Hozzászólás: A hazám http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/ Thu, 07 Sep 2017 20:33:20 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: kiski http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136256 Sun, 02 Feb 2014 19:14:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136256 Igen, figyelmeztethették volna a népeket, hogy már rég nem 3,60 a kenyér, mert azok olyan istentelenül hülyék, hogy maguktól nem vették észre, de nem volt nekik olyan fejlett a kommunikációs rendszerük, mint a fidesznek:

“Segítünk! Ha elakadt, maradjon a kocsijában! Ha elfogy az üzemeanyaga üljön át másik gépjárműbe!”

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136211 Sun, 02 Feb 2014 16:08:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136211 kiski
Nem kellett volna a jogot elvenni,hanem felvilàgositani a veszélyre
a devizahitelért folyamodokat!
Simor tudta-tudhatta-,amit én irok és még figyelmeztették is Svàjcbol:1980-ban 11 Ft volt 1 CHF,de 1994-95-ben màr 67 Ft volt.
Persze ” Nem kormànyoztunk,elkurtuk,hazudoztunk…”,ezekközött a
nem figyelmeztettünk,nem érdekelt bennünket is belefért,
“Tanuljanak meg a magyarok a pénzel bànni..”

]]>
Szerző: kiski http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136157 Sat, 01 Feb 2014 21:52:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136157 Demokráciában szerzett jogot (a devizahitel felvétele ilyen szerzett jog volt) nem vesznek el a néptől. Csak nem demokratikus kormányzat tesz ilyet, például a társadalombiztosítás és a nyugdíjjogosultság alaptörvénybe foglalt megszüntetésével.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136153 Sat, 01 Feb 2014 20:55:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136153 kiski!
Eleinte kedvezöbb volt a devizahitel,mert a Ft kamata nagyon magas
volt,de ez vàltozott a Ft gyors romlàsàval a valutàkhoz képest.
2007-ben figyelmeztették Simort Svàjcbol,hogy a DEVIZAHITELEK miatt,föleg a CHF-bani eladosodàs veszélyes,mert aki nem valutàban
kapja a fizetését rosszuljàrhat.
1980-ban 11 Ft volt 1 CHF, 1994-ben màr 67 Ft volt 1 CHF…
Tett valamit Simor,Gyurcsàny,Bajnai a devizahitelek tovàbbi elterjedése ellen?

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136031 Fri, 31 Jan 2014 23:18:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136031 megszakadt a koitusza neki wehehe

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136021 Fri, 31 Jan 2014 21:22:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136021 kiski: magyarország jobban teljesít, nem?

]]>
Szerző: kiski http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136020 Fri, 31 Jan 2014 21:15:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136020 A devizahiteleket az Örbán kormány engedélyezte 2001-ben.
Az államadósság 2002 és 2010 között felvett és vissza nem fizetett részének 30%-át a fideszes önkormányzatok vették föl.

Államadósság
2010. május: 19.933,4 milliárd forint
2013. november: 22.453,3 milliárd forint.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136004 Fri, 31 Jan 2014 20:27:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136004 erős et, maga coitusra gondolt 😀

]]>
Szerző: frivol http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-136000 Fri, 31 Jan 2014 20:18:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-136000 Végig kisért József Attila, mindvégig aktualizáltan. Érdekes!

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-135992 Fri, 31 Jan 2014 20:08:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-135992 illécske
Magàcska gyengécske,ugye nem érti a mondanivalojàt a versnek.?
Én arra vàlaszoltam. Tudja “cogito ergo sum”.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-135986 Fri, 31 Jan 2014 19:51:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-135986 erős, erre a versre ezt felböfögni, kétségtelen, hogy csak egy idióta képes. erős, maga egy idióta.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-135984 Fri, 31 Jan 2014 19:37:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-135984 Kedves internacionalista költö!
Mi izgatta az ügyészt és a költöt 2006-ban,2008-ban,2009-ben?
Ki aggodott az orszàgért,amikor eladosodott,amikor kiàrusitottàk az
orszàgot,amikor 2007-ben figyelmeztették Simort Svàjcbol a
devizahitelesek miatt?
“Igy lenne hazànk a jog hona,erre épithetnénk iskolàt…munkahelyet…..” De ki adositotta, àrusitotta el az orszàgot,hogy a törlesztésekre és kamatokra kell termelnie?
“Tollàban viz van tinta helyett,holnap is szeretne élni,tudja,egy
rossz szo hovà vezet….”
Milyen vizzel irodott ez a szép vers?
Milyen vizzel irnak ide cikkeket,tàmogato véleményeket?

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-135939 Fri, 31 Jan 2014 16:54:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-135939 Jimbó!
Hát igazad van,néha megjelenik valami szép és jó is…itt is
előfordul! meg a gyűlölködésbe is bele lehet időnként fáradni….

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-135896 Fri, 31 Jan 2014 12:36:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-135896 kovács éva: lesz. heti egy biztosan

]]>
Szerző: Kovács Éva http://kanadaihirlap.com/2014/01/30/a-hazam/#comment-135889 Fri, 31 Jan 2014 12:03:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12503#comment-135889 szép vers,több kellenne!

]]>