Hozzászólás: Költözik http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/ Thu, 07 Sep 2017 01:09:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: kakukk http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-48786 Wed, 03 Apr 2013 20:45:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-48786 legiriado…….VIGYAZAT…..van egy gonoszka itt http://www.nepszava.com is azaz bartusisztanban…hatha ugyanaz…nem konnyu eset…ott bartuseknal lehet ismerkedni vele…most manhattanben kakukkolok es kukkolok tranzitban buTTapestre

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-48758 Wed, 03 Apr 2013 18:49:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-48758 Gonoszka
2013 április 1
11:09 de.
ha esetleg megtisztelne azzal, hogy miből vonta le ezt a következtetést – mert az én kis lektűröm ugyan erről egyetlen mondatot sem közölt – mindjárt jobban érezném magam.
ami pedig azt illeti, úgy gyanítom, halovány segéd fogalma sincs arról, hogy mi is nyújt megélhetést a ház táján. megélhetést, mondom.
javaslom, nézzen annak is utána, mibe is van egy megélhetést nyújtó konyhakert – ami eleve anakronizmus – vagy egy háztáji tyúkketrec, esetleg egy hidas, a disznóknak, nomeg, az abban tartottak, ültetettek.
földecskék, kertecskék…

]]>
Szerző: Gonoszka http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-48096 Mon, 01 Apr 2013 15:09:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-48096 A kutyámat ingyen kaptam, na de a tartozékok!
Most egy olyan telek kell, ahol futhat nyelvlógásig és körömkopásig. Utánanéztem. Filléres áron szabadulnának ilyesmitől az emberek. Megélhetést nyújtó, munkát igénylő földecskék, kertecskék, és mindenki eladni akarja. Megmunkálni? Ugyan.

]]>
Szerző: talalom http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47702 Sun, 31 Mar 2013 10:58:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47702 Aranyos sztori. De kicsit mellbevágó: “Mégsem járja, hogy egy ilyen vénasszonyt, mint én, ilyen derék legények ölbe cepeljenek – morogta. Vénasszony, hát, pedig jó, ha 65 éves, ha volt.” Egyidős vagyok a “vénasszonnyal”.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47537 Sat, 30 Mar 2013 22:27:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47537 ” A szex mocskos dolog ? Áá dehogy…csak ha jól csinálják ! )………………../ A. Woody /

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47419 Sat, 30 Mar 2013 14:26:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47419 Sárdi Jani
2013 március 30
5:30 de.
szexet…:)

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47365 Sat, 30 Mar 2013 10:00:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47365 Don Ovuz!

Ha csak 1% nem utópia, akkor is szép és emberi! (Én nem hiszem az 1%-t!)

]]>
Szerző: Sárdi Jani http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47359 Sat, 30 Mar 2013 09:30:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47359 Látom, a szexet ide is sikerült becsempészned(nem lett tőle ízléstelen) és hál’istennek nem terhelted politikával az – egyébként – életszagú történetet. Az én öreganyám kedvenc időtöltése a katasztrófák és gyászhírek olvasása volt. A TV műsorból pedig az a rész, mikor meghajolt a Hajdú János.

]]>
Szerző: Judit Noszticzius http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47350 Sat, 30 Mar 2013 08:49:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47350 Ha házat eladják,mert komfort nélkül miatt !!!! Inkább még kényelmesebb komfortért !!!!!! 🙂 🙂

]]>
Szerző: Melitta Abraham http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47296 Sat, 30 Mar 2013 04:33:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47296 Kedves tortenet,azt hiszem sokunknak van hasonlo elmenye.En nekem nem sikerult edesanyamat canadaba marasztalni, pedig mindent megtettem hogy megszeresse.
MAr a ket kutyaba is belementem, hogy kihozuk, de akkor jottek mas kifogasok, vegul nem es nem tagitott,o marad, igy nekem kellett evente tobbszor hazamenni.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47291 Sat, 30 Mar 2013 04:17:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47291 Don Ovuz
2013 március 29
1:14 du.
lektűrjeim mind kitalált történetek. az igaz, hogy mindegyik valamilyen való élethelyzet köré bogozódik, de a valós személyekkel való hasonlóság – ahogy mondani szokták – csak a véletlen műve.

]]>
Szerző: Kopácsi Judith http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47220 Fri, 29 Mar 2013 23:46:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47220 Don Ovuz, attól fűgg, hol keresed őket. Mifelénk egyre többet látok.

]]>
Szerző: Kopácsi Judith http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47150 Fri, 29 Mar 2013 19:05:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47150 Köszi, ez aranyos volt.

]]>
Szerző: ghost http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47143 Fri, 29 Mar 2013 18:20:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47143 Nehéz az öreg fát átültetni, de nem lehetetlen. 🙂

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/03/29/koltozik/#comment-47127 Fri, 29 Mar 2013 17:14:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9620#comment-47127 Aranyos történet, csak utópia. Úgy 99 %.
Az elidegenedés már a családokban is nagy. Alig találni ilyen összetartó családot.

]]>