Hozzászólás: De jó nekem… http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/ Thu, 07 Sep 2017 17:08:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Noszticzius Judit http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-134841 Wed, 22 Jan 2014 22:17:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-134841 Morvai Krisztina mindig hülyeként viselkedik !!!!!!! 🙁 🙁

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-129790 Tue, 03 Dec 2013 12:23:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-129790 messzire megy? sokáig marad? csak, hogy tudjuk 😀

]]>
Szerző: küszküllö http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-129786 Tue, 03 Dec 2013 10:35:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-129786 Ille István

2013 december 2
2:52 du.

Pá.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-129745 Mon, 02 Dec 2013 19:52:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-129745 ezek szerint mégsem jött át magának zala cikkének a lényege. semmi baj, szívem 😀

]]>
Szerző: küszküllö http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-129740 Mon, 02 Dec 2013 19:31:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-129740 “De jó nekem, hogy nem vagyok erdélyi magyar, ”

Szívem,az nem neked jó,hanem az erdélyi magyaroknak.De jó!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128962 Mon, 25 Nov 2013 17:09:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128962 beszélje meg a kérdést sárdi janival. ő buzog tőkés miatt. maga a cikk sem a román történelemről szól, hanem tőkés gátlástalanságáról. amúgy is a sértődött magyar külügy van elfoglalva a román etikai bizottság döntésével, nem én.
ami pedig az mno-t írását illeti: amíg nem kötelező, addig nem tekintem autentikus forrásnak 🙂

]]>
Szerző: küszküllö http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128961 Mon, 25 Nov 2013 17:06:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128961 Ille István

2013 november 25
11:22 de.

kétségtelenül. az ecserin láttam is egyet-kettőt.
de miért is hatódna meg ettől a listától egy ROMÁN etikai bizottság?
Te a román etikai bizottsággal vagy elfoglalva?
Ismered a hivatalos román történelmet?Segítek:

http://mno.hu/hatarontul/roman-ebredes-nem-jol-van-az-ugy-a-torikonyvekben-1195953#

Ha van kedved hozzá,nézd már meg a videót is.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128959 Mon, 25 Nov 2013 16:22:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128959 kétségtelenül. az ecserin láttam is egyet-kettőt.
de miért is hatódna meg ettől a listától egy ROMÁN etikai bizottság?

]]>
Szerző: sárdi jani http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128954 Mon, 25 Nov 2013 15:56:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128954 Ille István
2013 november 25
7:49 de.

Tudom Pista, ha akarnád, te minden héten kaphatnál ilyen kitüntetéseket.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128950 Mon, 25 Nov 2013 15:25:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128950 falusi
2013 november 24
9:03 du.
Ja, mert Neked rendkivül sok tudásod és tapasztalatod van erdélyi politikában, Victoriában.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128940 Mon, 25 Nov 2013 12:49:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128940 és?

]]>
Szerző: sárdi jani http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128939 Mon, 25 Nov 2013 11:33:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128939 Tőkés kitüntetéseihez annyit, hogy nem egyet Horn Gyula kormányzása idején kapott.

]]>
Szerző: sárdi jani http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128938 Mon, 25 Nov 2013 11:29:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128938 TŐKÉS LÁSZLÓ KITÜNTETÉSEI

Berzsenyi-díj (Magyarország, 1989)
Bethlen Gábor-díj (Magyarország, 1990)
Nobel-díj – jelölés (1990)
Roosevelt-díj (Hollandia, 1990)
a Regent University díszdoktora (Virginia Beach, Amerikai Egyesült Államok, 1991)
a debreceni Református Teológiai Akadémia díszdoktora (1990)
a Hope College díszdoktora (Holland, Michigan, USA, 1991)
Geuzenpenning-díj (Hollandia, 1991)
az Európai Tiszteletbeli Szenátus tagja (1992)
a Johannita Lovagrend tagja (1993)
Pro Fide-díj (Finnország, 1993)
Bocskay-díj (Magyarország, 1995)
Magyar Örökség díj (Magyarország, 1996)
a katalóniai CIEMEN-központ kisebbségi díja (Barcelona, Spanyolország, 1996)
Leopold Kunschak-nagydíj Ausztria, 1998)
Hűség-díj (Magyarország, 1999)
a Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztje (Magyarország, 1999)
Sárospatak, Székelyudvarhely, Budapest V. kerülete, Budapest XI. kerülete, Szék díszpolgára
Szent István-díj (Magyarország, 2003)
Truman–Reagan-szabadságérem (Washington, Amerikai Egyesült Államok, 2009)
Petőfi-díj (Magyarország, 2009)
Bocskai István-díj (Debrecen, Magyarország, 2009)
Robert Schuman-díj – Európai Néppárt (Strasbourg, 2009)
Románia Csillaga érdemrend, lovagi fokozat (Románia, 2009)

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128922 Mon, 25 Nov 2013 02:05:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128922 sárdi jani
2013 november 23
4:38 du.
Jani.
Tőkés érdemeit nem vitatom, hanem tagadom.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2013/11/21/de-jo-nekem/#comment-128921 Mon, 25 Nov 2013 02:03:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11482#comment-128921 frivi
2013 november 23
2:26 du.
Sunyi módon? Román érdekeket?
Herczegem, neked halványlila firhangod nincs ezek szerint sem az RMDSZ-ről, sem a romániai parlament kisebbségi képviseletéről.

]]>