Hozzászólás: Ünnep utáni ünneprontás http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/#comment-132813 Fri, 03 Jan 2014 23:42:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12028#comment-132813 Az a baj,hogy nagyon is értem (és többen is!)amit itt lefetyelnek,szegény ápoltak….
tényleg csak három hónap van itt sokaknak a be nem teljesülő csoda várásához…,a többségnek meg ugyanennyi a reményeik
valóra váláshoz!Na ki nevet a végén?(maga biztosan nem
röhög…)majd elválik!
Pihi…nyugodjon meg!!!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/#comment-132804 Fri, 03 Jan 2014 23:07:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12028#comment-132804 kétségtelen, boda, tényleg jót lehet magán röhögni!
főleg, hogy fingja sincs a cikk valóságtartalmától, kicsi rezsiharcos 😀

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/#comment-132800 Fri, 03 Jan 2014 23:00:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12028#comment-132800 A hét vicce ezen felül a tájékozatlan,hazug és ész nélküli
vagdalkozás a levegőbe,különösen attól aki itthon él,de
“magán”kívül” semmit nem olvas,csal írogat a világba ami
éppen “eszébe”…jut!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/#comment-132780 Fri, 03 Jan 2014 20:43:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12028#comment-132780 “(legalábbis jelenleg…)”
😛
még van 3 hónap, nem kellene sürgetni őket 😀
“(Nemzeti Adó- és Vámhivatal)rendszeresen vizsgálódik, minden gyanús ügyben (különösen a bejelentések alapján)!”
ez a hét vicce 😛 😛 😛

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/#comment-132778 Fri, 03 Jan 2014 20:38:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12028#comment-132778 Több napilapban és a TV.több csatornáján is szó volt
egyes alapítványok kétes tevékenységéről decemberben.
Főleg a Daganatos és a Gyermekrák Alapítvány esetében
merült fel a gyanú,hogy szabálytalanul működési és a vezetők
egyéni céljaira(javára)történt az adakozók adójának 1% a
felhasználása.(de más alapítványok is szóba jöhetnek)
A múltban is voltak és most is vannak olyan csalók, akik visszaélnek
az emberek jó szándékával, ez nem új jelenség és a NAV.
(Nemzeti Adó- és Vámhivatal)rendszeresen vizsgálódik,minden
gyanús ügyben (különösen a bejelentések alapján)!
A hivatalos vizsgálatot elindították és a kormány támogatja ,sőt elvárja a szükséges bizonyítékok feltárását!Az illetékesek végzik a dolgukat!
és a bizonyított bűncselekmények szankcionálását!
ezen nincs mit ragozni és a csalás felszámolását nem a kormány akadályozza…..(legalábbis jelenleg…)

]]>
Szerző: deák sándor http://kanadaihirlap.com/2014/01/02/unnep-utani-unneprontas/#comment-132758 Fri, 03 Jan 2014 19:04:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12028#comment-132758 Sokkal sötétebbek…

]]>