Hozzászólás: SÁG ország lettünk http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Kopácsi Judith http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43527 Sun, 17 Mar 2013 19:03:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43527 Rasidom, ezek mindig öngólt rúgnak, akármennyire is erölködnek.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43506 Sun, 17 Mar 2013 16:13:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43506 Lélfai Szilárd
2013 március 15
12:51 du.
nekem ugyan nem adta meg, de sokkal inkább a kmh olvasóinak, szabad felhasználásra 🙂 zaklatás lenne, hogy figyelmeztetem a következményekre, hogy óva intem, hogy megvilágítom, hogy’ is megy az ilyesmi, és lehetőséget adok önnek a kompromisszumos megoldásra?
amúgy köszönöm a gyűjteményes kiadást, ezt a nolblogon elolvasni sokkal babrásabb lett volna 🙂
célját biztosan eléri, hiszen “rajongóim” ezen jól el fognak csemegézni 🙂
az a pni a végén, mi akar lenni?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43505 Sun, 17 Mar 2013 16:07:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43505 kakukk
2013 március 16
12:03 du.
közöd?
csak neked, csak most, hogy tanulj: a kukukkhegyet nem hibásan írják, hanem mert egy kilátónak használt magaslesről nevezték el, ahonnan kikukkantottak az emberek, kukucskáltak, ha úgy tetszik. a kakukknak ehhez semmi köze. ha nem ismered mogyoród helytörténetét, ne égesd le magad ilyen hülyeséggel.
mogyoród valódi kilátóját makovecz tervezte, és bejárata mellett egy szt.imre kegyhely is található.
van még kérdésed?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43504 Sun, 17 Mar 2013 16:03:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43504 Sárdi Jani
2013 március 16
4:37 de.
miből gondolja? amikor oda költöztem, két tacskóm volt. azoknak elég a telek. amúgy nem határos semmilyen mezővel, de még az erdő széle is arrébb van, 4-5 teleknyire.
a kakukk meg nem övön alul játszik, hanem ennyire buta.

]]>
Szerző: kakukk http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43339 Sat, 16 Mar 2013 16:03:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43339 SARDI…ILLE….milyen ALLATAID vannak ?

]]>
Szerző: Sárdi Jani http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43290 Sat, 16 Mar 2013 08:37:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43290 KAKUKK

Hagyjuk az “övön aluli” játékot. Ille az állatai miatt keresett mezővel határos lakhelyet.

]]>
Szerző: kakukk http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43191 Fri, 15 Mar 2013 18:39:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43191 hany meter ho lehet a kukukkhegyen ? kakukk !

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43176 Fri, 15 Mar 2013 16:51:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43176 Ille István!
Nem akartam magával sem szóba állni, sem levelezni, most mégis kénytelen vagyok! Kérem, hagyjon föl a zaklatásommal, nem azért adtam meg az email címemet, hogy skizofréniájával megtaláljon! Nem érdekelnek az elküldött, itt mellékelt peres vagy akármilyen iratai! egyet ne felejtsen el, kétszer nem lehet ugyanabba a folyóba!

léLélfai úr,
javaslom, olvassa el “verecke” történeteit, azután gondolkodjon el a javaslatomon. A sorrend elég fontos, így tudja jól követni a fejleményeket.

http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2011/07/01/Nolatlan_csapdaban/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2011/08/12/A_Nolatlan_csapdaban_c_post_folyomanya/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2011/11/29/A_verecke_tortenesek_jelen_ideje/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/01/04/verecke_masik_filmet_nez/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/02/24/kalifa_vs_verecke_1_menet/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/03/23/kalifa_vs_verecke_2_menet/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/04/11/Az_itelet_napja/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/04/12/Az_itelet_napja_elhalasztva/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/05/15/Az_itelet_napja_v_20/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/05/16/Az_itelet_napja_v_30/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/06/26/Verecke_masodfokon/
http://harunalrasid.nolblog.hu/archives/2012/07/27/Verecke_masodfokon_bunos/

Jó hosszú olvasmány, elismerem, de szánjon rá időt, hogy megismerje, mi vár magára. “verecke” amúgy hithű helyi fideszes aktivista volt, de ez sem segített rajta.
Amennyiben szokásos kevélységével ellegyinti az egészet, vessen magára. Vagy bizonyítsa be, hogy homokos vagyok. Az talán még segít magán
Jó hétvégét!
pni!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43154 Fri, 15 Mar 2013 15:05:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43154 Lélfai Szilárd
2013 március 15
4:35 de.
sajnos, azt nem teheti meg, mivel ebben az esetben személyes adatokkal való visszaélést követ el, ami, biza, btk-ba ütköző cselekedet.
szájkaratés amatőr 😀

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43124 Fri, 15 Mar 2013 11:07:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43124 Sárdiúr:
A végén általában mindig a nácik kerülnek bíróság elé , lásd Nürnbergi Per .
( Aztán 30 év múlva ismét elkezdi a nácizmus galandférge emelgetni a fejét , míg egy vascsizma ismét el nem tapossa mindet. )

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43118 Fri, 15 Mar 2013 09:54:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43118 Sárdi Jani
2013 március 14
7:08 du.
a válasz ott van lélfai kommentjében. senki nem fenyegetőzik bírósággal, de neki ez fenyegetés. senki nem akarja lerendezni kocsmai szinten, de ő ezt feltételezi.
megadtam a lehetőséget neki, tisztázni ezt a “félreértést”, de ő azt gyávasága megnyilvánulásának tartja, mi több, változatlanul homokosnak tart minket.
game is ower. a többit a bíróságon.
ami a viccnek szánt poénomat illeti, nos, valóban vicc, sok esetben emlegetik tökéletesen hetero társaságban is, csakhogy, azoknak is van előzménye.
ennek ez volt:
“Lélfai Szilárd
2013 március 8
11:06 de.

Kedves Göre Gábor!
Engem nem zavar ha a férfi ismerőseit mucikázza,toleráns vagyok az önök fajtájával, egészségükre!Legalább addig sem szaporodnak!”

gondolom, ezt is csak olyan poénos beszólásnak találja. teljesen érdektelen, hogy egy bírónak mi a neme, és, hogy van-e humorérzéke. alkalmas a tényállás a jó hírnév megsértésére? alkalmas. ennyi.
de azért köszönöm a jóindulatát. legközelebb ne pazarolja méltatlanra.

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43105 Fri, 15 Mar 2013 08:35:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43105 Kedves Sárdi Jani!
Már valahol az előzőekben elhangzott a “példabeszéd” a magyarázd el a vaknak, hogy milyenek a színek, vagy valami hasonló! Kíváncsi vagyok m-ille-n pofát fog vágni amikor a bírósági végzést feltöltöm valamelyik oldalra! Gondolom majd akkor fog borotválkozni!
A Te békítő szándékod dicséretes, de azért van ilyen sok nagyképű, a maga csalhatatlanságában hívő, másokat csak “kicsi huszár”, “olajbogyó”, stb. jelzővel kioktató, ugyanakkor Göre Gáboros, illen-olyan, magát liberális irodalmárnak hívő alak, mert mindenki odatartja még a másik arcát is.

]]>
Szerző: Sárdi Jani http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43047 Thu, 14 Mar 2013 23:08:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43047 Ille István!

Teszek egy utolsó kísérletet, hogy elkerüljétek a bíróságot, aztán többet nem, nehogy megkapjam, hogy “sokat okoskodom”.

A javaslatom, hogy állapodjatok meg FÉLREÉRTÉSBEN, aztán egy ideig kerüljétek egymást. Visszaolvastam a kommenteket, és újból oda lyukadtam ki, hogy a viccnek szánt poénodat nagyon is félre lehetett érteni.

..”tudja, nincs vágykeltőbb, mint amikor két izzadt férfitest összesimul! ha nagyon szeretné, bevennénk a buliba, hogy lássa, milyen rendesek is vagyunk!”…

Ne légy biztos abban, hogy a bíró is viccnek veszi, főleg ha nő lesz, és nincs humorérzéke. Ráadásul – ha viccből is – de közvetve te tettél utalást arra, hogy Lélfai homokos.
Csak ezután kaptad a “sértéseket”, amit viszont komolyan vettél. Úgy, hogy nem egyértelmű a tényállás. Ha tényleg fontos a becsületed, akkor légy igazságos, és lásd be, hogy viccedet nagyon is félre lehetett érteni.

Ha megállapodtok félreértésben, akkor senkinek sem kell bocsánatot kérni. Megjegyzem,a konfliktusok többsége a valóságban is félreértésekből, illetve egymás nem ismeréséből adódik.

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43017 Thu, 14 Mar 2013 19:14:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43017 Kedves Sárdi Jani!
Köszönöm a megértését! igaza van, hogy az ember sok mindent lenyel, cukkolódik, viccelődik, de egy ponton betelik a pohár! Nálam amikor egy bunkó (nem vagyok rasszista, azért csak ez a példa) elkezd anyázni! Akkor én is keményebben ütöm le a labdát! Ha valaki bírósággal fenyegetőzik, azt kimondottan élvezem, főleg ha az ille-tő elszállt már magától! Ott ugyanis nem lesznek jelen a kocsmai cimborák, akik egy csürhe vagyunk, egy embert legyőzünk ennyien!
Sic.”ennél kevesebbért – elismerem, akár esetemben is –
nyolc napon túl gyógyulóan győztek meg a makkosban – kedvenc kocsmám volt bezárásáig –”
Illen echte úriembert még nem láttam: sic. “lélfainak még mindig adott a lehetőség, hogy megússza, de attól tartok, túl kevély hozzá. pedig – mint mondtam – megtehetné privátban is, és nem hozom nyilvánosságra, fátylat rá, ennyi volt.” Inkább nevezzen kevélynek mint gyávának, kerüljön amibe kerül! (neki!)
Tényleg egy bonyolult lelki alkat!

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/03/06/sag-orszag-lettunk/#comment-43010 Thu, 14 Mar 2013 18:50:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9332#comment-43010 Kedves Don Ovuz!
Ami az IP címemet illeti, nem igazán tudom, miként kell megnézni! Egy kérdésem lenne: ha beírom pl. lelszi@yahoo.com, akkor bárki megtudja a lakcímemet? Vagy nem erről van szó?
Ami a másikat illeti, a versike aranyos, de nem én voltam az a marha aki marháskodni kezdett! Ha valaki homokos az engem nem zavar, de ne kezdjen ezzel dicsekedni, én sem reklámozom a hetero voltomat!
Kösz!

]]>