Hozzászólás: Éhségmenetes fíling http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: kovacs http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-43616 Mon, 18 Mar 2013 11:59:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-43616 Győrtelekről is menetelt egy -éhező- család, pedig 2 db 40 méter hosszú fóliasátor van a kertjükben.

]]>
Szerző: kovacs http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-43614 Mon, 18 Mar 2013 11:54:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-43614 Volt néhány sörhasú férfi is az éhes menetelők között.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-37603 Mon, 18 Feb 2013 09:33:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-37603 burkus laci
2013 február 16
12:20 de.
elárulná, ennek mi köze van a posthoz?
vagy az már meghaladja a szellemi kapacitását?
csak, hogy udiatur et altera pars:
http://ellenszek.nolblog.hu/archives/2010/10/04/Onkormanyzati_valasztas_Mogyorodon/
és
http://ellenszek.nolblog.hu/archives/2010/11/07/Volt_egy_valasztas_Mogyorodon_utohang/
jó szórakozást!

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-37272 Sat, 16 Feb 2013 05:20:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-37272 http://www.valasztas.hu/hu/onkval2010/471/471_0_index.html fel a fejjel pityu , innen szep nyerni 2014- ban az utolso elotti helyrol mar 129 ember lajkolt 2010-ben

]]>
Szerző: Sárdi Jani http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-37140 Fri, 15 Feb 2013 07:03:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-37140 Don Ovuz
2013 február 14
1:15 de.

Ha a menet a Gyurcsány villát is útba szeretné ejteni, szerinted Orbán megakadályozná?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-37093 Thu, 14 Feb 2013 20:55:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-37093 Lesz itt “molinócsata..”

http://orulunkvincent.blog.hu/2013/02/13/molinotervek_a_kovetkezo_bekemenethez

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-37035 Thu, 14 Feb 2013 15:59:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-37035 Andrási Sándor
2013 február 14
1:19 de.
tényleg az 😀

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-37027 Thu, 14 Feb 2013 15:08:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-37027 KEKEC a szerencse-hagyott.
Futna,dörgölözne ujbol az inter-nàcik utàn,hogy ujbol a husos-fazékhoz engedjék a levitézlettek/Gyurcsàny,Bajnai,Oszko, Mesterhàzy,Vadai és kiszogàloik/.

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36972 Thu, 14 Feb 2013 06:38:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36972 Trágár fröcsögésbe torkollott az éhségmenet.

]]>
Szerző: Andrási Sándor http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36971 Thu, 14 Feb 2013 06:33:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36971 Gere Gábor! Azt értem, hogy némileg más identitású vagy. De attól, hogy rám böfögsz, nem válok ratyivá! Mucuskázd az ánusztúró barátaidat!
Érdemi vélemény helyett a fölényeskedés, nagyarcúság. Ez jellemző. Inkább azzal kellene foglalkozni, hogy mi és kivezetett el a nyomorhoz, és hogy lehet ebből kilábalni. vagy azzal, hogy offshore Simor miért a bankokat dotálta 1000 milliárddal az utóbbi öt évben, miért nem a magyar gazdaságot? Kiknek érdeke a magyar gazdaság legatyásítása? Kiknek a szekerét toljátok Mucuska?

]]>
Szerző: Andrási Sándor http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36969 Thu, 14 Feb 2013 06:19:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36969 Ezer bocsánatot kérek minden műszaki értelmiségűtől együtt és külön-külön, amiért Ille et.-at a közéjük soroltam. Magya az ötlet is sértő, belátom. Nem is tudom, hogy tévedhettem ekkorát. Még hogy egy szánalmas bértollnokban a néhai műszaki embert meglátni? Ez tényleg nagy tévedés.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36968 Thu, 14 Feb 2013 06:15:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36968 Sárdi Jani
2013 február 13
3:33 de.
Úgy tudom, el akartak menni a Gyurcsány villához is, de az orbán-szőlők területére kiírták, hogy magánterület, átmenni tilos!
Megkerülni sem tudták, mivel egyik oldalon ott voltak az orbán-bányák, a másik oldalon meg a közgép-tulajdon.
Akkor most mi van?

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36871 Wed, 13 Feb 2013 17:29:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36871 kekec
2013 február 12
4:02 du.
Amit leírt, azzal egyetértek. A leírt lépések szükségesek. De nem is ezt vitattam. Ha így értelmezte, akkor valamit rosszul fogalmaztam.

Viszont ezeknek az embereknek, meg ezen kívül két-hárommillió embernek nincs nyolc-tíz éve várakozni, amíg a gazdaság eléri és meghaladja az orbáni károkozást.
A gazdaság teljesítőképessége a béka alatt van. Az államkincstárban mindössze fillérek vannak. Állami cégek nincsenek. stb..stb. A kormányváltás nem azonnali megoldás az emberek számára.
Ha nem lesz azonnali megoldás, azt mondják, ezek sem külömbek, és elszavaznak. Gondolja végig a rendszerváltás óta történt oda -vissza szavagatások okait.

A kapitalizmus sajátosságait meg azt hiszem felesleges vitatni

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36866 Wed, 13 Feb 2013 17:05:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36866 Andrási Sándor
2013 február 13
6:40 de.
Mucuska!
Meg lehet próbálni, hátha jobbat tudsz írni!
Szívesen olvasnánk! Persze nem ilyen ideböffenést!
Vagy meg kell próbálni picit gyalogolni!
Persze nem lóháton! 😛

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/11/ehsegmenetes-filing/#comment-36859 Wed, 13 Feb 2013 16:39:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9111#comment-36859 Andrási Sándor
2013 február 13
7:00 de.
vállalkozói folyószámlája van? és itt veri a nyálát az éhségmenettel kapcsolatban?
hát, nyilván nyertese a 18%-nak, meg a rezsicsökkentésnek, meg a többi fideszes áldásnak, így hát érthető a boldogsága.
meg a seggnyalási ingere is.

]]>