Hozzászólás: A “szopórém” http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38303 Thu, 21 Feb 2013 20:51:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38303 Dénes ERÖS
2013 február 21
4:54 de.

A hasonlo lélekszàmu Szerbiànak csak 10 Milliàrd £ (nekünk kb.36 Milliàrd £)valutatartaléka van,ebböl az okbol is célszerünek làtszott,hogy probléma esetén hozzànyuljanak”

34 milliárd az a tartalék, amire szüksége van az MNB-nek. Ez nem az ország saját pénze, tévedések elkerülése végett. Ez a bankok kihelyezett pénze (vagyis az állampolgárok betéte), a maradék IMF hitel, és némi aranytartalék.

Abban a pillanatban, ha ehhez hozzányúlnak, és másra fordítanak belőle egy eurót is, a pénzpiac rettentő mértékben megtorolná – Brüsszelről nem is beszélve. A Nemzet bankok szuverenitása az EU-ban megkerülhetetlen – a tartalékokhoz nyúlni tilos.

A komment további részében Erős úr ismétli önmagát, folyton ezen lovagol: a választ többször megkapta: világválság volt. Nem csak Mo-t érintette a gazdasági visszaesés, hanem az EU-t, és Amerikát is.

Gyurcsány miatt – tessék hozzátenni…:-))

Unalmas már ez a visszamutogatás.

Most máshol nincs válság, csak nálunk ok nélkül gazdasági visszaesés. a minden eddiginél rosszabb gazdaságpolitika miatt.

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38236 Thu, 21 Feb 2013 12:13:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38236 Topapó
2013 február 20
5:52 du.
Ej.ej! Ezt írtam volna?
Olvasd el még egyszer! Meg fogsz lepődni! 😀

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38213 Thu, 21 Feb 2013 09:54:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38213 A hasonlo lélekszàmu Szerbiànak csak 10 Milliàrd £ (nekünk kb.36 Milliàrd £)valutatartaléka van,ebböl az okbol is célszerünek làtszott,hogy probléma esetén hozzànyuljanak. Nem lehet!
2009-ben 6,8 %-os gazdasàgi visszaeséssel”stabilizàlta”Bajnai a gazdasàgot,amivel alulmulta az IMF pénzt és utasitàsokat nem
igénylö konkurrenseket.Mert az elözö idökben “s(n)em kormànyoztunk,elkurtuk nemis kicsit,hazudtunk reggel,délben és este,ellehet innét menni…”.Gyurcsàny beismerése.
Igy alakult ki ,hogy a Kelet-Europai élmezönyböl,a sereghajtokközé kerültünk.Elparazolt évtized Magyarorszàg szàmàra,mondta Rik Scheerlinck A belga KBC Bank tulajdonàban lévö K & H Bank vezérigazgatoja.
Ilyen lemaradt,kifosztott és eladositott orszàgot vett àt Orbàn és
csapata,évi kamat és részletterhe 2013-ban 1325,5 Milliàrd Ft,az àllamadossàg Kezelö Központ szerint.
A helyzet valoban szomoru,de a felelösök visszatérése-ujboli megbizatàsa- elfogadhatatlan.

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38207 Thu, 21 Feb 2013 09:25:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38207 Tényleg GeGá, olyan állatot nem ismersz, hogy seggnyalórém? 🙂
Szerintem az is egy őshonos magyar fajta.

]]>
Szerző: Journalist http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38204 Thu, 21 Feb 2013 08:54:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38204 Nem akartam eddig ilyet írni- de egy nyilvános bevállalás után már szabad: burkus úr hozzászólásait az alkohol befolyásolja….

J

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38148 Wed, 20 Feb 2013 23:32:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38148 Mindig fel-fel röhögök mikor e cikknek meglátom a címét heheheheheheeheeheheh

burkus kus

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38145 Wed, 20 Feb 2013 23:28:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38145 Ille!……………….Netalán már megjelent nyomtatott példányban is a KMH?Statisztika?Viccel?Most pont abban a helyzetben van,hogy megpróbálja az egeret elefánt méretűre nagyitani.Sajnos nincs abban a helyzetben,hogy ezt elhiggyem magának.

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38138 Wed, 20 Feb 2013 22:52:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38138 Gere Gábor………….Gépelés közben megesik.Nálad is.Azt meg remélem viccből irtad,hogy a két kezeden csak tizig tudsz elszámolni.

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38091 Wed, 20 Feb 2013 18:54:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38091 falusi
2013 február 20
12:22 du.
Nagy igazság! 🙂

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38090 Wed, 20 Feb 2013 18:53:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38090 burkus laci
2013 február 20
10:55 de.
Úgy látod pubi?
Egyszerű vagy, mint a taliga!
Sokat kell még fejlődnöd, okosodnod ahhoz, h felidegesíts! 😛

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38089 Wed, 20 Feb 2013 18:51:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38089 burkus laci
2013 február 20
10:53 de.
Még neked is – úr!

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38062 Wed, 20 Feb 2013 17:22:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38062 ombre
2013 február 20
9:43 de.
Ombre, osztom Gábor véleményét. Bizonyára ismered a szlogent:
“Soha ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a saját szintjükre és megvernek a rutinjukkal..”
🙂

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38045 Wed, 20 Feb 2013 15:55:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38045 nagyon idegesek lettetek a 9:24-kor beirt linkemet olvasva….VEGETEK VAN !

]]>
Szerző: burkus laci http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38044 Wed, 20 Feb 2013 15:53:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38044 Gere…8:16 delelott…lehet…..elfogyott a SÖRÖM ilyenkor nem fog az agyam

]]>
Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2013/02/18/a-szoporem/#comment-38032 Wed, 20 Feb 2013 15:04:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9179#comment-38032 Szót fogadok, Gábor.

De tudod, úgy vagyok vele, mint a saját blogomon: másoknak is szólhat egy hsz – ha a címzett nem is képes rá, hogy felfogja, ne csak az általa írt ostobaságot olvassák a többiek, hanem a cáfolatot – ergo az igazságot is.

]]>