Hozzászólás: Viktor, miért is? http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/ Thu, 07 Sep 2017 22:02:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-139777 Tue, 25 Feb 2014 08:37:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-139777 nyizo: ezért se a cikkel foglalkoznak, hanem személyemmel. az egyszerűbb 🙂

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-139775 Tue, 25 Feb 2014 08:31:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-139775 Kedves István,ne tudd meg milyen kínban lehetnek,akik olvassák soraidat,és bár belül érzik hogy kikezdhetetlen,mégis azt kell írják,amit a fürer beléjük sulykolt.( a h-t direkt hagyom ki,a keresőrobotok mián)

]]>
Szerző: Noszticzius Judit http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-139402 Sun, 23 Feb 2014 15:07:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-139402 Orbánnak nagyon rossz rendszere van !!!!! 🙁 🙁

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138858 Thu, 20 Feb 2014 13:58:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138858 Bár egyesek rugóznak ezen a megszólításon (egy bizonyos levél kapcsán), szerintem semmi baj nincs vele. Hiszen az “Igen Tisztelt” nem Önnek, hanem az Ön által betöltött hivatalnak szól.
Tudom, mostanában sok támadás éri.
De Ön harcol, mint egy Pannon Rozsomák a szittya pusztában.
Derékig turulszarban, lobogó szemöldökkel, vihartól tépett mellszőrzettel fordul szembe a méltatlan ellenséggel.
Mit fordul? Forog! Mert körkörösen támadnak a gazok!
Nincs egyedül a harcában, megannyi professzorok, szellemiek és honvédők, csapat és hímtagok, aggok és régen holtak, trafikosok, új földesurak és sok egyéb alakulatok küzdenek Önnel együtt. Ha kell, a Század végéig, vagy még tovább.
Értünk harcolnak. A mi javainkért. Konkrétan.
Ezért aztán lenne egy tiszteletteljes kérésem.
Amikor utoljára nálam jártak, véletlenül zsebre tetszettek tenni ezt-azt.
Nem rossz szándékból, tudom én.
Szórakozottságból.
Mert Önök jól szórakoznak.
Viszont -szintén véletlenül- itt is hagytak több dolgot, amire meg nekem nincs szükségem. Cserét ajánlok.
http://lazarg.com/

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138597 Tue, 18 Feb 2014 21:05:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138597 Don Ovuz
Köszönöm a fotót-ezt csak nézni kell, és mindent elmond.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138526 Tue, 18 Feb 2014 17:05:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138526 http://444.hu/2014/02/17/fitalokra-csereltek-orban-kozonseget/

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138504 Tue, 18 Feb 2014 15:32:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138504 Andrási Sándor
Nem értem önt, hogy miért olvasott ki a fenti írásomból rágalmazást vagy rágalmazásokat,Csupán az eddig bőszen keresett információkból nem tudtam megnyugtatóan csillapítani a kíváncsiságomat.hogy mutyi van az ELNYERÉSBEN
vagy sem.Sándor ha meg kérhetem ne tessen fenyegetni.
Az anonimitásom tudatában sem ragadtattam el magam,mert mindig tudatában voltam annak,hogy kicsi a valószínűsége de nem lehetetlen, hogy találkozzam valamely kommentelő társammal.-Nincs mitől félnem, még az ön intelmeitől fenyegetőzéségétől sem—,Mivel ön olyan nagyokosnak képzeli magát legyen szíves elégítse ki a kíváncsiságomat,
a földek ELNYERÉSÉNEK ügyében,,Mert gondolom az ön tájékozottsága szerte ágazóbb mint az enyém.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138481 Tue, 18 Feb 2014 14:01:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138481 kedves donom, ellaposodott, de el nem ült. lassú munkához idő kell. az augusztusban befogadott büntetőfeljelentés 90 napos nyomozati ideje ’13 karácsonya körül lejárt, de a bíróság még 60 napot adott további nyomozati cselekmények (?!) szükségessége okán. 24-én személyes meghallgatás lesz. lélfainak még mindig van lehetősége ot, a bíró előtt bocsánatot kérnie tőle, és azzal lezártnak tekintem az ügyet. ha nem, hát per lesz. ha pör, hát legyen pör!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138480 Tue, 18 Feb 2014 13:55:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138480 Mert andrásshy annyira marhául hiteles.
Akár egy kétoldali fertőző idényszerű náciduma.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138474 Tue, 18 Feb 2014 13:17:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138474 Már aggódtam, hogy a Lélfai ügy ellaposodott.
Most megnyugodtam, legalább egy csúnya szájú emberkének a fejére koppintanak.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138468 Tue, 18 Feb 2014 12:43:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138468 andrási: nos, amit jelen esetben írt, kivételesen igaz. kicsi andrási, magára is, vastagon:
“Simon Gábor = lopott (rejtegetett) 1/4 milliárd = MSZP = Gyurcsány = Bajnai = Mesterházi = Simon Gábor = lopott (rejtegetett) 1/4 milliárd = MSZP = Gyurcsány = Bajnai = Mesterházi = Simon Gábor = lopott (rejtegetett) 1/4 milliárd = MSZP = Gyurcsány = Bajnai = Mesterházi = Simon Gábor = lopott (rejtegetett) 1/4 milliárd = MSZP = Gyurcsány = Bajnai = Mesterházi = Simon Gábor = lopott (rejtegetett) 1/4 milliárd = MSZP = Gyurcsány = Bajnai = Mesterházi = stb.” – ahogy írja. egy sokkal lightosabb ügyben áll ezért 24-én bíróság elé egy állítólagos lélfai.
szóval, csak vigyázzon, kicsi andrási. ez se fenyegetés, hanem tényközlés.
kicsit ugyan skizo az írása – nyilván valóan meghasadt, miközben kereste a billentyűket, mivel ez a sok ismétlés arra uta, de ne aggódjon: majd enyhítő körülménynek veszik.

]]>
Szerző: Andrási Sándor http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138455 Tue, 18 Feb 2014 10:18:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138455 PECOR!
Jó helyen tapogatózol! A téged félrevezető “sajtó” tényleg bemutathatná
a “mellékesen” szakirányú (azaz mezőgazdasági) végzettséggel rendelkező műkörmös gazdaságát (állattenyészetét) és ellenfele gazdaságát.
Nem ártana több helyről tájékozódni, és amennyiben ellentmondásokkal találkozol, hiteles forrást kellene keresned a tárgyilagosság érdekében. Nem kellene “köteles” csapdákba esni, és az abból tévesen levont megállapításokat hangoztatni, mert adott esetben ezek rágalmak, ami jogkövetkezményekkel járhat (az anonimitás csak látszólagos, megfelelő szándék esetén feltárható és bizonyítható a rágalmazó személye). Ez nem fenyegetés, csupán tényközlés.

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138381 Mon, 17 Feb 2014 18:07:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138381 Már elég sokat foglalkoztak a különböző híradások a szerencsés műkörmös nyertessel,akit olyan szerencse ért,
hogy kézébe sem kellett csapni, amivel a fogadásokat szokás szentesíteni, annak a gazdának akitől ELNYERTE a legelőjét vagy szántóját.
Valamelyik sajtó meglephetne már egy közös fotóval-vagy bemutatná mindkét fél állat állományát-háztáji gazdaságát.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138320 Sun, 16 Feb 2014 23:43:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138320 Mindezek mit sem számítanak a narancsbódultaknak.
Nekik csak az kell hogy hallják a hangját.
Attól boldogak.

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/02/16/viktor-miert-is/#comment-138306 Sun, 16 Feb 2014 21:11:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12711#comment-138306 Fújjátok meg a kürtöket és nyergeljetek mert holnap reggel indulunk!! — ÓÓÓ- Szentséges idesányám e szó legyen igaz.

Rögvest indulok és felkeresem Isten házát,hogy fejemre
szórjam szenteltvízét. —Orbán évértékelő-

]]>