Hozzászólás: Van itt ez az izé http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: eszteredler http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-142371 Thu, 13 Mar 2014 19:38:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-142371 Igen, Zoli, egyébiránt az amcsi zenészek tökös lépése dicséretes!

]]>
Szerző: abryzoli http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-142362 Thu, 13 Mar 2014 18:29:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-142362 Eszter a kirúgás valóságos! De az nem a TEV-nek köszönhető. Egyébként pedig ugy történt a dolog hogy Varga mutogatta a zenéit köztük nekem is, és innen már csak egy lépés volt lekérni az infókat az Amerikai szerzőijogvédő Hivataltól. Így jutottunk el Bruce-ig.

]]>
Szerző: eszteredler http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-142349 Thu, 13 Mar 2014 16:31:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-142349 Elolvastam, a végére reflektáltam! 🙂

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-142346 Thu, 13 Mar 2014 15:54:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-142346 Vagyis, kedves Eszter, el sem olvastad a linket.. Ugyanis arról van szó, hogy a zenekari társai rúgták ki a csapatból, mint zongoristát, miután kiderült, ő a tulajdonosa a Kuruc Infónak..

]]>
Szerző: eszteredler http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-142344 Thu, 13 Mar 2014 15:42:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-142344 A TEV tipikusan kényszeres, sikerhajhászásba fulladt nagyon gyenge és álságos, a valóságtól nagyon messze álló közleménye ez is, és ebben kb. ki is merül! Ilyen és hasonló színvonalú munkákkal villog! Egyszerűen szánalmas! Mindenáron meg akar felelni a fasiszta kormány által finanszírozott elvárásoknak!
Miről beszél a TEV?
1. Tucatnyi FB-os csoportja van a kuruc.infónak, köszöni szépen, de él és virul;
2. Az Egyesült Államokban a kuruc.infóval kapcsolatban az amerikai hatóságok semmilyen hivatalos kérést nem kaptak az Orbán-kormánytól, e nélkül pedig valóban nem megy, az amerikai jogviszonyok alapján.
3. Annyira nem, hogy Navracsics Tibor állami kitüntetést (Magyar Ezüst Érdemkereszt) adott a kuruc.info egyik szerzőjének, M. Szabó Imrének.

4. A TEV nem csinál mást, csak saját magát fényezi, miközben a fasiszta Orbán-kormányt mossa, mossa, mossa…

5. Hazudnak!
http://nepszava.com/2013/12/velemeny/lazar-gyorgy-kuruc-info-%E2%80%93-magyar-kormanyvedelemmel.html

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-142340 Thu, 13 Mar 2014 14:57:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-142340 Hát…Erreség valahogy így mennek a dolgok az eccerű átlagnál.. Van, amit nem akarnak tolerálni..

http://tev.hu/kirugtak-az-amerikaiak-a-kuruc-info-tulajdonosat/

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-133253 Wed, 08 Jan 2014 09:03:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-133253 mit nem mond, kedves jdl? és ezt honnan veszi? nevadába jár magának a magyar bírósági értesítő?
aztán meg, mitől terror egy védelmi szervezet? D, mint defense. amúgy: köze?

]]>
Szerző: JDL http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-133188 Tue, 07 Jan 2014 17:49:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-133188 egy betiltott terror szervezet Amerikaban, Kanadaban es Magyarorszagon is.

]]>
Szerző: Zsuzsa http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-133042 Mon, 06 Jan 2014 07:13:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-133042 de sok varga marha el a vilagon 😀

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-133009 Sun, 05 Jan 2014 20:52:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-133009 egyre inkább tetszik nekem boda, amikor ilyen önkritikus! lassan megérti, hogy miért is undorodnak tőle 😀 csak még az öntisztulással van egy kis gondja 😛

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-133002 Sun, 05 Jan 2014 20:12:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-133002 Amikor a szemét,a hulladék oszlásnak indul és büdös az
csak még fokozza sokak undorát,de remélhetőleg előbb utóbb
eltüntetik…..ha már nagyon sok van belőle!!!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-132954 Sun, 05 Jan 2014 11:54:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-132954 fél tőle a radai rosseb. egy tehetetlen bohóc.

]]>
Szerző: abryzoli http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-132953 Sun, 05 Jan 2014 11:37:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-132953 István nem kell tőle félni. Bátran perelhet ha egyáltalán lesz neki esélye rá, de nem lesz. Ez a fickó azt hiszi hogy minden törvények felett van, rá semmi nem vonatkozik. Kérlek adj nekem egy e-mail címet ahova átküldhetem neked is az elkészült válogatásanyagot, a jöv héten ugyis összeűltök szerkesztőségi partyra. Akarom hogy elinduljon egy médiakampány a kurucinfon elhangzott terrorista felhívásokról. Ennek az embernek felelnie kell a tetteiért, és én nem a magyar náci kollaboráns hatóság vagyok. A teljes anyag fordítás alatt van angol és héber nyelvre, eljutattom az egészet Zuroff úrnak is és a Zsidó világszervezetnek is.
Bárki aki pereskedni akar ezügyben, az megteheti a független Kanadai Bíróság előtt, állok elébe.
Varga Béla egy terrorista, potenciális háborús bűnős. Ez a szerény véleményem. Na lehet perelnie. :))

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-132930 Sun, 05 Jan 2014 06:13:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-132930 zoli, ez a faszfej privátim közölte velem, hogy leszarja a JDL-t is, meg bárkit kiperel a gatyájából, hacsak egy rossz szót is szól rá 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/03/van-itt-ez-az-ize/#comment-132925 Sun, 05 Jan 2014 05:28:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12044#comment-132925 figyelő, már korábban is írtam: se chris, sem én nem ülünk feszt a gép előtt, csak azért, hogy a maga – és mások – kommentjei on-line jelenjenek meg.
melyik szót nem értette belőle?

]]>