Hozzászólás: Nyomorultak! http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/ Thu, 07 Sep 2017 17:08:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Noszticzius Judit http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-137249 Tue, 11 Feb 2014 01:37:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-137249 Orbánék tovább parasztanak !!! 🙁 🙁

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-128437 Wed, 20 Nov 2013 19:00:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-128437 Bár szerintem simán csak egy agent provocateur.

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-128435 Wed, 20 Nov 2013 18:56:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-128435 Ille István
2013 november 20
1:27 du.

Lehet két kulacsos…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-128429 Wed, 20 Nov 2013 18:27:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-128429 osztálytársak, hát. a pártpropagandista képzőn.
egy valami azért zavar ebben a friviben: ha ilyen jól látja a szegedi csanád féle arcátlanságot, hogy’ a fenében nem ismeri fel az orbánit?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-128426 Wed, 20 Nov 2013 18:15:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-128426 frivi
2013 november 20
12:50 du.
Te frivi!
Nincs tenéked véletlenül egy Dénes Erős nevű rokonod?
Vagy csak osztálytársak voltatok?
🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-128425 Wed, 20 Nov 2013 18:09:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-128425 az árnyaltabb vizsgálódás érdekében javaslom, tanulmányozza a napi világgazdaság tegnapi számát. ott megtalálja az elemzést, na, nem az elmúlt nyolc évről, csak a kivagyiskodó imf-hitel visszafizetésről, és az átgondolatlan államkötvény kibocsájtásról, aminek eredménye képpen a kínkeservesen 80% alá kínlódott államadósságot a fijjuk sikeresen ismét a fölé tornázták.
miről is beszélünk?

]]>
Szerző: frivi http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-128419 Wed, 20 Nov 2013 17:50:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-128419 Csak a tisztánlátás végett: 2005-ben a The Yakarta Post megírta, hogy Gyurcsány vezetésével egy gazdasági küldöttség ment ki Yakartába egy forintban számolva 4000 milliárdos erőmű-beruházási projekt ügyében. Jut eszembe! miért is kellett felvenni sz IMF-hitelt, ráadásul az államadósság is felkúszott a nyolc év kormányzás végén 50%-ról 80-%-ra.Csak az árnyaltabb vizsgálódás érdekében.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127645 Thu, 14 Nov 2013 17:15:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127645 rögeszmés végtörlesztés ismételgetése és hamis információk terjesztése okán komment törölve.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127612 Thu, 14 Nov 2013 06:39:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127612 Ille István
2013 november 14
1:06 de.
Nem jó meglátás, ezek bélpoklosak, sohasem laknak jól!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127606 Thu, 14 Nov 2013 06:06:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127606 gyuri, igazad van. nekem orbánról és bandájáról a felejthetetlen hofi jut eszembe, jézust idézvén, aki imígyen szól le a keresztfáról egy jótét léleknek, aki a legyeket akarta elhessegetni sebeiről:
hagyd, fiam, ezek már legalább jóllaktak…

]]>
Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127594 Wed, 13 Nov 2013 22:44:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127594 Testvérelvtársurak!Ne cseszegessétek már azt a szegény Orbánt,mert utána csak sokkal rosszabb lehet. Ha a gyöngyösi-huzavona szennycsatorna kerülne uralomra és ez nem fikció egy ilyen örök lúzer országban,akkor vennétek észre,hogy Orbán és csürhéje valóságos szentek voltak.

]]>
Szerző: e-migrans http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127532 Wed, 13 Nov 2013 18:45:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127532 …”, amíg orbánék szintén hasznosan és sikeresen használták fel az elrabolt milliárdokat és a nemzet vagyonát.”
Az előbb a lényeg lemaradt. CSAK A SAJÁT GAZDAGODÁSUKRA!

Az IMF-hitelből, talán mégtöbb mégjobb lett volna. A gazdaságot jobban fel lehetett volna belőle pörgetni.
Egész addig, amíg ez a maffiahorda garázdálkodhat nem lesz érdemi fejlődés, csak lerohadás mindenkinek rajtuk kívül. De ezt bizonyítja minden tettük!
– trafikmutyi
– földmutyi
– játékteremmutyi
– CBAmutyi
– állami megrendelésmutyik
– Közgépmutyik
– tankönyvmutyi
– nyomdamutyik
– kiadómutyik
– devizahitelmutyi
… és még rengeteg, ami átöleli az egész társadalmat, az egész gazdaságot!

]]>
Szerző: e-migrans http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127530 Wed, 13 Nov 2013 18:31:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127530 A Bajnai-kormány megfordította a romló tendenciát, ami a világgazdasági válságban ránkzuhant. Az ország gazdasági kitettsége magas volt, amit végül stabilizáltak, majd a kitettség csökkentése mellett sikerült beindítani a gazdaságot. Az IMF hitele nagyon jó volt, hiszen a pénzügyi bizalmat erősítette, és az IMF-kontroll miatt a befektetőknek is bizalmat adott. A felvett összeg csak egy részét használták fel, a többit fizette vissza orbán, mintha valami nagy dolgot művelt volna. Utána meg a ténylegesen felhasznált összegek helyett , annál sokkal magasabb hiteleket vett fel sokkal drágábban és sokkal többet!
Pluszban még elrabolta a magánnyugdíjmegtakarításainkat is! Azokat szerintem mindenki személyesen kiverheti belőle furkósbottal. Az orbánhívőknek nem kell sorbanállni és csatlakozni, amikor ez bekövetkezik, remélhetőleg minél hamarabb. Nem lesz szép látvány, de különben csak kiröhögne minket az elrabolt pénzeinket megtartva.
A Gyurcsányék ténylegesen az országra fordították a pénzt hasznosan és sikeresen, amíg orbánék szintén hasznosan és sikeresen használták fel az elrabolt milliárdokat és a nemzet vagyonát. Amint ma megtudhattuk, a maffiájuk CAB bolthálózata pedig évek alatt 1000milliárdos nagyságrendben lopta meg az országot, bűnszervezetben elkövetett csalás keretében, amint az az emiatt kirúgott revizor szavaiból kiderült.Ezt a vasat, ha folyamatosan veri mindenki, simán a diktatúra bukásához is hozzájárulhatna. Fontos, hogy mindenki érzékelje, hogy az a bolthálózat megint óriási közpénzek elsíbolásából gazdagodik!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127526 Wed, 13 Nov 2013 18:04:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127526 bocsika, mit csinált?
belemerült a politizálásba? mármint, hogy a rögeszméinek idült ismétlését maga politizálásnak nevezi?
az más.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2013/11/13/nyomorultak/#comment-127521 Wed, 13 Nov 2013 17:35:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11403#comment-127521 Igen, ez a jövőkép vár az országra.

]]>