Hozzászólás: Akiknek mindent lehet http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/ Thu, 07 Sep 2017 17:08:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: moll http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120627 Wed, 30 Oct 2013 11:33:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120627 Orbán nem 1/2, hanem 1/1-ed ázsiai. (Na és itt van még a parittyás is.) Úgy is intézi a dolgainkat. Pont.

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120576 Wed, 30 Oct 2013 09:00:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120576 Létfai,
minek kellhet az mszp-nek egy ilyen “oktatófilm”?
Ráadásul 2 nappal a választás után?
Tényleg elhiszed, hogy a romáknak akarták mutogatni azt, hogy hogyan szokták őket megvesztegetni 4 évente? Hát azt ők nagyon jól tudják, nem kell nekik levetíteni!
A cigány hazudik, mint a fogságba esett partizán, az mszp-ben nincs is olyan nevű személy (Károlyi), aki megrendelte szerinte a filmet.
És feljelentést tesz az mszp ellene.
Alkotmányunk pedig már nincsen, mert miután felesküdtek rá a keresztény hazafiak, kibaszták a szemétbe.
Taknyolmány van, amit minden alkotmányjogász sírva vesz a kezébe.

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120543 Wed, 30 Oct 2013 06:36:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120543 dakota
2013 október 29
10:09 du.

Óóó daki hát persze tudom! Vagytok itt néhányan akik imádjátok a semmi szellemi erőfeszítésre nem késztető, hitvány és silány orbáni propagandát ezért lelkesen dobáljátok a coin-okat a déneskének nevezett hazugság automatába. Régóta figyellek titeket ezért azt is tudom, ez is függőséghez vezet mint bármelyik más félkarú rabló használata bár ez inkább féleszű. Ha egyszer majd sikerül kigyógyulnotok ebből a szenvedély betegségből fel fog tűnni, hogy ez bizony nem más mint hazaárulás! Kapis?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120519 Wed, 30 Oct 2013 04:02:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120519 Lélfai Szilárd
2013 október 29
4:41 du.
Akkor áruld már el, neked hol van a hazád?
Merthogy Magyarországnak nincs Alkot,ánya. Alaptörvénye van. Illetve egy tákolmánya, amit kineveztek alaptörvénynek.
Nem ugyanaz..

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120498 Wed, 30 Oct 2013 02:09:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120498 A parittyás hangja
2013 október 25
4:00 du.

“ő az a kommentelő akinek a bejegyzéseit reflexből átugorja mindenki aki rendszeresen olvassa a fórumot”

Ne fogadj erre magas összeggel, parittyás.

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120449 Tue, 29 Oct 2013 20:41:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120449 Geyza

“Akkor lettél volna érzékeny kisöreg , amikor megfosztották a Köztársaságot az Alkotmánytól !”

Tudomásom szerint most is van Alkotmánya hazánknak! Hogy nem olyan mint amilyet szeretnétek? – Hála Istennek!
És bölcsnek sem kell lenni ahhoz, hogy ez jó darabig így is marad! 🙂

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-120448 Tue, 29 Oct 2013 20:35:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-120448 Az ATV-t lefizette O.V. és a FIDESZ!

“Aljas, mocskos, gerinctelen módon csőbe húzott minket az MSZP” – mondta az ATV-ben Kőrös Gusztáv volt DK-s, solti roma önkormányzati elnök, a bajai videó egyik készítője, akivel Kálmán Olga készített interjút. A 444.hu írása szerint Kőrös elmondta, arra kaptak megbízást, hogy készítsenek egy oktatóvideót arról, hogyan vásárolják meg a politikusok a romák szavazatait. A mondanivaló valós. Mindig is befolyásolták a romákat – mondta Kőrösi. A megbízást szerinte Király Györgytől, az MSZP sporttagozatának tagjától kapták, de szerinte ez nem magánakció volt, mindenről tudott az MSZP. Király megbízható embernek tűnt, “olyan, akinek a mája sem keserű.” Úgy tudták, hogy egy konferencián mutatják majd be a videót borsodi romák előtt, hogy így tanítsák meg őket arra, ne hagyják magukat befolyásolni. Kőrösi szerint azért kellett a bajai ügyben sokat szerepelt neveket használni a jelenetben, például Zsigó Róbertét vagy Kovács Csabáét, mert ezek a nevek váltak ismertté, így könnyen érthető az üzenet. Miután a videó elkészült, Dunaharasztin adta át azt Károlyi Attilának (a szocialisták Fejér megyei sporttagozatának vezetője), aki Király Györggyel, az MSZP sporttagozatának alelnökével együtt bevitte az MSZP székházába, miután értesítette Mesterházy Attilát. Szerinte ez két nappal azelőtt történt, hogy a hvg.hu nyilvánosságra hozta volna a videót. Kőrösi szerint mindazt, amit elmondott, térfigyelő kamerák és mobiltelefon-cellainformációk igazolják. A rendőrség őt tanúként hallgatta meg. A felvétel elmondása szerint mobiltelefonnal készült, ő a memóriakártyáról írta ki DVD-re, és ezt adta át. Szerinte a felvétel minden résztvevője fel van most háborodva, mert úgy tudták, csak szűk körben mutatják be azt, szó sem volt széles nyilvánosságról. Az MSZP hasba szúrta magát ezzel az akcióval – mondta Kőrös, aki szerint ő is le akarja váltani Orbánt, de nem ilyen módszerekkel. A DK-ból ki kellett lépnie, miután Varju László pártigazgató felszólította erre közvetlenül a botrány kirobbanása után.

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-118809 Fri, 25 Oct 2013 20:00:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-118809 Déneske évek óta ugyanazt a tíz mondatot írja ide némi szórendi változtatásokkal. Totálisan zakkant az ürge. Valszeg magáénak tudhatja azt a kétes értékű dicsőséget, hogy ő az a kommentelő akinek a bejegyzéseit reflexből átugorja mindenki aki rendszeresen olvassa a fórumot. Van itt sok “érdekes” lény de Déneske az aki biztos, hogy szó szerint klinikai eset.

]]>
Szerző: Lélfai Szilárd http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-118792 Fri, 25 Oct 2013 19:28:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-118792 Minden évben elkészíti a Wells Fargo Amerikában a nyugdíjfelmérését, a napokban publikált anyagból az derül ki, hogy az amerikai középosztály is nagyon borúsan látja a jövőt. A válaszadók közel 60%-ának a számlák kifizetése is gondot jelent, ilyen formában pedig nincs lehetőség arra, hogy nyugdíjcélra takarékoskodjanak. A legtöbben úgy látják, hogy hagyományos értelemben nem is lehetnek nyugdíjasok, az életszínvonal fenntartása érdekében 65 év feletti is dolgozniuk kell. Szakértők szerint sosincs késő, érdemes minél hamarabb elkezdeni a takarékoskodást, a nagy baj az, hogy nagyon sok embernek nincs terve a nyugdíjra, így marad a nyugdíjkorhatár feletti munkavégzés utolsó menedéknek – írja a cnbc.com.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-118166 Thu, 24 Oct 2013 09:47:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-118166 HunCanada
2013 október 23
6:58 du.
Kicsit járjuk körbe ezt az IMF hitelt.
Talán kezdjük ott, hogy IMF hitelt egy állam akkor vesz fel, ha a nemzetközi pénzpiacon nem kap hitelt. Viszont ha IMF hitelt vesz fel, üzeni a világnak, nem fizetőképes. A gazdaságnak meg valahogy működni kell. Ráadásul, az IMF hitelnek is vannak szabályai.
Jelenleg az ország a fizetőképtelenség határán táncol. A gazdaság romokban, az ország nem tudta volna a következő évben lejáró hitelt a bevételeiből kifizetni.
Egy újabb IMF hitelnek amivel fele annyi összegből áthidalta volna az ország a problémát, annyi lenne az ára, hogy nem építhetne diktatúrát. Hitelt nem kap, valamit el kellett adnia ha pénzt akart. Valahol számol is Orbán a vereséggel, mivel minden az elkövetkező négy évben csapódik le. Valahol utánam a vízözön alapon politizál. Az elkövetkező négy év szörnyű lesz, teljesen mindegy ki kormányoz majd.

]]>
Szerző: HunCanada http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-118005 Wed, 23 Oct 2013 22:58:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-118005 Dénes Erős,

Nem csak mi kértünk IMF hitelt, és nézze meg azt az időszakot tételesen a világban, hogy miképpen alakult az egyes országok államadóssága.

A másik kérdés, hogy mivel jobb a kötvénykibocsájtással drágábban pénzhez jutnia egy országnak? Azon kívül, hogy óránként bemondják a TV-ben, rádióban, hogy:” Tudta azt, hogy az IMF felé Magyarországnak nulla az adóssága” című populista, demagóg, marhaságot amivel Önt megfogják érzelmileg és birkasorba vonszolják?

Oktatásügyet, egészségügyet pedig elkezdték megoldani, de ez a jelenlegi marha kormány akkor ellenzékben is csak rombolni tudott, hogy véletlenül se’ haladjunk előre.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-117961 Wed, 23 Oct 2013 20:14:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-117961 Christopher!
Mit szolsz hozzà? Aẑ örökölt TULDEFICIT ELJÀRÀS eltörölve,az INFLÀCIO 1,5 % körüli a SZÀJHÖSÖK 2008-as VÉSZKÖLCSÖNE vissza fizetve és mégis a mostaniakrol irjàk,hogy lopnak.
A SZÀJAKROBATÀK mit csinàltak, eredménytelenségük miatt,csak kölcsönnel menekültünk meg a fizetésképtelenségtöl-csak mi kértünk
VÉSZKÖLCSÖNT-?
Miért csak mi szorultunk rà az IMF VÉSZKÖLCSÖNÉRE,amivel minusz 6,8 %-ot csinàlt az ügyeletes SZÀJHÖS-szintén gyengébbet,mint az elözö
szakértöi SZÀJHÖS a környezö konkurenseinknél-,pedig a vissza fizetést csak 2012-töl kellett elkezdeni.
Megoldottak valamit a régota huzodo problémàkbol 8 évük alatt?
OKTATÀSÜGY,EGÉSZSÉGÜGY,BKV,MALÉV,VOLÀN,MÀV,3-as METRO,2004-07
közötti tulorài a TÜZOLTOKNAK,DEVIZAHITELESEK,BUDAPEST és a többi
ÖNKORMÀNYZATOK ELADOSODÀSA,HILLER 5 Milliàrd Ft minusza.
Pedig privatizàltak,hogy a gyengeségüket-kissé-takargassàk:
Dunaferr,Malév nyereséges részei,Mol…
Üdvözlettel
Erös Dénes

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-117939 Wed, 23 Oct 2013 18:55:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-117939 falusi
2013 október 23
11:34 de.
Még ez is lehet, hogy a jutalomért tették, nálunk már bármi megtörténhet.
Részemről mindegy ki tette, aki csal, az elmehet a jó QA-ba.
Bármelyik oldal is teszi.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-117881 Wed, 23 Oct 2013 15:36:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-117881 Bocs..Az előző Don Ovuz-nak szólt..
(Vakulok, mondta a pincébezárt szingaléz..)

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/10/19/akiknek-mindent-lehet/#comment-117880 Wed, 23 Oct 2013 15:35:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11104#comment-117880 antifülke
2013 október 23
3:21 de.
Rajtad kívül még vagy öten próbálták elmagyarázni Déneskének, viszont a magyarázatok úgy pattannak le róla, mint a kecskesqar a deszkáról..

]]>