Hozzászólás: Fájdalmas önvallomás http://kanadaihirlap.com/2013/11/16/fajdalmas-onvallomas/ Thu, 07 Sep 2017 17:08:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2013/11/16/fajdalmas-onvallomas/#comment-128143 Mon, 18 Nov 2013 11:22:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11439#comment-128143 Sokan a 7 évvel ezelötti”demokràciàt”hoznàk vissza.Akkor mindent
megcsinàlhattak.Ilyenek a volt kedvezményezettek.

]]>
Szerző: Noszticzius Judit http://kanadaihirlap.com/2013/11/16/fajdalmas-onvallomas/#comment-128120 Mon, 18 Nov 2013 05:26:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11439#comment-128120 Orbán-kormányban sok ember szenvednek !!!!!!!! 🙁 🙁 🙁

]]>
Szerző: marcus aurelius http://kanadaihirlap.com/2013/11/16/fajdalmas-onvallomas/#comment-128107 Sun, 17 Nov 2013 21:11:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11439#comment-128107 Iszonyúan sietni kell a fogantatással, egy hatodik hónapra jött kistestvérke nem mindig életképes !

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/11/16/fajdalmas-onvallomas/#comment-128017 Sun, 17 Nov 2013 07:46:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11439#comment-128017 Előd!…………..Maga szerint,ha az elmult 23 évben valamikor is volt demokrácia akkor nyugodtan kint maradhat vele a temetőben.Látszik,hogy nem esik messze az alma a fájától.

]]>