Hozzászólás: Pokorni effektus http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/ Sun, 10 Sep 2017 01:11:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: cornelius http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-62217 Tue, 07 May 2013 22:51:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-62217 Tele van az ország olyan volt polgármesterekkel, akik igen sokat tettek a városukért, aztán a hálás nép mégis elzavarta őket, mert a hálás nép nem azt nézi, hogy ki mit tesz valójában, hanem azt, hogy milyen plecsni van rajta.

Közkeletű tévedés, hogy a nép képes értékén megítélni a közéleti szereplőket.

]]>
Szerző: Avi ben Giora http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-62128 Tue, 07 May 2013 19:06:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-62128 Figyelőnek valahol igaza van. Pokorny nem pusztán pártvonalon lett megválasztva a XII ker vezetőjének. Tett is sokat annó a Hegyvidékért. Persze nem szabad elfelejteni, hogy akik ma arrafelé laknak vagy volt élvtársak vagy fidesz közeliek. De nem csak ez döntött amikor megválasztották.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-62025 Tue, 07 May 2013 13:47:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-62025 Pokornit nem engedem bántani! Jó és okos ember. A “Hegyvidék” már évek óta visszaválassza polgármesternek, valószinű megvan az oka!
Különben már évekkel ezelőtt, még a Fidesz kormány előtt, emléktáblát létesített a hegyvidéken elpusztitott zsidókról is.

]]>
Szerző: gelbergócisztán http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-61961 Tue, 07 May 2013 10:30:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-61961 http://www.origo.hu/itthon/20130506-nem-tud-mit-kezdeni-az-ellenzek-a-rezsicsokkentessel.html menekuljetek fel a bolond melle a kukukk hegyre

]]>
Szerző: Judit Noszticzius http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-61900 Tue, 07 May 2013 06:45:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-61900 Orbántól Fideszesért fertőzik Pokornihez !!!!!! :-/:-/ :-/

]]>
Szerző: szocdem http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-61846 Tue, 07 May 2013 03:08:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-61846 Volt idő mikor még tisztelni tudtam Pokornit. De néhány csendes, óvatos kritika nem jelenti azt, hogy a polgármester ne lenne az Orbán rendszer egyik üzemeltetője és haszonélvezője. Ezért neki is felelnie kell majd!

]]>
Szerző: cornelius http://kanadaihirlap.com/2013/05/06/pokorni-effektus/#comment-61739 Mon, 06 May 2013 20:00:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=9870#comment-61739 Hát ha már az is ellenállásnak számít, amit Pokorni tett a Vezér ellen – magyarul a nagy semminél is kevesebbet – akkor igencsak tombolhat a diktatúra abban a pártban.

]]>