Hozzászólás: Apró csodák http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/ Thu, 07 Sep 2017 22:02:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Vadász Ili http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-140719 Sat, 01 Mar 2014 14:10:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-140719 Nagyon jól sikerült írás.Istenemre mondom!Köszi!:)

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-139909 Tue, 25 Feb 2014 16:14:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-139909 Don Ovuz
2014 február 20
12:41 de.
Persze, CSAK itt marad esetleg alul Orbán. Gyurcsánynak lejárt az ideje, akárhogy erőlködik! Még a hívei is csalodtak benne. A pártja, a béka feneke alatt volt és ezért gyorsan újat alapított, más néven. Már előre mosolygok, az SZÁMSZERINT mennyi lesz a választásokon.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-139557 Mon, 24 Feb 2014 10:07:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-139557 Szent Viktor legyözte a Tuldeficiteljàràst,az Inflàciot,az
Önkormànyzatok adossàgàt,az IMF-t…,megàllitotta és csökkentette a
rezsinövekedést.
Folytassàtok hivök és hitetlen Balfàcànok a munkàt!

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-139158 Fri, 21 Feb 2014 17:23:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-139158 Fényes-úr köszönöm ez a cikk remek,- most pedig a jajveszékelők is törjék a fejüket mert Viktort szenté kell avatni ha törik ha szakad még éltébe.Javaslom hogy az alaptörvényünkbe is bekerüljön- Hiszen már csodát is tett eltudta hitetni a fél országgal hogy jobban élünk.-

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138857 Thu, 20 Feb 2014 13:49:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138857 jimbo: ha hiszi, ha nem, egy úriember semmi féle felfogásban nem foglalkozik a másik személyével – mint ahogy maga még bozótlakó korában, köszönés helyett azzal kezdte.

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138856 Thu, 20 Feb 2014 13:20:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138856 Ille!
Ha hiszi ha nem, en uriember vagyok(nem az On felfogasaban, persze)igy meghagyom az utolso szot Onnek.
Remelem ertekeli(megha a maga modjan is).

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138836 Thu, 20 Feb 2014 07:15:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138836 jimbo: hogy maga mit várt tőlem, az teljességgel érdektelen, mert egyetlen választ sem volt képes eddig értelmezni. ez nem tudom, magánál szövegértési gond, vagy csak simán öregkori agyhúgykő? bocskai-fóbiája max. a molylepkének lehet 😀 székelykapu? galambdúccal? azt a szúra bízom. meg a galambra. az is leszarja 😛

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138831 Thu, 20 Feb 2014 07:05:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138831 Ille Ur!Nem is vartam semmi erdemleges valaszt Ontol, igy nem okozott semmi csalodast. A bunkosagrol az On helyeben nem szolnek.(az itt olvasok tobbsege tudja miert). Viszont, latom, a bocskay-fobiat meg nem gyogyitatta. A szekelykapu-fobia hogy fejlodik??? Az nehezebb kimenetelu is lehet…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138824 Thu, 20 Feb 2014 06:31:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138824 jimbo: maradjunk annyiban, hogy maga azt sem tudja, miről beszél. nem én hablatyoltam többes számban, hogy “majd mi eldöntjük”, hanem figyelő. ebbe a többes számba bonyolódott bele maga is. a bunkó, paraszt mondatvégi “he”-t meg tartsa meg a bocskaiba szorult fajtársainak.

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138823 Thu, 20 Feb 2014 06:27:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138823 Ille!
En nem a sajat megbizatasomrol beszelek, hanem az Onerol.
Valoban, nekem nincs semmifele megbizatasom, de ki adott Onnek megbizatast barmire…He…

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138817 Thu, 20 Feb 2014 05:41:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138817 Figyelő
2014 február 19
10:07 de.
Az hogy sírni van inkább kedve egy íráson ami akár humoros vagy szarkasztikus formában megmutatja a magyar valóságot, az nem baj, már ha megérti az írás lényegét. Mivel az a fontos, hogy a lényeget értse.
A lényeg meg nem Orbán vagy Gyurcsány, hanem a magyar valóság. A két személy mindössze annyiban fontos, ki képviseli jobban az ország, és a benne lakók érdekeit.
Az sajnálatos tény, miszerint ebben Orbán alulmaradt. A két harmad nagy dolgokra predesztinálhatta volna, de a nagy dolog csak nagy lopásokban nyilvánult meg.
Erről viszont már tényleg nem Gyurcsány tehet.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138811 Thu, 20 Feb 2014 00:02:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138811 Bencsics megint belebonyolódott , megint elbukta , megint nem tudja tudomásulvenni hogy elbukta.
ÉS vég nékül terheli egyéni problémájával az ártatlanokat.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138743 Wed, 19 Feb 2014 16:57:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138743 figyelő: ha nem izgatja, miért minősíti? mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás? 🙂

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138739 Wed, 19 Feb 2014 16:33:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138739 Hittem a beírónak,aki kardiskodott, akkor mi van?
Az is baj már? Rövid időn belül kiderült, hogy a cikk másolat egy már megjelent cikkének az írótól.
Legkevésbé sem izgat. Egy gyagya cikk különben.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/18/apro-csodak/#comment-138733 Wed, 19 Feb 2014 16:14:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12816#comment-138733 figyelő: ez konkrétan nem így volt. AZONNAL reagált joe hozzászólására. ha akarja, ide idézem az időpontokat. lényegtelen. már az is történelem, és, mint tudjuk, a történelmi igazságokat maga tudja jobban.

]]>