Hozzászólás: Fázott http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/ Thu, 07 Sep 2017 08:26:59 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-77030 Thu, 20 Jun 2013 20:20:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-77030 Don Ovuz: Te vezekelsz valamiért, hogy mindenkivel szóba állsz? Ez a kópé minden szint alatt van. Ha nem adsz neki enni, talán elmegy.

]]>
Szerző: bubu64 http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-77014 Thu, 20 Jun 2013 19:33:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-77014 Kedves István!
Nem hinném, hogy gyógyítható, talán bunkós bottal. Vannak, akikre nem érdemes a drága időt pazarolni. Rövid ez az élet ezekre elfecsérelni.Inkább írni kell és aki érti olvassa.:)

]]>
Szerző: skála kópé http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76912 Thu, 20 Jun 2013 13:05:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76912 Don Ovuz…nem en vagyok a marha hanem maga…..demszky alat t 139-en fagytak meg mig tarlos alatt EGY szemely….ugyanannyi ido alatt.,…ennyire felizgatta magat hogy bebizonyitottam demszky ALKALMATLANSAGAT ? a magafele ökrök miatt syenvedtűnk 20 evet demszky alatt aki folyamatosan lopott

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76906 Thu, 20 Jun 2013 11:51:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76906 skála kópé
2013 június 19
8:19 de.
valahol máshol már kifejtettem: a hívők nélkülem is a duce-ra fognak szavazni, akik meg nem azok, de olvasnak, miattam nem valószínű 🙂
no meg, valszeg nem tud a kubatovval kötött titkos egyezségemről.
ha mégis valaki írásaim miatt szavaz a fideszre, azok után fejpénzt kapok.
nem igazán jó biznisz, de úgy vélem, kis pénz is pénz.
ugyanis megint háromhatvan egy kiló kenyér. 360.- huf.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76883 Thu, 20 Jun 2013 10:50:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76883 skála kópé
2013 június 18
9:03 du.
Ekkora marhát mint Burkus!
Most akkor hazudik, vagy nem?
Egyik mondatban a képzelet szüleménye, a másikban már a Demszky. Legalább annyit kellene eldönteni, hogy tagad, vagy támad. A kettő együtt röhej.
Hát igen, a Burkus, az csak Burkus marad. 🙂

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76847 Thu, 20 Jun 2013 07:08:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76847 bubu64: Igazad van. A nagy része irigy, és szándékosan bánt másokat. Ha másképpen gondolkodik valaki mint ő, akkor az “ballibsizsidócigánykommonista”. Mindegy mi történik, csak rossz legyen annak akire haragszik. (de miért is haragszik?) Bármi áron! Párbeszédre képtelen, csak ócsárolni tud mindent, amit nem ért meg. Örül más gondjainak, és sokszor még a betegséget és a halált is kívánja neki. Ha ez nem antiszociális viselkedés, akkor mi?
Olvasd például a “skála kópé” bejegyzéseit, és adj fel minden reményt, amit a magyar szellemmel szemben tápláltál.
Ille István optimizmusát nem tudom osztani.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76699 Wed, 19 Jun 2013 18:42:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76699 bubu64
2013 június 19
1:50 du.
van még ilyen. legközelebb az is megfog jelenni.
a kommentelők meg nem antiszociálisok, csak ille-fóbiájuk van.
állítólag gyógyítható.

]]>
Szerző: bubu64 http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76689 Wed, 19 Jun 2013 17:50:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76689 Nagyon szép történet. Sok ilyen van és igazak.
Azt nem értem, hogy itt a Kanadai Magyar Hírlapon miért reagáltok az antiszociális egyedek megjegyzéseire? Embernek nem nevezhetőek, az állatokra nézve pedig sértés. Szörnyek. Talán ez a legjobb. Gratulálok az írásokhoz. Nagyon jók.

]]>
Szerző: skála kópé http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76608 Wed, 19 Jun 2013 12:19:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76608 ille….a helyeden voltal a mentoknel…..megmentettek hogy kepzeleted irhassa a szoci hazugsagokat…..ugy kellesz mint egy falat kenyer a fidesznek te=minigyurcsi

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76605 Wed, 19 Jun 2013 12:09:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76605 Ille István: A 173-as buszon lakott egy csöves. Csendes, tiszta, mindig szépen csomagolt hátizsákkal. Egyszer beszélgettem vele. Megszűnt munkásszálló, az ingázás miatt válóper. Minden a feleségnek, neki az utca. Akkor 15 éve volt az utcán. A László kórházban lehetett akkor mosakodni, mosatni a ruhát. Mesélte, hetente kétszer járt oda rendbe tenni magát. A kis kópék pedig az utcasarkon várták, és leöntötték húggyal és fekáliával. Nem csak a kormányunk a hibás. Nem csinálnák, ha a magyar nem tűrné. De még el is várja. Szép jobboldali mondás. Mindenki annyit ér, amennyije van. De miért nem intelligenciában mérik a vagyont?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76577 Wed, 19 Jun 2013 05:51:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76577 skála kópé
2013 június 18
9:03 du.
Te szegény, szerencsétlen, szellemi nincstelen…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76547 Wed, 19 Jun 2013 03:07:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76547 skála kópé
2013 június 18
9:14 du.
komcsi a lelkem…magának, fiam, valami komoly baja lehet…
csak magának, TIT alapon: a markó utcában van az OMSZ főigazgatósága is.

]]>
Szerző: skála kópé http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76532 Wed, 19 Jun 2013 01:14:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76532 Ille…2:50 delutan….a marko utcaban is dolgoztal ezek szerint ? …. bunozo hajlektalanok oktattak ki ? azt ertekelem benned hogy be is ismered

]]>
Szerző: skála kópé http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76528 Wed, 19 Jun 2013 01:03:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76528 beteg kepzelet szulte ezt a valotlan tortenetet ami a cikkben van azaz hazudik a szerzo mert komcsi a lelke . ezzel szemben az az igazsag hogy valami 139 hajlektalan fagyott meg demszky liberalis nehany eve alatt mig mindossze egy az elmult telen mert NEMZETI fopolgarmesterunk van tarlos szemelyeben

]]>
Szerző: B. Margit http://kanadaihirlap.com/2013/06/18/fazott/#comment-76521 Wed, 19 Jun 2013 00:21:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10259#comment-76521 Fájdalmasan igaz történet, pedig a képzelet szülte… gratulálok.

]]>