Hozzászólás: Napi hírmorzsák… http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-136920 Fri, 07 Feb 2014 09:24:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-136920 Kedves Beatrix köszönöm az írását,és reagálnék is az Orbán úr becses kijelentésére.Megjelent az Alsoörsi Hírportálon egy Orbán úrrol készült pszihikai orvosi jelentés,én
azt tartom irányadónak. Viktor minden megnyívánulását ,beszédét.aszerint értékelem.

]]>
Szerző: Kovács Éva http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36385 Mon, 11 Feb 2013 08:53:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36385 Közben a fizetett magyarok és románok kiabálják hogy ,, veled vagyunk viktor!” és a nem fizetett átvert emberek,, Orbán Takarodj!”Kérdezzem melyik a hitelessebb!A véleményem az utóbbi az átvert,megalázott emberek hangja!!!

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36142 Sat, 09 Feb 2013 18:06:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36142 Tod, jókomám, valahogy nemtok röhögni rajta..
Inkább siralmas, elkeserítő…

]]>
Szerző: Trixi http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36140 Sat, 09 Feb 2013 17:54:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36140 Kedves Andrási Csaba!

A Hír Tv Híradó c.adásában Hangzott el.

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36132 Sat, 09 Feb 2013 16:27:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36132 ROHOGJETEK http://www.aljazeera.com/indepth/features/2013/02/201324115237637967.html

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36131 Sat, 09 Feb 2013 16:05:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36131 http://www.nepszava.com/2013/02/magyarorszag/az-ikea-nem-ker-tobbet-a-magyar-hirlapbol.html

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36130 Sat, 09 Feb 2013 16:03:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36130 ugy ertem hogy az arab terroristak al dzsaziraja megfelel az ikeanak de a magyar hirlap nem ? itt tenyleg mindenki hulye es hazudik ?

]]>
Szerző: Andrási Csaba http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36087 Sat, 09 Feb 2013 09:16:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36087 Gergely Beatrix! Csak annyit kérek, a cikke alapját képező mondatok hiteles forrását jelölje meg!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36077 Sat, 09 Feb 2013 07:36:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36077 JIMBO
2013 február 8
5:39 du.
“ha “tiz-tizenot ev munkaneluseg utan” computerja van(no nem a megvetelere gondolok,hanem a mukodtetesere)”…
legalább ne bizonyítaná folyamatosan az ostobaságát!
computerja van = birtoklást jelent.
hogy került hozzá, ha nem vette meg? elkérte a szomszédtól? akkor nem az övé. bement egy internet-kávézóba (kedvenc tartózkodási helye a munkanélkülieknek), akkor se. a könyvtárét használat? szintúgy.
nem mellesleg úgy írják: computerje. tudja, magyar nyelvtan. magának van de mégsem működteti 🙂
nekem gyurcsány idejében opel vectrám volt, 5 éves. mire bejött az új rezsim, becseréltem egy vadiúj suzuki 1.3-ra. azt el tudom tartani a nyugdíjamból.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36049 Sat, 09 Feb 2013 00:24:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36049 Ha most hozzávesszük, hogy ma beadtak egy módosító javaslatot a 2O13-as költségvetésre, (amiről tudjuk, hogy sziklaszilárd)akkor nem a zemberek memóriájával van baj..
A klasszikustól tudjuk? ‘ fejétől büdösödik láb. A lábfejétől.”
Igazabb, mint valaha is..

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36041 Fri, 08 Feb 2013 22:39:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36041 Barath Katalin!
Nem tudom, hogy el, de egy biztos: ha “tiz-tizenot ev munkaneluseg utan” computerja van(no nem a megvetelere gondolok,hanem a mukodtetesere),akkor nem lehet nem lehet tul nagy baj. Legfeljebb olyasmi, mint egyik rokonom panaszkodik, hogy “tizenegyeves autoval kenytelen kinlodni”. Persze ezt meg a gyurcsany idejen panaszolta nekem.
Tenyleg nagy lehet a baj Mo.-on.

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36011 Fri, 08 Feb 2013 17:58:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36011 Gergely Beatrix!……….Valahogy igy hangzott.—–Az egészből egy szó sem igaz.Ez meg igy hangzott.

]]>
Szerző: evalajos8 http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-36009 Fri, 08 Feb 2013 17:52:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-36009 Vajon hogy került a jegyzetem a fenti név alá?

]]>
Szerző: baráth katalin http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-35979 Fri, 08 Feb 2013 16:03:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-35979 Az a baj, hogy el is hiszi amit mond…Nem ő(k) fáznak, éheznek, fizetik, vagy nem fizetik a sárga csekket; nem őket rekesztik ki kordonnal az életből, nem ők állnak sorba a kegy osztotta élelemért…ők még benne vannak a rendszerben, a tíz-tizenöt éve munkanélküliként tengődőt nem keresi senki, nem kérdezik, miből él/hal…
Mekkora árat fizettetnek meg velünk, s mi lesz, ha elfogyunk…?

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/02/07/napi-hirmorzsak/#comment-35978 Fri, 08 Feb 2013 15:52:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9045#comment-35978 Akkor most érthető a “hurráoptimizmus”!
Vagy mégsem?
Azért lássuk be, h az a 60.-ik hely nem is olyan rossz!
Vagy mégis?
Lehet, h Brazíliát kávétermesztésben, vagy fociban fogjuk lealázni? 🙂

]]>