Hozzászólás: Az öreg http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-44058 Wed, 20 Mar 2013 06:10:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-44058 falusi
2013 március 19
3:56 du.
hát, én ott kezelem, bár nem igazán szívesen, mivel elég szar hely 🙂
már burkusnak lenni se jó? vagy egyik kutya, másik eb?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43945 Tue, 19 Mar 2013 19:56:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43945 Ille István
2013 március 17
4:13 de.

🙂
Provokálni ugyan provokál, de nem felkészülten..
Kakukk koma önjáró. Leánykori neve burkus laci..
Csak mondom, hogy a helyén tudd kezelni..
🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43924 Tue, 19 Mar 2013 18:45:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43924 Sárdi Jani
2013 március 16
8:35 du.
van egy kicsit könnyedebb hangvételű írásom a városra költözésről. ha befér, Chris – remélem – nemsokára közli.

]]>
Szerző: ghost http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43914 Tue, 19 Mar 2013 17:43:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43914 Ha ez lenne az első írás amit olvasok Tőled, akkor csak simán gratulálnék, de ki kell emeljem azt a látásmódot amivel meg tudod fogni a lényeget és olyan fájó realitással adod közre, hogy az ember sokáig csak gondolkodik és keresi a szavakat.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43449 Sun, 17 Mar 2013 08:14:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43449 kakukk
2013 március 16
12:08 du.
közöd? 😛

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43448 Sun, 17 Mar 2013 08:13:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43448 Gere Gábor
2013 március 16
1:26 du.
kakukk nem csodálkozik, ő felkészülten provokál. semmi más feladata nincs, minthogy itt szemétkedjen. nem is igazi kakukk, hanem inkább kakukktojás. valahogy az értelmes emberek közé keveredett.

]]>
Szerző: Sárdi Jani http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43403 Sun, 17 Mar 2013 00:35:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43403 Ez a kendőzetlen valóság. Azaz, a valóság ennél is rosszabb tud lenni. Ugyanis, a szerencsések kiváltsága az öregek otthona. Mert az otthonokban nincs elég hely, ezért tele vannak a kórházak elfekvői, belgyógyászati osztályai, pszichiátriái olyan öregekkel, akikről tudják, hogy sosem kerülnek ki onnét. És bizony, sokukat nem látogatják…

Az én nagyapám szerencsés volt. Vidéken élt, 91 éves koráig. Kerekeskútról húzta a vizet, fát vágott, biciklizett. A szerencséje az volt, hogy hirtelen halt meg, nem volt senkinek kiszolgáltatott. Nagyanyám, aki túlélte városra került az egyik lányához, emeleten lakott. Ő idősek napközijébe járt. Ott jól érezte magát.

]]>
Szerző: Szukits Rezső http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43381 Sat, 16 Mar 2013 21:38:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43381 Szép!

]]>
Szerző: Journalist http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43371 Sat, 16 Mar 2013 20:42:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43371 Gratulálok, remek írás!

J

]]>
Szerző: ombre http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43366 Sat, 16 Mar 2013 19:31:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43366 Rasid, olyan gyönyörűen megfogod a lényeget.
Az emberi sorsok: emberi sorsok.

Vállalni nehéz, megírni nehéz – ember kell hozzá, ha érti véletlenül az a kakukk nickű humanoid.

Nem érti – nem baj, nem várhatunk el tőle ilyet, kevesebbet se, semmit se ami emberi.

Gratulálok, Rasid, és már kellett egy ilyen írás tőled. Mert nem csak politika van a világon.

Nem-e?

]]>
Szerző: Kopácsi Judith http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43363 Sat, 16 Mar 2013 19:05:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43363 Kakukk, az embert onnan lehet fel/megismerni, hogy kik utálják. Ha, te történetesen szeretnéd Illét, azt külön kikérné magának. Arról nem is beszélve, hogy nagyon egyoldalú lenne a dolog.

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43351 Sat, 16 Mar 2013 17:26:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43351 Már mondtam István, h irigylem a tollad!
A sok ostoba, most csodálkozik, h ilyet is tudsz! 🙂

]]>
Szerző: kakukk http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43340 Sat, 16 Mar 2013 16:08:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43340 radismertunk….vereckei is megirta hogy remeg a kezed….minek politizalsz ? szereted ha utalnak ?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/03/16/az-oreg/#comment-43334 Sat, 16 Mar 2013 15:30:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9436#comment-43334 Jó kis írás..
És hány ilyen van…
(nem írás, történet.)

]]>