Hozzászólás: Orbán harca http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43927 Tue, 19 Mar 2013 18:55:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43927 Topapó
2013 március 19
12:53 du.
ha ilyen jól emlékszik, miért nem válaszol a kérdéseimre?
bátran adja elő! hányszor kérdezzem még?

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43905 Tue, 19 Mar 2013 16:53:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43905 Kopácsi!…………..Nem-nem.Akkor még III.ker.Tanács volt.

]]>
Szerző: Kopácsi Judith http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43335 Sat, 16 Mar 2013 15:40:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43335 Rasid, szerintem, amikor te Óbudán éltél, akkor még Tarlós is SZDSZ díszben volt ott polgármester.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43285 Sat, 16 Mar 2013 06:27:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43285 Kopácsi Judith
2013 március 15
3:10 du.
én a pallosjogot és a jus primae noctist is visszaállítanám, hadd legyen valami öröme orbánéknak, hiszen úgyis annyit veri őket a sors!
báncsák a magyar, báncsák…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43281 Sat, 16 Mar 2013 06:10:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43281 Az unortodoxia a katasztrófa védelemben sem jött be. Fejtől – az új irányítási rendszerétől bűzlik – a hal.
„Sem a TEK, sem a Katasztrófavédelem embereinek nem vették hasznát az M1-es autópályán a mentés során, amelyre a teljes fejetlenség volt a jellemző” – a tűzoltók szakmai honlapja, a http://www.lángovagok.hu beszámolója szerint.
Egyedül a helyi erők pl. az önkéntes tűzoltók szakmai tapasztalatának és emberi helytállásának volt köszönhető, hogy sikerült valamelyest enyhíteni a sztrádán kialakult kritikus helyzetet.
Egy példa szerint: az OKF-ről lement egy busz egy rakat katasztrófavédővel. Kb. egy használható ember volt közülük.
Más források szerint az átszervezett katasztrófavédelem potentátjaitól csak okoskodásra futotta néhányszor a helyszínen, és az egész mentésre a teljes fejetlenség a jellemző. A TEK jelenléte pedig csak PR volt. Nem akadt sehol egy árva, leteperni való csirketolvaj, máshoz meg nem értenek, hólapát még életükben nem volt a kezükben, a kevlármellény meg még csak nem is melegít.
Az, hogy egyáltalán volt valami mentés, a tűzoltóknak és a polgárőröknek volt köszönhető.
Több – félre rakott – szakember hívja fel a figyelmet – bár ez a havazás is egyértelműen „bejelentett” volt – ez a rengeteg hó el fog olvadni. Ráadásul nagyon gyorsan!!!
Abból meg jó sok víz lesz! Következtetés?
Végezetül csak egy udvariatlan kérdés: pénteken a késő délutáni órákban mi értelme volt az sms-nek????

Hótoló vs. hóhányó. Válasz Kálmán Olga kérdésére.

Az ünnep estéjén Kálmán Olga műsorában arról kezdett el gondolkodni, hogy milyen fura a világ, a magyar hókotrók nem boldogulnak, míg a sógoréktól – hosszas tukmálás után elfogadott – segítség-képpen érkezők tempósan szabadítják fel az utakat. Azon lamentált, hogy mi lehet ennek az oka.
Meglátásom szerint a dolog igen egyszerű. Az illetékesek felkészültségében van a különbség. Az osztrák kollégáknak óriási gyakorlata van a hó-tolásban. Ezzel szemben a hazai szakemberek leginkább a hó-hányásban jeleskednek! 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43280 Sat, 16 Mar 2013 06:02:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43280 Andrási Sándor
2013 március 15
10:49 de.
ha kérhetem, részletezze ide, milyen bizonyítékokkal rendelkezik, mi szerint én a baloldal fizetett ügynöke vagyok?
mert ezzel az erővel – ahogy teljesen elfogult kommentjeit és minden realitást nélkülöző világképét elnézem – maga meg tuti, hogy a fidesz zsoldjában áll!
mondja, jól megfizetik? mert engem igen! méghozzá orbán maga, tisztes nyugdíjemelést is adott, 1,6%-ot, azt se tudtam, hogy’ csókolgassam az oltárt, amit a sarokban neki, mint házi istenemnek emeltem!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43279 Sat, 16 Mar 2013 05:56:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43279 Topapó
2013 március 14
3:07 du.
sőt, már felejtek is…mi is volt az az óbudai csintalankodásom? kétségtelen, hogy hét évig éltem ott, de akkor a szex jobban érdekelt, mint a politika, úgyhogy lennél olyan kedves, és felvilágosítanál: mit tudsz olyat, amit én vagy nem tudtam, vagy elfelejtettem?
ha esetleg még hozzá tennéd, mi módon támogatott bármikor is a baloldal, akkor még izgalmasabb lenne az egész! szkyék már körmüket rágva izgulnak, hogy még milyen sötét dolgok derülnek ki rólam, tán még az is lehet, hogy az erdőről lopom a téli tüzelőt?
szóval, ne kímélj, az olvasók inni fogják szavaidat!

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43270 Sat, 16 Mar 2013 03:44:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43270 Andrási Sándor
2013 március 15
10:49 de.
Imádkozzon, ne ez legyen a végső harcuk.

]]>
Szerző: Kopácsi Judith http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43268 Sat, 16 Mar 2013 03:28:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43268 A kakukk sem a maga fészkébe teszi a tojásait, szóval akkor most miről beszélsz?

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43256 Sat, 16 Mar 2013 01:19:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43256 Kakukukk dugulj el.
Ma senki nem vevő a kakukkolásodra.
Inkább szállj valaki másnak a fészkére és zabáld el a kölykei elől az eleséget.
Ahogy azt ti , kakukkok tenni szoktátok.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43249 Fri, 15 Mar 2013 23:58:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43249 Geyza
Gyurcsànynak kellett a 20 Milliàrdot felvenni-de màr csak alàiràsra volt jo- és Orbànnak 2012-töl visszafizetni.

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43239 Fri, 15 Mar 2013 22:43:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43239 Kopácsi!………”Ha nem szóltál volna,bölcs maradtál volna”

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43237 Fri, 15 Mar 2013 22:33:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43237 Geyza!…….Árakat nem tudni egy dolog,de még ugy tenni mint,ha ez lenne a legolcsóbb az már a szintedhez mérhető aljasság.Bár tőled mi mást lehetne várni.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43213 Fri, 15 Mar 2013 19:53:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43213 kakukk
2013 március 15
3:11 du.
Bizony..és olyan ügyesen- minden feltűnést elkerülendő- csinálta, hogy még oda is született..
Te szegény…

]]>
Szerző: kakukk http://kanadaihirlap.com/2013/03/13/orban-harca/#comment-43207 Fri, 15 Mar 2013 19:11:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9410#comment-43207 a frankel leo nem magyar nev…lopni jott magyarba

]]>