Hozzászólás: A hatalom mint cél http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38314 Thu, 21 Feb 2013 21:40:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38314 sajnalom Zsuzsa,

pedig magat meg nem is bantottam…idonkent, amit idezagyvalt azt sejtette, talan maga bizony egy masik planetrol irkal, VAGY rozsaszinu kontaktlencset visel,
de ha ram hallgat, volna maganak potolnivaloi es ennek erdekeben, jobban jarna, ha maradna…legalabb innen ragadjon magara valamicske informacio…

]]>
Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38313 Thu, 21 Feb 2013 21:34:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38313 burkus nyanya

tevedsz, en meg nem vagyok annyira oreg! csak szeretned! te indulsz ki magadbol a jelek szerint! a figyelovel haverkodjal, azzal vagytok egy szinten!

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38296 Thu, 21 Feb 2013 19:42:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38296 Ille..2:38 de…jol van csicska

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38293 Thu, 21 Feb 2013 19:22:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38293 tapis32
Végre valaki, aki megértette miről szól a cikk, és levonta a konklúziót.
pavelic-nak például nincs szüksége jogállamra vagy demokráciára, ha neki csökkentik a sajtos pogi árát, akkor már el is élvezett. A többi nem érdekli.
Olyan mint egy állat (minden rosszindulat nélkül!), legyen mit ennie, legyen meleg vacka, ahol nézheti a hírtv-t, a többire szarik.

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38291 Thu, 21 Feb 2013 19:16:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38291 Zsuzsa
Azt hiszem tényleg így lesz a legjobb.
Te egyszerűen rosszul vagy a zsidó, buzi, cigány és egyéb szavaktól. A szöveg tartalma nem is érdekel, kiragadod ezeket a szavakat, és már rosszul is vagy.A tartalom nem érdekel. Ez a burkus , Erős Dénes meg a többiek szintje.
Viszlát.

]]>
Szerző: Zsuzsa http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38277 Thu, 21 Feb 2013 16:14:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38277 Tegnap este mikor letoroltem az ertesitesek beallitasat akkor lattam meg az osszefuggest Ille hirtelen tamadt kovetelese mellett, hogy bizonyitsak. A program amit KMH hasznal es annak Ille is tagja az WordPress es ezt jol ismerem. A lenyeg az, hogy semminel sem egyszerubb egy kontributor tagnak a sajat kommentjet letorolni. Azt Ille nagyon jol tudta, hogy nem fogom kommentjat megtalalni. Ez a pasas allandoan fenyegetodzik es bravuroskodik, nagyon nagy fiunak erzi magat ebben a kis pocsolyaban es ugy latszik, hogy az emlitett kommentnal egy kicsit tullepett sajat bolcsessegen. Most aztan mar rajta all, hogy bizonyitsa, hogy nem torolt le semmit. When people are nasty, it gets everybody’s attention and I am truly sorry I drew attention to this clown.

Tobb kommentem nem lesz, de nem emiatt a kis malac miatt nem, hanem mert Adam cikke vegleg betette elottem a kaput. Ez nem ujsagiras es ha egy egyetemi tanar ilyen cikket tesz kozze albeit egy idegen nyelven, akkor itt tobb buzlik mint egy igaz nagymagyar klotyonal.

]]>
Szerző: tapis32 http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38269 Thu, 21 Feb 2013 15:22:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38269 Kedves ellenzéki pártok és azok vezetői,olvassátok el ezt a cikket.Tanuljatok belőle és cselekedjetek ennek szellemében.Ha azt akarjátok,hogy tömegbázisra tegyetek szert nem tehettek mást,mint példát vesztek e cikk irójátol és annak minden tanulságát alkalmazzátok a gyakorlati politikátokban.Ha,pedig erre nem vagytok képesek,akkor menjetek a fenébe és ne ácsingozzatok az adózok pénzére,adjátok fel a politikusi státuszotokat és menjetek kétkezi munkásnak.

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38260 Thu, 21 Feb 2013 14:56:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38260 nyilas…7:31 de….ez csak rad igaz…magadbol indulsz ki

]]>
Szerző: pavelic http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38254 Thu, 21 Feb 2013 14:35:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38254 Mi a abj,mi ez nagy elkeseredés?nem fizettem többet a villanyért,söt kevesebbet,tényleg van árcsökkenés!

Többi nem érdekel.

]]>
Szerző: Nyilas Misi http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38238 Thu, 21 Feb 2013 12:31:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38238 Zsuzsa

ezzel a wc uggyel nekem csak az a bajom, hogy, amilyen allapotban athoztuk 40-50 eve, olyan allapotban talaljuk 2013-ban is Torontoban, Cambridgeben stb…nyugodtan ertheti kepletesen, mert minden masra is igaz, ami magyar errefele…

]]>
Szerző: Journalist http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38206 Thu, 21 Feb 2013 09:15:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38206 Burkus úr! Tehát Ön szerint az a mértékadó lap -még, ha hazudikk is , kevesen is olvassák stb. -amelyik hatalomközeli? Érdekes meglátás, de az biztos. Nem tudom egy WSJ, FAZ, NYT mennyire hatalomközeli, de azok mindig , minden időben mértékadónak számítottak/számítanak. Vajon miért?

J

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38195 Thu, 21 Feb 2013 07:38:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38195 burkus laci
2013 február 20
4:12 du.
attól tartok, az mno nem mértékadó. olvasson utána a szó jelentésének.
miért is lennénk kétségbe esve? nem politikai orgánum vagyunk, nem politikai csoportosulást képviselünk, csak elmondjuk a véleményünket, ha tetszik, ha nem. a legjobb az egészben az, hogy tehetetlen házőrzőként csak acsaroghat ellenünk, de harapni nem tud. no meg, a lánca is rövid.
azt pedig kétlem, hogy szórakoztatná a KMH – még csak humorérzéke sincs, és tudni lehet, hogy az ilyen ember sok gazságra képes – , sokkal inkább bosszantja, mivel nem tud tenni semmit ellene. az asszonynak már naponta fáj a feje, kutyája nincs, akit oldalba térítsen, a gyerekre nem mer kezet emelni, mivel simán letartóztattatja, így hát itt éli ki magát.
egészségére 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38192 Thu, 21 Feb 2013 07:31:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38192 Zsuzsa
2013 február 20
7:04 du.
azért próbálja csak meg. nagyban javítana a szavahihetőségén.
ha pedig a kmh egy szennylap, miért is lenne gond, hogy valamelyik pimasz hozzám szólónak, aki csak személyemmel foglalkozik, elkenjem a száját?
hogy mi a nyilván való, és mi nem, remélem, belátja, hogy nincs módjában azt megítélni?

]]>
Szerző: Zsuzsa http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38152 Thu, 21 Feb 2013 00:04:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38152 Ille, nyugi nyugi, az ott van kerem szepen es ezt maga is nagyon jol tudja. Argumentum ad personam, LOL, maga ezen el s nap nap utan es ezen sziporkazik! Ez egy szennylap es itt annyi tragarsag es gorombasag folyik le, hogy ide semmifele torvenyt mar nem lehet alkalmazni. Vegeredmenyben meg lehetne talalni azt a gyongyszemet is, de kerem az nem eri meg nekem, hogy azzal toltsem az idomet hogy bizonyitsak maganak. Kulonbenis maga nagyon jol tudja, hogy kinek irta azokat a szavakat. Es hat ketlem, hogy barmi eredmenyt elerhetnek azzal, hogyha datummal ellatva szembesitenem szoban forgo gorombasagaval. Mert itt ez mar nyilvanvalo, a baratai elott is epp ugy mint az ellensegei elott. Adieu.

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/17/a-hatalom-mint-cel/#comment-38127 Wed, 20 Feb 2013 21:12:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9160#comment-38127 Journalist……mivel fidesz kozeli lap az mno es a fidesz az ur ha tetszik onnek ha nem az a mertekado….persze olvashat ballerka lapokat is dehat azok csak feleslegesen tepik a szajukat….tudja…a nagyobb kutya izel nem a kicsi…..en azert szeretem ezt a kanadai lapot mert tanulmanyozhatom a ketsegbeesesuket ejjel nappal es az SZORAKOZTAT nem kicsit hanem nagyon

]]>