Hozzászólás: A hazaárulás vajon mi? http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/ Thu, 07 Sep 2017 16:11:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-99480 Sat, 14 Sep 2013 21:44:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-99480 Enterprise: Kedves Enterprise! Ha ismeri az ember néhány keresztény politikus magánéletét, ha a keresztény párt elvisel a sorai között egy “dajcs tomit”, akkor sajnos csak álszenteskedésnek tűnik ez a törekvés. Én nős vagyok, de nem látom be, miért ne lehetne jó “házasság” papír nélkül. Miért kell a társadalomnak rábólintani? Miért nem elég tudomásul venni?
Én úgy látom, zsarolással, pénzelvonással akarnak büntetni embereket, mert nem úgy gondolkodnak mint ők. Ők, akik olyan hirtelen lettek konzervatívok? Akik minden klasszikus értékben választási kampányt látnak? Csak Pressert tudom idézni. Hány cédula egy élet?

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-99470 Sat, 14 Sep 2013 21:24:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-99470 Marcsi: Kedves Marcsi! Nem vagyunk túl messze egymástól. Édesanyám egyedül nevelt fel két fiút. Tényleg mindent feláldozott értünk. De nem kellett volna. Engem nem boldogít, hogy eltékozolta az életét ránk. Visszagondolva, sokkal többet kellett volna élnie. Nem kaptunk volna kevesebbet Tőle. Jobban örülnék egy boldog édesanyának, mintegy önfeláldozónak. Még úgy is, hogy értem az indokait.
De engem elszomorít, hogy ilyen szemét élete volt.

]]>
Szerző: Enterprise http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-99289 Sat, 14 Sep 2013 08:47:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-99289 Enterprise
2013 szeptember 9
4:47 de. Mit is?

Pl. azt, hogy kihangsúlyozza a családi értékeket, sok mindent megtesz a család rangjának helyreállításáért, a klasszikus értékek, értékrend újbóli felemeléséért.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-99127 Fri, 13 Sep 2013 17:03:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-99127 Az ilyen “leépültekkel” nincs mit kezdeni,sajnos…..
Aztán az a bizonyos T.hegy nem is volt olyan hülyeség,még
akkor sem ha kissé kegyetlennek tűnik,de legalább a környezetükre, illetve a társadalomra nem jelentettek olyan
terhet mint most sokan…..

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-99113 Fri, 13 Sep 2013 16:35:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-99113 Tóapó!
Nos ” Antiész” nem egyedül ilyen csak elkapta a többitől….
mint Ille,aki sem írni sem olvasni,”érteni” meg pláne,nem tud szegény,csak böfögni ……
Miután a kevés értelmes közé számító Llanfairnek megírtam,
hogy leszázalékoltak volna,ha akarom a 80-as években,de
igyekeztem meggyógyulni(sikerült)hogy a gyerekem felnevel-
hessem és nem munkakerülő lenni,mint Avi (saját bevallása szerint!)és Bécsből a jó leszázalékolási juttatásából osztani az észt az itthon élőknek….Nem az ő érdeme,hogy kint ebből ilyen jól lehet élni.
Közel 20 évig megbecsült gazdasági igazgató voltam,nem
kétes politikai tevékenységből éltem,mint itt sokan!
Aztán az ő hülyeségeikkel tényleg nincs mit kezdeni,de
nem is akarunk mint NORMÁLIS emberek.
Tojni a”csökkentek” böfögésére!
Általában a normálisok meg szokták érteni amit írok,a többi agytröszt meg nem számít!

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98984 Fri, 13 Sep 2013 06:29:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98984 Topapó
Valaki súg.
Az élet.
Amiből te kimaradtál úgy látszik.
Ha valami kitaláció, akkor azt írd meg, de a “sok hülyeséggel” normális ember nem tud mit kezdeni. Csak a hülyék…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98975 Fri, 13 Sep 2013 05:34:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98975 Marcsi
2013 szeptember 7
3:10 du.
most akkor leszázalékolták, vagy nem százalékolták le? mert egyszer így, egyszer úgy írja 😀
azt a céget sem irigylem, ahol maga gazdasági igazgató volt 😛
nem mintha számítana, mert hát magácskát valóban nem jegyzik sehol, tehát az, hogy én magával szemétkednék, barokkos túlzás. egy senkivel nem lehet szemétkedni 😀
ami pedig a publikációs lehetőségeimet illeti, ugye, belátja, hogy nincs abban a helyzetben, hogy ezt megítélje?
igaz, a MNO-ba, ami a maga bibliája, meg sem kísérlek írni.
nem az én szintem.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98974 Fri, 13 Sep 2013 05:27:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98974 A parittyás hangja
2013 szeptember 11
4:58 du.
neki semmibe se fáj.
egy azok közül az outsiderek közül, akik a határon túlról pofáznak bele a mi életünkbe!

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98911 Thu, 12 Sep 2013 23:07:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98911 Antifülke! Ezt a sok hülyeséget egyedül találod ki vagy valaki netalán súg?

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98608 Wed, 11 Sep 2013 20:58:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98608 Rozs Gertrud Cundill
2013 szeptember 10
11:44 du.

“Ez neked mibe fáj?”

Olvasgasd kicsit a XX. század magyar történelmét, különös tekintettel a 40-es évekre és talán dereng majd valami mibe fáj a fajmagyarkodás a “csak” magyaroknak te szerencsétlen!
Testvér…

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98599 Wed, 11 Sep 2013 20:12:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98599 Rozs Gertrud Cundill
2013 szeptember 10
11:44 du.
Ez azért fáj, mert akinek mindene nemzeti, kisajátítja magának a kokárdát, arról bubog, hogy Mo a magyaroké, az szépen csődbe vitte a Malévot, most teszik taccsra a Pető intézetet, 9millió magyarba rúgtak bele (manyup, rokkantak, trafikosok, játékgépesek, földművelők,korkedvezményesek, hajléktalanok, munkanélküliek, segélyre szorulók, 200 egyház tagjai,alkotmány kihajítása, soroljam?), és a demokratikus magyar jogállam helyett egy klerikál-fasiszta rendszert csináltak.
Ezek nevezik magukat magyarnak, amikor minden lépésük lopás vagy hazaárulás.
Ez nem zavar?

]]>
Szerző: Rozs Gertrud Cundill http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98579 Wed, 11 Sep 2013 18:16:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98579 Jol megszurtek az oldalt a ‘nincsenek tabuk intelligencia’ mottoju lapban, lol!

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98571 Wed, 11 Sep 2013 17:40:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98571 Llanfair!

Ha nem is vagy anya,csak apa akkor is furcsállom kissé
válaszod!
A nők valóban nem tenyészállatok -bár sok kisebbségi az, aki
csak a segély miatt szüli rakásra a gyerekeket,hogy aztán a
“papával” a kocsmában eligya-és én csak egy gyereket szültem
akit akartam(nem véletlenül..!.)és felelősséggel,szeretetben
szerettem volna felnevelni,nem csak a saját örömömre,hanem
az ő biztonsága,boldogsága miatt is,hála Istennek ez sikerült is.Azért ez valami!
Persze az tény,hogy ez az én életem és a későbbiekben más
örömök is fontosak,amikben szerencsére volt is részem!
Aztán a gyerekem akkor még csak 11 éves volt és sokat sírt szegény,mert aggódott értem,nem akart elveszíteni.
Azóta felnőtt és az idei súlyos műtétem alatt és után is
igyekezett helyt állni,reményt adni!
Na jól elkanyarodtunk az eredeti cikktől,de nem baj,ezt
meg kellett,hogy írjam,bár lehet,hogy kicsit a fogalmazás
vezetett a köztünk lévő vélemény különbséghez!
Annak ellenére(hogy csak egy apa vagy….szurka-piszka!)
veled lehet normálisan levelezni!

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98467 Wed, 11 Sep 2013 08:33:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98467 Marcsi: De átgondoltam. Az ember élete nem a fajfenntartás ma már. Saját élete van, és azt nem kell feláldozni. Becsülettel felneveltem leányomat, pedig nem vagyok anya. De igen is jogot formáltam arra, hogy éljem az életem. Ez nem gátol meg abban, hogy lakást vegyünk neki és ott segítsek ahol tudok. De attól én még élem a saját életemet. És remélem átadtam neki a gondolatot, hogy a nő nem egy tenyészállat. Saját élete van, amit nem a férjek irányítanak.

]]>
Szerző: Rozs Gertrud Cundill http://kanadaihirlap.com/2013/09/03/a-hazaarulas-vajon-mi/#comment-98401 Wed, 11 Sep 2013 03:44:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10779#comment-98401 “Jó dolog az elvtársak, ha egy országnak olyan kormánya van, amelyik állandóan a fajmagyarságát hangoztatja,”

Ez neked mibe faj? Csak nem a magyar allam es nep ellenes rasszista egyseg vagy? Elvtars…

]]>