Hozzászólás: Összefogás? http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133817 Tue, 14 Jan 2014 18:07:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133817 Összefogáskor érdemes ezt a remek beszédet végig hallgatni!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133768 Tue, 14 Jan 2014 05:05:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133768 látom, hat a jó szó. most már bevállalja, hogy gomba. mondja, maga is spórával terjed?

]]>
Szerző: Csiperke Rozsa http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133765 Mon, 13 Jan 2014 21:54:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133765 Ille magahoz beszel:) mondjuk nem csodalom, ki az az epeszu, aki szoba allna vele…falusikent megszolitja onmagat …vicces….meginkabb elmebeteg…dehat hozza otthonrol, ott most az elmebetegseg kotelezo tartozek a magyar allampolgarsaghoz…

]]>
Szerző: Noszticzius Judit http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133653 Mon, 13 Jan 2014 05:17:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133653 Biztosan akarjunk tenni,hogy Gyurcsány nagyon szivesen és akarja belépni Bajnaihoz-Mesterházy-hez az összefogásért !!!!!!!!!!!!!!!!:-) 🙂

]]>
Szerző: todor48 http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133599 Sun, 12 Jan 2014 10:17:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133599 Nagyszerű irás, minden sorával egyetértek!

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133519 Sat, 11 Jan 2014 00:11:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133519 Ille István
2014 január 10
2:17 du.
István.
Az ország nem húz ki újabb négyév orbánkormányt robbanás nélkül. ez az utolsó dolog amit szeretnék.
Viszont az is igaz, hogy mesterházyra egy harmadosztályú lábteniszcsapatot sem bíznék. Egyetlen lehetőség van. Ha valami isteni csoda folytán mégis győzne az ellenzék, akkor azonnal népszavazást kiírni, a kétharmados törvények megváltoztatására. mert egyébként ugyanúgy ellejetetlenítik Orbánék a kormányzást, mint az előző ciklusokban. Bár, kitudja. Szvsz, egy újabb bukta esetén asszem a mi Szemünkfénye teljesen megzakkanna.. (Ha ez ennél fokozottabb formában egyáltalán még lehetséges..)

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133505 Fri, 10 Jan 2014 19:57:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133505 🙂 )))
Meggyőző érvek!:)

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133504 Fri, 10 Jan 2014 19:49:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133504 én hígítom jófajta malátawhiskyvel. ha már kábulni kell, hát legyen minőségi!
különben is, a sör hizlal, meg sokat kell tőle …nom. 🙂

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133502 Fri, 10 Jan 2014 19:33:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133502 Ille István
2014 január 10
2:17 du.

Ez igaz! Megint csak TGM-et idézem: Az ellenzék… “Mintha sejtené, hogy -kevéssé valószínű- választási sikere esetén masszív társadalmi-gazdasági elégedetlenséggel, a néptömegeknek az orbáni féldiktatúra által lefojtott követeléseivel és túlköveteléseivel, az elnyomorított értelmiség jóvátételi igényeivel, a gyűlölködő, domináns jobboldali médiákkal, a szomszédok és a szövetséges hatalmak nehezen teljesíthető várakozásaival meg a honi fasiszta dinamikával kell szembenéznie-, s mindezt a szétvert államapparátussal kellene megkísérelnie.”

Szóval igen, csak hát még négy év ebben a fílingben…?
Rengeteg sörre lesz szükségünk! 🙂 )))

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133500 Fri, 10 Jan 2014 19:17:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133500 miért is tennék?
ezt a szarkupacot, amit orbánék összelapátoltak, nekik kellene eltakarítani! de milyen áron?
maradjanak csak a fiúk hatalmon, és egyék meg a saját szarukat! nyista visszamutogatás, azám!
még négy év, és a birkák elől is elfogy az utolsó fűcsomó is!
az ellenzéknek semmit sem kell tennie, a dolog attól kezdve a pórnépé!

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133499 Fri, 10 Jan 2014 19:10:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133499 falusi
2014 január 10
10:54 de.

És igazad is van kollega! Ezek nem teljesen komplettek! Mesterházy mint listavezető? Sansztalan! Ebből is látszik, ahogy TGM írta a múlt heti ÉS-ben, “az ellenzék csak ímmel-ámmal törekszik a győzelemre”. 🙁

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133483 Fri, 10 Jan 2014 15:54:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133483 A pletykák szerint a felállás pillanatnyilag ez:
MSZP: 66 hely
E-14: 2O hely
DK: 2O hely

Pedig nagyon kéne Kuncze, Fodor, és Ungárék pártja is a “közösbe”..
Azt viszont óriási hibának tartom, hogy mesterházy lett a közös minielnök jelölt..

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133476 Fri, 10 Jan 2014 12:55:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133476 kiss pál, valóban nem kell nektek más muníció. max. két tár 7,62-es.

]]>
Szerző: kiss pál http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133470 Fri, 10 Jan 2014 12:00:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133470 Fogjatok össze
Álljatok egymás mellé:libás,öszödi!
Kell e nnél jobb municio nekünk?Gyertek csak egybefogva,kézenfogva mentek a süllyesztöbe.
Ha nyertek,végetek,mert megbuktok velünk.
Ha veszetetk,még lesz esélyetek,persze ha 2018 ra létrejön egy valódi,nmezeti baloldal,persze nélkületek.
Tehát vesztésetek esetén jobban jártok!
DEO GRATIAS,
.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/09/osszefogas/#comment-133466 Fri, 10 Jan 2014 10:22:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12183#comment-133466 Kedves Marcsi!
Juhàsz Péter elött màr az LMP is hasonloan nyilatkozott.

]]>