Hozzászólás: Ámen http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/ Thu, 07 Sep 2017 16:11:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-114364 Wed, 16 Oct 2013 13:38:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-114364 Kedves Fröcsögők!

Az alábbi bejegyzés pontosan illik rátok, emberségetekre, intelligenciátokra!

“istvan
2013 szeptember 5
7:40 du.
én azért imádkozom hogy elöször a családja dögöljön meg és utána had lássa hogy körülötte megdöglenek a rokonjai és utána valami kemény hosszn tartó szenvedéses betegségbe dögöljön meg mint 1 patkány ez a szemét buzi geci dög.”

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-99440 Sat, 14 Sep 2013 19:03:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-99440 Aki azért imádkozik,mint István,hogy valaki a “szenvedésébe dögöljön bele”az bizony nem ima,hanem átok….legalábbis
a normális hívő emberek szerint,ugyanis az ima az nem erről
szól!
Aki ezt nem érti az vagy nem olvasta el figyelmesen a hozzászólást,vagy ……sajnos nulla erkölcsi szinten van.
Imádkozni lehet,hogy szabadítson meg Isten az ellenségtől,
vagy a “gonosztól”,de mások pusztulását kívánni szerintem
egy vallás sem hirdeti!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98331 Tue, 10 Sep 2013 20:30:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98331 Figyi Dénesske:
Annyira elloptak mindent hogy hónapról hónapra -igaz pici lépésekben- de egyre olcsóbb lett a benzin , a kenyér meg a téj és egyre erősödött a forint a Dollárhoz képest.
Persze ennk a Válság végét vetette , dehát ezt már nem magyarázom neked mert te arról nem vagy hajlandó tudomást venni.
Igaz a másik hatmilliárd embert érzékenyen érintette a dolog , de néked valahogy kimaradt.
Hiába no.
nem vagyunk egyformák.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98329 Tue, 10 Sep 2013 20:25:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98329 ADAM
Meg ne merd tenni !
Ennek a hülye pontozásnak annyi az értelme mint csőben a lyuknak.
Lásd az AN példáját.
Gyakorlatilag egy náci troll csoport úgy osztogatja a negatív pontokat hogy el sem olvassa a kommentet amit lepontoz.
Egyszer pl. beírtam oda egy kis történetet valami különös régi időjárási helyzetről , mire kaptam hét negatív pontot hehehe ..
Ugyanis ezek a trollok névre mennek.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98327 Tue, 10 Sep 2013 20:21:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98327 FORTIMBRAS:
Ne izéjjé’ velem , alig tudok írni , hátmég olvasni !

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98275 Tue, 10 Sep 2013 16:52:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98275 Lélfai Szilárd
2013 szeptember 10
5:51 de.

Az pedig tökéletesen példázza a szánalmas félműveltségetek groteszk erőlködését, hogy egy olyan ember mondataival akarod azonosítani Orbánt aki ezt is mondta, és így is él.:

“Luxusra nincs szükségem. Egy apró falucskából jövök. Kinek mennyi pénze van, nem számít. Belül még mindig abban a falucskában élek, csak azóta egy kicsit nagyobbacska lett.”

Ööö… Mit is mondott Orbán első számú lakája?
“Kinek mennyije van, annyi is ér” Valami ilyesmit ugye?

Nos, mit mondhatnék még? Nagyon égő vagy ember!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98221 Tue, 10 Sep 2013 13:49:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98221 Lélfai Szilárd
2013 szeptember 10
5:51 de.
“Csak azt ismeri fel intelligenciának, ami belefér önnön viselkedési keretébe. …..”
egyetértek.
csak egyet nem értek: ha ennyire tisztán látja, hol van képességeinek határa, minek erőlködik?

amúgy, ha kifejtené, hol is csatlakozik okfejtése – ami nyilván nem több, mint öncélú pimaszkodás – a cikk témájához, nagyban javítana a helyzetén.

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98220 Tue, 10 Sep 2013 13:47:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98220 Lélfai Szilárd
2013 szeptember 10
5:51 de.

És ezt Orbánnal kapcsolatban idézted?

Jaj! Te szegény ember! Mond csak mióta állsz gyógyszeres kezelés alatt?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98218 Tue, 10 Sep 2013 13:37:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98218 Lélfai Szilárd
2013 szeptember 10
5:51 de.
Kedvenc Szilárdom..
Hadd rövidítsem le ezt egy -talán – számodra is értető, eccerű mondatra:
Akinek nincsenek gondolatai, az a másokét sem tudja megérteni.
Nálad ez a helyzet.
Te olyan erővel próbálsz itt “intelligencsének” látszani, amivel sziklákat lehetne mozgatni.
Ha egyszer eljutsz addíg, hogy végiggondold azt is, amit mások írnak, talán majd megint válaszolok.
Addig is, további kellemes ökölrázást..
🙂

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98214 Tue, 10 Sep 2013 13:31:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98214 Ezt csak úgy találtam.

FIDESZ

“Már születése is gyanús körülmények között történt. Amikor a pártállam recsegniropogni kezdett, az elsôk között tünt fel a FIDESZ, amelyik nagy hangon követelte a demokráciát, communista-ellenes jelszavakat hangoz-tatott, látványos megmozdulásokkal hívta fel magára a figyelmet. A rendszer-váltásban reménykedô tömegek örömmel látták, hogy van egy fiatal “forradalmi” csoport. Akkor senki nem figyelt fel arra, hogy a FIDESZ szervezôi, vezetôi, hangadói zömmel kádercsemeték voltak. A háttérben ott voltak a szülôk, nagyszülôk, akik évtizedekig vezetô szerepet töltöttek be a kommunista rendszer politikai és társadalmi életében. Ezek érezték, sôt tudták, hogy inog a talaj a lábuk alatt és ügyesen szervezték, hogy a staféta botot saját utódaik kezébe játsszák át. Legsikeresebb húzásuk Orbán Viktor beszéde volt a Nagy Imre temetésén. A kommunizmus elleni vad kirohanás sok hívet szerzett a pártnak, amí az 1990-es választáson gyümölcsözött. A FIDESZ erôs parlamenti párt lett. Ekkor mutatta ki a “foga fehérjét”. A kommunista-ellenes nemzeti kijelentések sorra elmaradtak, és szolgalelkű, sokszor szánalmas kiszolgálója lett az SZDSZ-nek. Ekkor úgy emlegették az SZDSZ mellett a FIDESZ-t, mint annakidején a kommunista párt mellett a KISZ-t. A FIDESZ a parlamentben a nemzeti erôk, a nemzeti gondolat elleni fiatal, elszánt rohamcsapat lett. Emlékezzünk a parlamentbôl való kivonulásukra, amikor Trianonról kellett megemlékezni. De hasonló gyászos szerepet játszottak a pápa látogatásakor, a kárpótlási törvény vitájában, Horthy Miklós újratemetése kapcsán, és folytathatnám a sort. Tehát a FIDESZ a nemzeti vonal legelszántabb ellenfelei közé tartozott…”
Sz.R.

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98164 Tue, 10 Sep 2013 09:51:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98164 Kedves Fröcsögők!

Lehet, hogy ezt sem fogjátok megérteni, azért próbálkozzatok! A Geyza és István félék ne is próbálkozzanak, már az intelligencia kifejezésnél gondban lesznek!

„A kutatások tanúsága szerint az ember egy bizonyos fokozat után nem képes az intelligenciát, mint olyat felismerni. Csak azt ismeri fel intelligenciának, ami belefér önnön viselkedési keretébe. …..
…. egy magasabb intelligenciában, egy magasabb rendű szellemiségben csak a káoszt érzékeli, mert nem tudja megfejteni annak gondolatmenetét. Egy ilyen intelligencia döntései érthetetlenek számára, mert olyan paramétereken alapulnak, amelyek felülmúlják intellektuális feldolgozó képességét.”

Frank Schatzing

]]>
Szerző: István Berecz http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98156 Tue, 10 Sep 2013 09:04:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98156 Hát az ilyen vélekedő emberek miatt van olyan helytzetben Magyarország,amilyenben most van.Vagyis a béka segge alatt.Mig ilyen emberek lesznek hazánban,addig Magyarországra nem leselnek “régi szép idők.”

]]>
Szerző: Csík Ferenc http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98109 Tue, 10 Sep 2013 05:23:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98109 Ha a szocialisták(Bajnai és Mesterházi nem egyeznek ki beláthatatlan katasztrófa alakulhat ki a bal oldaliak között.
Pedig váltásra lenne szükség!

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98096 Tue, 10 Sep 2013 03:50:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98096 Dénes ERÖS
2013 szeptember 9
4:27 du.
Déneske!
A beteg megnyugszik, és beveszi szépen a gyógyszerét!
Azt gondoltam, hogy az egyetlen agysejtje nem képes felfogni a dolgokat. Hiszen nagyon sokat kínlódhattak az ápolók, amig a CTRL-C, CTRL-V billentyűkombinációkat megtanították Déneskének.
Viszont, ha már ott volt ez a másolgatás, gondoltam az értelmeseknek küldök egy leírást.
Engem mindössze szórakoztat a fidesznyikek erőlködése a portálon. Hiszen ha több kettőnél, elmegyek Magyarországról.
Majd időnként írok, hogy ne érezd egyedül magad, mivel ez a zöldség jó kiindulási alap.

Csókol anyád Lujza!, és szedjed a gyógyszeredet!

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/09/05/amen/#comment-98023 Mon, 09 Sep 2013 20:27:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=10786#comment-98023 Kedves propagndistàk!
2002-ben még volt pénz !Kérdezzétek meg Lendvai Ildiko-t!
2004-töl évente 6-7 % tulköltekezés,2006-ban 9,4 % /pedig felàldoztàk a MALÉV-et/ és CSAK mi nem tudtuk egyik évben sem teljesiteni az alàirt és megkövetelt 3 %-ot. 2008-ban “nincs pénz” Gyurcsàny,Bajnai,Simor = VÉSZKÖLCSÖN -csak nàlunk-.
2010-töl csak 3 % ujtartozàs = a TULDEFICIT ELJÀRÀS megszüntetése.
Pedig 2012-töl kellett a szàjakrobatàk àltal felvett VÉSZKÖLCSÖNT vissza fizetni.
Csak ilyen régi- uj SZÀJHÖSÖKKEL rendelkeztek,ezért kell a megszokott propagandàt felvonultatnotok.
ÀMEN

]]>