Hozzászólás: A rapsic http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/ Thu, 07 Sep 2017 17:08:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Le5l1eL http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-129144 Wed, 27 Nov 2013 07:28:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-129144 Köszönöm. Igazán szép volt. “Jól esett” a lelkemnek.

]]>
Szerző: sárdi jani http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128919 Sun, 24 Nov 2013 22:53:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128919 Szép volt István!

]]>
Szerző: ghost http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128885 Sun, 24 Nov 2013 14:46:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128885 A zord külső mögül kibukkan az érző szív

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128876 Sun, 24 Nov 2013 09:21:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128876 Ille István
2013 november 24
4:20 de.

Tényleg?! Akkó vissza a kalappal! 🙂 )))))))

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128875 Sun, 24 Nov 2013 09:20:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128875 mondjuk, ideológiai elkötelezettsége eddig nagyjából az én ekézésemből állt, de mind1 🙂

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128874 Sun, 24 Nov 2013 09:18:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128874 Topapó
2013 november 24
2:05 de.

Szia Topapó! Mindig is biztos voltam benne, hogy az ideológia elkötelezettséged feltűnő hibái ellenére 🙂 ésszel élsz! Le a kalappal!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128871 Sun, 24 Nov 2013 08:01:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128871 köszönöm. de azt vitatom, hogy tuskó lenne. csak nem tud a személyes ellenszenvétől elszakadni.

]]>
Szerző: Topapó http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128866 Sun, 24 Nov 2013 07:05:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128866 Nem lehet különbséget tenni az Ille novellái között met mind egyik nagyon jó.Aki ezt nem értékeli az egy TUSKÓ.

]]>
Szerző: Pikk http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128865 Sun, 24 Nov 2013 06:24:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128865 Kedves egykori kolléga !

Nagyon tetszett 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128822 Sat, 23 Nov 2013 17:51:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128822 valóban, annak hívják, de nem csak a farkasét, hanem minden irhás vadét.
asszem.

]]>
Szerző: rodeo36 http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128821 Sat, 23 Nov 2013 17:47:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128821 ha jól emléxem a kikészített farkasbőrt -általában az irhát- gereznának hívjuk? vagy tévedek?
az írás vadromantikus és mélyenszántó, köszönet

]]>
Szerző: A parittyás hangja http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128811 Sat, 23 Nov 2013 17:17:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128811 Andrási Sándor
2013 november 23
11:54 de.

Andrási, te egy minden képzeletet felülmúlóan hatalmas gyökér vagy! Téged sétáltatni is csak szájkosárral visznek ugye?

]]>
Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128808 Sat, 23 Nov 2013 17:07:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128808 Nagyon-nagyon szép,megható és tanulságos. Kösz.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128807 Sat, 23 Nov 2013 17:06:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128807 köszönöm. különösen jól esik ez egy másik írástudótól.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2013/11/23/a-rapsic/#comment-128803 Sat, 23 Nov 2013 17:04:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=11495#comment-128803 andrási, nem hazudtolta meg önmagát.
én meg ezután jóslást is fogok vállalni.
tudtam, hogy lesz egy agyatlan jobboldali, aki egy tiszta forrásba is képes belerondítani.

]]>