Hozzászólás: Trézsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: VincaMinor http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-134496 Mon, 20 Jan 2014 20:55:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-134496 Szép 🙂

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-134305 Sun, 19 Jan 2014 16:43:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-134305 Lenne hozzáfűzni valóm,annak aki írta(maga?. ..véletlenül?)
szép gondolat,de ez magából(?) nehezen jött ki….látszik!
Na ne válaszoljon….

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-134293 Sun, 19 Jan 2014 07:17:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-134293 boda: egyetértek. pont annyira üres, mint a maga feje 🙂
ennyi az egész hozzáfűzni valója?
na, ez tényleg szánalmas…

]]>
Szerző: m.anna http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-134288 Sat, 18 Jan 2014 23:09:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-134288 Köszönöm ez nagyon a szívemhez szólt. A mai világban ilyen szép ízes beszédet nem hallani.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-134285 Sat, 18 Jan 2014 21:27:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-134285 Sajnos eltűnt a hozzászólásom…remélhetőleg véletlenül?….
E kéne dönteni Illének,hogy Rézsi,Trézsi,vagy Tézsi ……
akiről ír!ha már ő …találta ki a történetet?…
Szép gondolatok(néha ilyenek is kellenek a sok hamis és hazug cikkek után)persze egy cikk címében ennyit tévedni
azért nem semmi!….Nem kellene kapkodni,csak koncentrálni!
Persze mellékes a cím,mint például az is,hogy
Ille = Pille ……( túl könnyű és üres!)

]]>
Szerző: Melitta Abraham http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133958 Thu, 16 Jan 2014 08:36:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133958 Gratulalok!

]]>
Szerző: izraeli http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133953 Thu, 16 Jan 2014 06:14:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133953 Ille!
Nagyon tetszett.
Bar o mas korban elt,de a kornyezet ismerete,
az ember abrazolas-valahogy Moricz Zsigmondot,humanizmusat
juttatja eszembe.

]]>
Szerző: Aptyuka http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133947 Thu, 16 Jan 2014 00:40:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133947 Ez is szép volt, köszönöm.

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133920 Wed, 15 Jan 2014 19:14:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133920 Megint egy nagyszerű, vibráló érzelmekkel teli írás! Gratulálok!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133916 Wed, 15 Jan 2014 18:33:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133916 köszönöm.

]]>
Szerző: Le5I1eL http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133905 Wed, 15 Jan 2014 17:42:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133905 Ille, köszönöm az írást. Csodálatos volt az “íze”, “levegője”. Tetszett. (Most is!)

]]>
Szerző: Avi ben Giora http://kanadaihirlap.com/2014/01/15/rezsi/#comment-133898 Wed, 15 Jan 2014 16:52:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12282#comment-133898 Ez nagyott kondult István. Remek! Sajna volt éppen elég hasonló eset mostanság. Egyre több az olyan család, ahol hiányban vannak mindennel. Főleg anyagiakban és nem gyerekben.

]]>