Hozzászólás: Lehet másképp http://kanadaihirlap.com/2014/02/21/lehet-maskepp/ Thu, 07 Sep 2017 22:02:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2014/02/21/lehet-maskepp/#comment-139194 Fri, 21 Feb 2014 20:24:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12876#comment-139194 Fuser

Kollégáim nevében is köszönöm

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/02/21/lehet-maskepp/#comment-139174 Fri, 21 Feb 2014 19:55:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12876#comment-139174 Eszter! Le a kalappal előttetek! Mindenki előtt aki ezeket a programokat életre kelti, képviseli, csinálja!
Csak úgy eszembe jutott erről, a zsidóság egyik legfőbb hitelve az, hogy felelősségteljes, egymásra odafigyelő, és egymást segítő közösséget kell építenünk. Ez a zsidó társadalometika amit mi cedaka-nak hívunk, szociális igazságosságot jelen nagyjából. Csak mint érdekesség írom ez a fogalom a latinba átültetve lett a közismertebb caritas, és így vonult be a keresztény teológiába.

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2014/02/21/lehet-maskepp/#comment-139166 Fri, 21 Feb 2014 18:44:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12876#comment-139166 Don Ovuz

Tudod élmény bemenni hozzájuk órára, átadni a tudást. Jó látni, hogy szorgalmasak, és akarnak.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/02/21/lehet-maskepp/#comment-139161 Fri, 21 Feb 2014 18:01:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12876#comment-139161 Jó kezdeményezés, gyakorlatias, emberséges, és minél több hasonló kellene.

]]>