Hozzászólás: Csak a Viktor! http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/ Thu, 07 Sep 2017 13:27:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-83593 Fri, 19 Jul 2013 20:52:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-83593 Az valóban igaz,hogy nem csak az orvosin tanítanak latint és
hogy műveltséget nem csak diplomával lehet szerezni,(már kinek van) más módon is ha valaki képes rá!
persze erről egy művelt emberrel érdemes elbeszélgetni,akire
az ember fel tud nézni……..!
Ebben egyetértünk!

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82972 Wed, 17 Jul 2013 03:50:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82972 Előre közlöm, nem olvasom a Kurucinfót.
Ezt egy ismerősöm küldte Washingtonból, aki jól beszél magyarul (is).
Döntsétek el ti, mi az, ami ebből hihető, mi az, ami nem..
http://kuruc.info/r/9/94946/

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82736 Tue, 16 Jul 2013 07:55:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82736 Boda Marcsi
2013 július 15
5:04 du.
azért van egy másik is: argumentum ad hominem.
ezt is sokszor olvashatta tőlem.
egyik sem lekezelő, hanem tökéletesen kifejezi a hozzászólás indítékát. ennél többet adott esetben a kommenthez fűzni nem érdemes.
főleg kiegészítve a 😀 (kiröhögöm) és 😛 (nagyon kiröhögöm)jelekkel. na, AZ tényleg lejkezelő. kinek, mit, érdeme szerint.
fogalma sincs arról, hogy’ és hova születtem, tehát ezt inkább hagyja. latint nem csak az orvosin használnak, amúgy sem tudnék mit kezdeni az orvosi latinnal.
a latinos műveltséget nem lehet egyetlen diplomával sem megszerezni. ahhoz olvasni kell. sokat olvasni.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82709 Tue, 16 Jul 2013 05:08:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82709 Ha már a Heti Nyálas is illesmire vetemedett, akkor nagy a baj…

http://hetivalasz.hu/vilag/orban-buldozerkent-vonul-keresztul-a-politikai-szinteren-66142

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82703 Tue, 16 Jul 2013 04:05:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82703 Ille István
2013 július 15
9:39 de.
Érdekes, hogy orbán csak rombolni tud.
Az IMF iroda bezárása logikusan két dolgot feltételez. Az egyik nem több, mint egy durcás kisgyerek reakciója, aki mindenáron vissza akarna “ütni”. Még akkor is, ha az neki fáj jobban. Ez így nevetséges. A másik dolog, hogy az UNIO októberig nem szankcionál. Vagyis ennyi ideje lenne korrigálni a dolgokat. Az október utáni szankciókat akarja előjátszani, hogy-hát nem is a jelentés, hanem az iroda, meg miegymás. Az eddigi politikájuk alapján ez a valószínűbb, ez illik bele a karakterükbe.

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82652 Mon, 15 Jul 2013 21:04:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82652 Ille!
Én nem tagadom,hogy közgazdasági végzettséggel nincs “latinos”műveltségem,de az embert ha valami érdekli
utána olvas,meg egyáltalán olvas.
Maga sem úgy született…..és nem járt orvosira,nem szégyen
ha az ember valamit,vagy valakit idéz.
Most tényleg nem akartam kötekedni,de magától már többször
csak ezt az egy mondatot hallottam,és mindig kiokító,lekezelő módon!
“Tudni kell,mi az,amiről elmélkedünk,mert különben okvetlenül teljesen elhibázzuk a dolgot”……(Platón)

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82579 Mon, 15 Jul 2013 13:39:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82579 Dénes ERÖS
2013 július 15
8:01 de.
árulja már el, kedves tudor, hogy most akkor miből fogjuk előtörleszteni az IMF-tartozást?
mert hát kusza szem bukszabirtokosnak ez a terve, mi több, be is kívánja záratni az imf budapesti irodáját.
mert attól tartok, szeretett vezére is hamarosan ugyanarra az égtájra küldetik, ahová való!
persze, a vezér nem züllesztette le az országot, csak elszegényítette.
maga a számok tudora, ugyan, idézze már ide az ezen tárgyú ksh-adatokat!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82577 Mon, 15 Jul 2013 13:31:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82577 Boda Marcsi
2013 július 13
3:44 du.
nem akartam magát zavarba hozni, azért nem vettem elő mást 😀
amúgy van több kedvenc latin mondásom is, de nem fárasztom vele, hogy előkeresse a jelentését 😀

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82570 Mon, 15 Jul 2013 12:01:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82570 Magyarorszàg jobbat érdemel?
Olyanokat,akik lezüllesztették az orszàgot?,2002-ben “hiszen van itt pénz,nem értem,hogy Orbàn miért nem adott többet”!? Lendvai I.
De 2008-ban màr Vészsegély kellett,aki alàirta mär nem /sajnos késön/.2009-ben Bajnai a friss IMF Milliàrdokkal,megszoritàsokkal
és legjobb tanàcsokkal minusz 6,8 %-al-szintén-messze alulmulta a környezö konkurenseinket,pedig -a baràtjaik révén elérték-nem kellett a Vészsegély törlesztését elkezdeni,ezt csak 2012-töl kell törleszteni.
Ezt a leszerepelt szoc.-lib koaliciot uj névvel? Nem!
Küldjük,vagy tartsuk öket ott, ahova “eredményeik utàn”valok.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82394 Sat, 13 Jul 2013 23:31:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82394 Az !
Pfuújj..!!
Az a piszkos-komcsi balliberális Európa !
Rohatt sztálinista mind !!!
Élükön a rothadó amerikai kommunista-kapitalista nagytőkével .
Éjjen az árvalányhaj , éljen Turul , fel fel magyar a gyepűkre !

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82369 Sat, 13 Jul 2013 19:44:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82369 Csabai!
Ne izgassa magát ..)pille-ille elővette egyetlen kedvenc
(és ismert)latin bölcsességét!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82231 Fri, 12 Jul 2013 11:06:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82231 Csabai András
2013 július 12
5:36 de.
itt a nagy pillanat! alkosson jobbat, és vállukra fogják emelni a fajtársai!
amúgy: argumentum ad personam.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82228 Fri, 12 Jul 2013 10:33:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82228 Csabai András
2013 július 12
5:36 de.

Ennyi? 🙂
Azt hittem, szépen felsorolod a zsebsztálinod érdemeit, előnyeit!
Hát, ez kevés volt, még egy fideSS hívőtől is! 🙂

]]>
Szerző: Csabai András http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82224 Fri, 12 Jul 2013 09:36:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82224 Magyarország jobbat érdemel! Sokkal jobbat, mint a
Kósa-Somogyi Lászlók!

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/07/11/csak-a-viktor/#comment-82222 Fri, 12 Jul 2013 09:21:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10429#comment-82222 makokriz: Köszönöm. Jól indult a napom. De azt hiszem, zárt ajtók mögött, ilyesmi zajlott le.

]]>