Hozzászólás: Orbániai szösszenetek http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: RonaGyuri-mv http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135457 Mon, 27 Jan 2014 21:33:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135457 “Az adossàgvàlsàg nem érintette keleti orszàgokban nem volt recesszio”
S melyek lennének ezek az országok?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135403 Mon, 27 Jan 2014 15:57:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135403 erős dénes: az. maga meg mit is írt? na, ugye.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135398 Mon, 27 Jan 2014 14:36:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135398 Kedves népidemokrata!
Parlamenti hatàrozat volt 2009-ben,a bövités elökészitéséröl.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135392 Mon, 27 Jan 2014 12:24:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135392 erős et. sajnálom, de kénytelen voltam beletörölni a kommentjébe. mivel képtelen felfogni, hogy a 2009-es kormányhatározat nem arról szólt, amit maga fantáziál, megkímélem a hazugságtól. javaslom, legyen hálás.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135388 Mon, 27 Jan 2014 11:16:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135388 Az adossàgvàlsàg nem érintette keleti orszàgokban nem volt recesszio.
Ez a felismerés eredményezte a “Keleti Nyitàs” gazdasàg politikàjàt,
ami magàval hozza a talàlkozàsok gyakoribbà vàlàsàt.

]]>
Szerző: HunCanada http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135363 Mon, 27 Jan 2014 00:50:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135363 Ez a Bencsik egy elmebeteg. Oroszország mint tolerancia hazája? Olyannyira toleráns Oroszország, hogy embereket zárnak börtönbe, mert bírálni merték a rendszert, vagy éppen koncerten Putyin ellen zenéltek.
A másik, hogy a paksi szégyenetet amit a Putyinnal kötöttünk, azt az orosz média köntörfalazás nélkül leírja, hogy stratégiai pontot kívántak szerezni az EU-n belül. Ennek a kívánságnak pedig Orbán gondolkodás és mélázás nélkül lefeküdt, mint egy rossz kurva. De ennek nagy ára van, amit a magyar emberek és utódaik szívnak meg ehelyett a féleszű miatt, aki személy szerint piszkosul jól jár a cimboráival együtt.

]]>
Szerző: e-migrans http://kanadaihirlap.com/2014/01/26/12423/#comment-135276 Sun, 26 Jan 2014 16:57:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12423#comment-135276 Ez a jobban teljesítplakát, engem egy esetleges viagrareklámot jelentene inkább. A kék tabletta.
Bár hiába tömik választás előtt az országba a potenciálnövelő, emelkedésserkentőt, az ország csak mindinkább lekonyul. (Amíg végképp bealkonyul….)

Viszont egy ellenplakátot lehetne csinálni: Matolcsi és orbán aládúcolva tartja a nyilat felfelé (mint egy Dalifestményen), de az az alátámasztás után lekókadva lefelé mutat. Aláírva: “Magyarország jobban teljesít?” Mindez narancssárgában.

Nicknames:

Matol Csacsi

Smitma Riska …

]]>