Hozzászólás: Orbán Iraputoja http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-135113 Fri, 24 Jan 2014 22:24:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-135113 Marcsa kérem!
Már megint tanú bizonyságot produkál arra a sajnálatos tényre,hogy pár éve bezárták a Lipit. Hányszor kell magára szólni,hogy szépen beszéljen!

]]>
Szerző: e-migráns http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134976 Thu, 23 Jan 2014 22:02:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134976 Marcsika! Tévedsz már megint!
Gyurcsány és Bajnai is volt már miniszterelnök.
Azt pedig, hogy ki az őrült – ők, vagy orbán-, a nemzetközi közvélemény is egyértelműen meg tudja mondani….

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134921 Thu, 23 Jan 2014 17:34:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134921 e-migráns tévedtél,én nem ezt mondtam csak azt,hogy ilyen Gyurcsány- féle őrült,meg a hasonló szintű társai közül nem kerül
ki miniszterelnök,de még vezető politikus sem….

]]>
Szerző: e-migráns http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134854 Thu, 23 Jan 2014 00:24:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134854 Örülök, hogy Marcsi már nem számít orbánra!

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134848 Wed, 22 Jan 2014 23:22:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134848 Azt nem tudom,hogy milyen Orbán idegállapota,(ha kiborulna azon sem csodálkoznék ilyen…ellenzék mellett)de több csatornán
is normálisan és nem üvöltve,rángatódzva és ocsmány stílusban nyilatkozik és szerepel Gyurcsánnyal ellentétben,aki egyre szánalmasabb
a baloldali ellenzéknek is(pár nappal,héttel ezelőttig…illetve a nemrég történt “összeborulásig”)
Na egyik sem rokonom és sem narancsos,sem vörös köd nem borítja az agyamat,de bízom benne,hogy a leendő miniszterelnök ,azért minden szempontból hiteles,normális,cselekvőképes és orvosilag beszámítható
ember lesz!
beszámítható lesz

]]>
Szerző: HunCanada http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134847 Wed, 22 Jan 2014 22:56:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134847 Erős Dénes! Arra nem foghatja, hogy másodpercenkénti ismétlés amikor alig több mint egy hete a szlovén kormányfőasszonyt alul öltözve egy rongyos farmerben és zöld zakóban fogadta és vágott vele át szalagot. Ez a bunkóság és tiszteletlenség legalja, amely pontosan egy felcsúti szotyolát köpködő tajparaszt jelleme -de, nem lehet egy miniszterelnöké! Szégyent hoz ez az ember amerre jár. (Bár csak szégyent hozna, de szétveri az országot atomjaira:( )

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134777 Wed, 22 Jan 2014 16:48:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134777 dénes elvtárs, ne beszéljen olyasmiről, amihez nem ért. ez az ismétlés egy videotechnika, cserébe kiválóan alkalmas a lényeg megmutatására.
maga ugyan nem másodpercenként, de naponta ismétli meg rögeszméit, szinte teljesen ugyanazon szóhasználattal 😀
akkor miről is beszél, olajbogyó?

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134775 Wed, 22 Jan 2014 16:38:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134775 Dràga internacionalista!
Ez a produkcio, 2-3 màsodperc ismétlése jellemzö a lejàratni akaro gyenge ujsàgiràsra.De vannak olyanok,akiknek ezis elég. Viszont nem elfelejteni valo,hogy a gyengécske tàbor szàjakrobatài, màr a hazai pàlyàn-2010-ben-leszerepeltek.

]]>
Szerző: antifülke http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134731 Wed, 22 Jan 2014 10:42:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134731 Ahhoz képest, hogy ezért kellett neki a miniszterelnöki szék, hogy a gyerekkori hobbiját kiélhesse, ahhoz képest nem tűnik boldognak.
Ezért kellett a hatalom, hogy a kertje végében stadiont építhessen magának, kisvasúttal, és nemsokára konferencia központ is lesz szállodával.
Puskás öcsi hátán belovagol a világ élmezőnyébe, mint zs-ligás senki. Az egész hagyatékát besöpörte, mint a manyup vagyont.
Egy beteg skizofrén állat gyermekkori álmai megvalósulása érdekében verte szét Magyarországot.
Gratuláljunk neki!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134729 Wed, 22 Jan 2014 10:37:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134729 most mi van?
orbán basit a kulturált régióban régóta senki nem fogadja.
egyetlen kormányfő nem áll ki melléje egy sajtótájékoztatóra. az pedig, hogy keleten hova szuszakolja be magát, teljességgel érdektelen.
hát itt most – alanyi jogon, mert mégiscsak mi alapítottuk a puskás-díjat – kitaposta magának a megjelenést.
nem kellett volna. szánalmas volt.
bár, ha neveltetését nézzük, még örüljünk, hogy nem fújta ki az orrát a színpadon, amúgy otthonról hozott stílusban.
nincs sehol egy protokollos, aki betanította volna? persze, orbán ab ovo taníthatatlan.

]]>
Szerző: "tisztelhölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134717 Wed, 22 Jan 2014 09:41:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134717 Azért mégiscsak furcsa, hogy se Magyarországon, se Kanadában nincs egy árva pszichiáter szakértő, aki végre valahára az ilyen és hasonló film és videó-felvételek alapján egy nyilvános szakvéleményt bocsájtana közre a mi drága(!) Vezérünk unortodox lelki állapotáról. Nagyon kellene a világnak végre ez a magbizonyosodás, amig baj nem lesz, amig köztársasági elnökké elő nem léptetik ezt a NB III. csapatkapiánynak is alkalmatlan kertitörpét.

]]>
Szerző: e-migráns http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134713 Wed, 22 Jan 2014 08:47:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134713 Pörgenyelvűség= gyógyszerezett elmebaj

Ilyenek döntenek sorsunkról? Sőt! Gyerekeink,unokáink sorsáról, eladósításáról?

Kitört elmegyógyintézetisek dirigálhatnak?

Ne legyünk már mi is fogyik!!!
(Elnézést minden fogyatékkal élőtől,hogy orbánnal egylapon említettem őket!)

]]>
Szerző: carey200 http://kanadaihirlap.com/2014/01/21/orban-iraputoja/#comment-134702 Wed, 22 Jan 2014 04:21:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12371#comment-134702 A szkizofrénia és azzal összefüggő gyógykezelés biztis tünetei:egyre jobban elhatalmasodik rajta az elmebaj… EZ magyarorszg “miniszterelnöke”???

]]>