Hozzászólás: Déjà vu http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/ Thu, 07 Sep 2017 16:53:05 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Noszticzius Judit http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-132601 Thu, 02 Jan 2014 00:33:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-132601 Kell elcserélni Orbán-rendszerét !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert Orbán már tanult Horthytól,Rákostól,Sztálintól,Kádártól!!!!!!!!!!!!!!! 🙁 🙁 És Együtt Jobbikosokkal!!!!!!!!!!!! 🙁 🙁 Akkor Nagyon szerintjunk elcserélni az orbán-rendszerét,utánsa 2014 most tavasszal,április 6-án szvazzunk a baloldali pártra ,DK-ra és baloldali összefogásért!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 HAJRA,HAJRA DK,MSZP,Együtt-PM,MOMA,Librális-Párt,MSZDP,SZEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-120185 Tue, 29 Oct 2013 06:29:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-120185 Marcsi
2013 október 26
2:11 du.
mi az a delérium? ami magának van?
biztos, hogy a jobbikosok magyarok?
biztos, hogy a balliberálisok árulók?
ejnye, boda fiam, ez utóbbi állítása azért eléggé súrolja a rágalmazás határát!
csak vigyázzon, nehogy lélfai sorsára jusson!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119380 Sun, 27 Oct 2013 06:46:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119380 Marcsi
2013 október 26
2:11 du.
elég a dumából, boda! legyen férfi! bizonyítson, érveljen, cáfoljon! írja meg, mi a hazugság, mi a rágalom, világítsa meg fárszként a baloldal sötétségét, mi több, kompetens közgazdasági tudásával bizonyítsa ennek a fideszmaffia költségvetésének helyességét!
mert így csak egy hisztimarcsi 😛

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119379 Sun, 27 Oct 2013 06:43:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119379 dakota
2013 október 26
1:56 du.
valóban, mit is? mert ugyebár, nem képes megcáfolni állításomat, hogy orbánné nem egy evita. tehát nem ártana, ha némi magyarázattal állna elő. megvan a lehetősége rá, hogy felhozzon párhuzamokat.
ha nem megy, hát nem megy. tudja, az ilyesmihez kevés ám csak dakotának lenni 😀
ja, és a törött állkapocs nem játszik. evitának nem volt.

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119261 Sun, 27 Oct 2013 00:01:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119261 dakota
2013 október 26
1:56 du.

Miért törölnek félig kommenteket, megjegyzés nélkül?
A második mondat sem volt sértőbb, mint amilyeneket ille napirenden használ itt rendszeresen.

De sebaj, nem számít, hogy törölte, a véleményemet, (az egyik Piedone filmből idézett mondatot), így is tudja:)

]]>
Szerző: bubu64 http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119239 Sat, 26 Oct 2013 22:52:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119239 Köszi István. Osztom.:)

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119215 Sat, 26 Oct 2013 21:57:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119215 A
parittyás hangja
2013 október 26
12:54 du.
Jól van na! Kihagytam egy szót. Mással ez nem fordult elő?
Ettől függetlenül , bár kint élek s nem szokásom az otthoni belpolitikába beleszólni, csak olvasok.Vagy megnézek egy-egy videót.
Láttam már Gyurcsány interjút is angolul. Elképesztő volt.
Orbán, sajnos elvesztette már a jó oxfordi kiejtését ’89
óta.Gyakorlat teszi a mestert. De az angliai beszéde kiejtés leszámítva, kitünő volt.A válaszai is spontán jöttek.Ennyi.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119140 Sat, 26 Oct 2013 18:12:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119140 Figyelő
2013 október 26
12:20 du.
ez az egyetlen érve, hogy bezzeg?
azt hiszi, hogy azonnali kérdések vannak orbán esetében?
miből gondolja, hogy savanyú a szőlő? én vagyok orbán? nem!

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119139 Sat, 26 Oct 2013 18:11:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119139 Figyelő!
nem tud mondani,semmilyen vonatkozásban,mert az ellenzék
nap mint nap lejáratja magát a hazugságaival és a jellemtelenségével,sötétségével,no meg a lebukással,mert csalni sincs eszük…az egymás ócsárlása meg egyenesen röhej!!!!
Bár én nem vagyok elvakult fideszes és egyik párt tagja sem,de őszintén …..nem tudnak olyat ajánlani, aki netán
hitelesebb és jobb lenne,mint a mostani.
Na persze az,hogy most izélgetik és lejáratják másikat az
nem azt jelenti,hogy az utolsó percben nem fognak össze,mert a hatalom az nagyon kéne nekik,meg egy normális állapotú,költségvetésű ország, amit megint tönkre lehet tenni,kifosztani!
Egy szélsőséget sem szeretek,de ezekre a bal libsikre még
deléríumban sem szavaznék,inkább a JOBBIK, akik legalább magyarok..(nem árulók)
és több területen rendet tennének,ha radikálisan is,de
vannak akikre bizony ráférne!!!!!

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119128 Sat, 26 Oct 2013 17:56:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119128 Ille István
2013 október 26
12:45 de.

ille, mit kell ezen magyarázni?

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119096 Sat, 26 Oct 2013 16:54:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119096 Figyelő
2013 október 26
12:20 du.

“E mondjat olyat is, aki AZONNAL képes egy feltett válaszra!”

Kedves Figyelő megtenné kérem, hogy lefordítja ezt a mondatot, mert igazán röstellem de nem értek újbeszélül! 🙂 )))
És kicsit az “akcentje” is összezavart! Mire is gondolt pontosan? Csak hogy tudjak említeni politikust, mert egyébként ha esetleg arra gondolt, néphülyítésben, személyi kultusz építésben, saját eredeti tőke felhalmozásban, úgy négymillió magyar ember árokba rugdosásában és persze stadion építésben valóban nincs a mi Vityeszünknél jobb! Talán a zseniális Nicolae Ceaușescu volt hozzá fogható, bár ő palotákban utazott és szerintem még ő is irigykedve lesi a pokolból a kárpátok legújabb géniuszát!

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-119089 Sat, 26 Oct 2013 16:20:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-119089 Ille István
2013 október 26
12:25 de
Mondjon EGY ellenzéki politikust, akinek JOBB az akcentje, mint Orbánnak.
DE mondjat olyat is, aki AZONNAL képes egy feltett válaszra! Úram, savanyú a szőlő!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-118930 Sat, 26 Oct 2013 04:47:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-118930 Marcsi
2013 október 24
3:41 du.
most komolyan gondolja, hogy maga, boda fiam, meghatározhatja, hogy kicsoda, mire is kíváncsi, meg hogy miről és mikor írhatok, beszélhetek, főleg, hogy mi vagyok?
ne komolytalankodjon, mert kiröhögik!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-118928 Sat, 26 Oct 2013 04:45:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-118928 dakota
2013 október 24
7:02 du.
magától is kérdezem, kicsi indián: anikó asszony tényleg evíta? mégis, mennyiben?
és mitől is sértő, hogy nem az?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/10/24/deja-vu/#comment-118923 Sat, 26 Oct 2013 04:32:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11145#comment-118923 Lélfai Szilárd
2013 október 25
3:35 du.
“Tegnap a Békemenet szeretetet, összefogást és erőt sugárzó ünnepségén…”
valóban nem volt bajnai szalmabábú, de volt gyűlöletbeszéd, harcra buzdítás és fenyegetés.
ahogy azt már megszokhattuk.
tompika meg előbb-utóbb beleszalad egy jó nagy csintalan-effektusba, ugyanis őt nem védi a TEK, aztán sírdogálhat.

]]>