Hozzászólás: Fohász http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: küszküllö http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-134674 Tue, 21 Jan 2014 21:36:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-134674 “De te nem vagy magyar, csak a Magyarok Istene, az pedig kicsivel talán még annál is több, mintha székely vagy csángó lennél,”

De te sem.

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-134250 Sat, 18 Jan 2014 13:38:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-134250 G R A T U L A !!!!!!

Kedves István,
ezt fantasztikusan jól és pontosan összeraktad!
*
Már csak egy van hátra, hallgattassék meg az imáink.
Amen

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133809 Tue, 14 Jan 2014 16:50:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133809 szóval, nem tudja értelmezni se a cikket, se a táblázatokat. semmi baj. kérjen telefonos segítséget, vagy kérje a közönség véleményét. esetleg feleztesse meg a számítógéppel 😀
ja, és 2014-et írunk. nem sokra megy az ismételgetéssel, csak hát, már eléggé ciki, hogy semmi mást nem tud előhúzni 😛
én legalább újabb és újabb információkkal jövök elő 🙂

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133807 Tue, 14 Jan 2014 16:43:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133807 illécske
2006-ban “Lassan mondom,hogy Orbàn is megértse:nem lesz gàzàr emelés” Lendvai ildiko. A vàlasztàsokig nemis lett,csak utàna.
Ugye ettöl jobb a 10 %/8 %/ csökkentés?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133804 Tue, 14 Jan 2014 16:05:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133804 feladok erős elvtársnak egy feladatot: próbálja meg értelmezni az alábbiakat (boda is beszállhat, ő nagy rezsitudor)
http://napikerdes.postr.hu/mennyivel-emelte-a-gaz-arat-2010-ota-a-fidesz-kormany/

“A gáz árának ez évi 10%-os csökkentése valójában 8%-os áremelkedést jelent, és ez még nem minden. 2010 januárja és 2012 januárja között 20,3%-kal nőtt a gáz ára azok számára, akik korábban semmilyen kompenzációra nem voltak jogosultak. Akik pedig a legnagyobb mértékű kompenzációt vehették igénybe 2010 előtt, azok számra a gáz ára 2010 és 2012 között 56%-kal drágult.

Ám úgy tűnik, hogy még a legszegényebbeket sújtó 2010-es 17,2%-os, majd a 2011-es 23,5%-os, végül a 2012-tes 7,9%-os, összességében, a 2010-es árakhoz viszonyítva 56%-os gázáremelést is sikerül a gázszámla csökkentésként kommunikálni az emberek felé.”

szép kis táblázatok olvashatók a cikkben, cáfolhatatlan adatokkal.

]]>
Szerző: dubitus http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133744 Mon, 13 Jan 2014 19:45:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133744 Ille István
2014 január 12
2:16 du.
Köszönöm!

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133681 Mon, 13 Jan 2014 15:36:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133681 A szegény/népi/demokratikus baloldal,igy fohàszkodik:
Csak nekünk lenne egy vezérünk,amelyik az orszàg tönkretevésében ne
vett volna részt 2002-2010 között!
Magyarok és nem magyarok Istene, küldj nekünk egy jobb “szakértöi”
kormàny alakitàsàra alkalmas-a régi lehetetlenek helyett-valodi
megvàltot!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133670 Mon, 13 Jan 2014 11:37:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133670 jimbo, ha ennyire unalmas, mi hozza ide mégis vissza? 😀
azt pedig, hogy ez a fórum melyik pártnak, mit is szerzett, ugye, belátja, nincs módjában megítélni?

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133659 Mon, 13 Jan 2014 06:59:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133659 Kezd unalmas lenni mar ez a nagy nyuszites. Az uszitasrol ne is beszeljunk…

]]>
Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133626 Sun, 12 Jan 2014 20:05:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133626 Frivit annullálva, ragyogó az írás és az eddigi hozzászólások is.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133620 Sun, 12 Jan 2014 19:16:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133620 valahogy így…nálad a pont, dubitus!

]]>
Szerző: dubitus http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133619 Sun, 12 Jan 2014 19:04:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133619 …és Uram, add, hogy a világégés után
– ne két angol maradjon, mert ők csak frissen alapított klubjukkal foglalkoznának;
– ne két német maradjon, mert ők azonnal dalárdát alapítanának, mert ők csak önmagukkal törődnének!
Add Uram, hogy két magyar maradjon, mert akkor fennmarad a széthúzás, a veszekedés, közben sürün emlegetnék Neved!

]]>
Szerző: frivi http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133608 Sun, 12 Jan 2014 16:12:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133608 Jó duma, bár nem ártott volna némi történeti visszatekintés, úgy egy negyed évszázad távolába is!

]]>
Szerző: Puchert János http://kanadaihirlap.com/2014/01/12/fohasz/#comment-133604 Sun, 12 Jan 2014 14:33:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12220#comment-133604 István ezt remekül összeszedted, gratula

]]>