mi? Vagy nem is tudtál sose…

Magyarban. Magyarban nem éhezik senki.
Csak éppen gyerekek potyognak ki az iskolából holtéhesen – mert a szüleik 22000 forintból élnek, 100 dollárból, te idióta.
Mi a hazugság? Mit tudsz te? Az írásodból látszik, hogy semmit. Buta vagy és rosszindulatú, tudatlan és senkiházi.
Az, hogy te magyarnak mered magad vallani – na az hazugság. Tanuld meg a nyelvet, aztán gyere ide újra.

]]>
Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2013/02/03/ehsegmenet/#comment-36584 Tue, 12 Feb 2013 00:04:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9007#comment-36584 Topapó
2013 február 4
2:10 de.

Ballagnak-ballagnak s közben naponta többször elénekelik az Internacionálét.”

Te egy szemét féreg vagy.
És én nem is kívánok neked egyebet, minthogy élj nagyon sokáig, és kerülj olyan sorba, mint a szabolcsi vagy baranyai nyomorgók. Ismerd meg a kilátástalanság, az éhezés és fázás minden kínját, és így halj meg, jó soká, nyomorultan.

]]>