Hozzászólás: A jövő http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-43018 Thu, 14 Mar 2013 19:15:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-43018 Kovács Éva
2013 március 14
11:42 de.
bocsika, de ez barokkos túlzás! szky nem minősíti magát, ugyanis minősíthetetlen 😛

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-43015 Thu, 14 Mar 2013 19:12:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-43015 Gere Gábor
2013 március 14
1:42 du.
ne terheld ilyen kifejezésekkel, mint “inszemináció”, még kiégnek a maradék neuronjai! 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42999 Thu, 14 Mar 2013 18:23:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42999 Jávorszky Mária
2013 március 14
3:56 de.
de, csak részletezze! iszom szavait!
😀 😀 😀

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42990 Thu, 14 Mar 2013 17:42:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42990 falusi
2013 március 14
1:05 du.
🙂 🙂
Mariskánk a helyi kolhoz tehenészei és kondásai közötti vetélkedőt nyerte meg, amelyen az “Az inszemináció menete és sikeressége” témakörben tartott gyakorlati bemutatót! 🙂

]]>
Szerző: Jávorszky Mária http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42985 Thu, 14 Mar 2013 17:25:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42985 Zokogok a nevetéstől rossz fiúk!
Pá, most dógom van.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42982 Thu, 14 Mar 2013 17:05:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42982 Mikor Jávorszky elftársnőt olvasom, mindíg az ötvenes évek alapvicce jut az eszemben a két vidéki kislányról, akik egy kéthetes “tyukostanfolyamon” való részvétel után találkoznak a falu főterén az artézi kútnál, és el akarván kápráztatni a többieket emígyen cseverésznek:
– Pláne Mári! Hová mísz?
-Sőt a kútra vizér’ !
-Illen direkt időbe’?
-Ugyan, Julis ! Ne szimpatizájj’!!
🙂

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42980 Thu, 14 Mar 2013 17:01:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42980 Jávorszky Mária
2013 március 14
3:56 de.

Kedves Mári..
Mesélje már el, ön hol nyert szellemi vetélkedőt?

🙂

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42975 Thu, 14 Mar 2013 16:39:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42975 Jávorszky Mária
2013 március 14
3:56 de.
Részletezd Maris!
Lécci! 😛

]]>
Szerző: Kovács Éva http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42961 Thu, 14 Mar 2013 15:42:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42961 Jávorszky Mária,ennyire leminősiti magát a hozzászólásával!Nem kell részletezni,mert csak rosszul jön ki belőle!S megkérem hogy a saját jelzőit ne osztogassa,nem kér itt senki belőle,tartsa meg magának,hiszen ezzel minősiti saját magát!

]]>
Szerző: gybognarjr http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42951 Thu, 14 Mar 2013 14:56:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42951 Jimbo: Nem emlékszem, hogy a véleményedet kikértem volna.

Mellesleg az okosság mértéke sem a származás, sem a számok függvénye. Erre pedig elsőrangú bizonyíték Magyarország lakossága és különösen a kormánya, téged leszámítva, vagy inkább nem számítva.

]]>
Szerző: gybognarjr http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42949 Thu, 14 Mar 2013 14:52:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42949 Falusi: Fiatalkának tűnsz, hát még összejöhet a három..(öt? Hét?)
-Dolgozom rajta, de kettőn áll a vásár.

Nem úgy, mint Fidesztánban, ott a kormány is betársult a házasságokba, emberi kapcsolatokba. Rémisztő, egy nap felébredhet ott az ember és a Selmeczi, vagy a Semjén horkol mellette. Délután esetleg a Varga István jön a férj helyett és agyba-főbe veri az asszonyt, mert az csak egy gyereket szült, vagy még egyet sem.

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42901 Thu, 14 Mar 2013 08:50:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42901 Déneskének még, h olvasson!
Elszakadtunk a régiótól: öthavi mélyponton a magyar csődkockázat
A piac jelenleg 21 százalékos halmozott valószínűséggel árazza az 5 éven belüli magyar államcsődöt. A CDS-felárunk februárban 290 pont is volt, most 344 – elszakadtunk a régiótól.”…
http://privatbankar.hu/befalap/elszakadtunk-a-regiotol-megugrott-a-magyar-csodkockazat-255958
Kérdés kispajtás? 😛

]]>
Szerző: Jávorszky Mária http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42887 Thu, 14 Mar 2013 07:56:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42887 Gere meg Ille, hogy ti milyen hülyék vagytok!
Azon kívül lapos fantáziájú bunkó parasztok.
Ne akarjátok, hogy tovább részletezzem.

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42875 Thu, 14 Mar 2013 06:47:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42875 Gybognar!
Ugy latszik, mar keszulsz a 14-es vesztesre.Legalabb is a magyaraztra,ezert hajlando vagy a magyar nep azt reszet, amelyik nem ert veled egyet lenezoen kezelni/emlegetni.
Kerdes: mi fertozte meg a gondolkodasodat annyira, hogy szinte hitler szavait hasznalva beszelesz/irsz???
Az is, mint a “kommunistak”,azt szajkoztak, hogy csak nekik van igazuk.
Lehet, hogy okos ficko vagy(ketlem),de tobb millio magyar embernel nem lehetsz okosabb. Kulonben is, miert nem hagyod, hogy ok dontsek el sajat sorsukat.Neked mit szamit
ott az USA-ban, mit dontenek a magyarok???

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/03/09/a-jovo/#comment-42851 Thu, 14 Mar 2013 03:15:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9374#comment-42851 gybognarjr
2013 március 13
7:03 du.

Fiatalkának tűnsz, hát még összejöhet a három..(öt? Hét?)
🙂 🙂 🙂

]]>