Hozzászólás: Puccs http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/ Thu, 07 Sep 2017 22:02:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141541 Sat, 08 Mar 2014 05:43:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141541 lelkem, boda asszony, ma kivételesen elnézem a maga szellemileg ideiglenes megálló voltát – tudja, a magvas gondolatok ott nem állnak meg – mivel ma van a születésnapom.

]]>
Szerző: Pesti Gúnár http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141518 Fri, 07 Mar 2014 21:41:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141518 „mivel a rendőrség feloszlatottnak tekinti a demonstrációt, oda már nem térhetnek vissza, és az alkotmányozó nemzetgyűlést sem tudják megtartani”

P@ßß@m@… :((( A Rákosmezőt már beépítették, a Duna meg éppen folyékony állapotban volt… :(((

Szerencsére azért nem maradtunk “alkotmány” nélkül, hála az Apple-nek.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141516 Fri, 07 Mar 2014 21:29:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141516 Szegény Ille!

Semmi önkritikája sincs,persze képessége sem,hogy ezt felfogja…..vagy bármi mást….!

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141515 Fri, 07 Mar 2014 21:25:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141515 Pecor!

Ne izgassa magát,nem minden “álom” válik valóra,szerencsére!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141514 Fri, 07 Mar 2014 21:18:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141514 boda: szokjon a gondolathoz, hogy annak megítélése, mi az erős oldalam, meghaladja a képességét. a tények pedig, boda, olyan dolgok, amikről magának fogalma sincs.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141511 Fri, 07 Mar 2014 21:10:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141511 Ja a “tényeket”..ugye nem maga képviseli????…
a papagáj egyébként pontos j,de magának a helyesírás sem az erős oldala….(mint általában semmi….)

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-141510 Fri, 07 Mar 2014 21:06:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-141510 Pille “moderátor” már megint magát minősíti….(ahelyett hogy elővenné a jobbik modorát…ja nincs olyan?).maga egy
“bérpapagáj”a vesztes oldalon és csak a bunkóságára lehet
büszke a saját köreiben…Gratulálok!!!!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140829 Sun, 02 Mar 2014 12:24:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140829 talalom: boda segghülye papagálykommandós. nála ugyan semmit nem érsz el a tényekkel 🙁

]]>
Szerző: talalom http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140818 Sun, 02 Mar 2014 09:57:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140818 Szóval Figyelő ott volt és látta… Ezek szerint látta az akasztófákon lógó bábukat, meg a tér kerítésére aggatott cédulákat, amelyek a “zsidó” (vagy annak vélt) közéleti személyek neveit és elérhetőségeit tartalmazták. Látta, amint a békés,lelkes hazafiak közlekedési táblák oszlopait kitépve rontanak a rendőrségre, amint felgyújtják a vízágyút a benne ülőkkel, feltépik a díszburkolatot. (A legjobban az dühített, hogy a legtöbbjük álcának, meg derékmelegítőnek használta hazám lobogóját.) Egyik jobbos barátom nem a téren volt, hanem a Párt direkte az Astoriához rendelt nagygyűlésén, és elszörnyedve mesélte, hogy a rendőrök rájuk rontottak. Csak éppen nem tudta, hogy onnan párszáz méterre, a Deák téren már elkötötték a dekorációnak kitett tankot, és Satu meg Debil elfti kétségbeesetten mobilozott a nem elég hatékony csürhének, hogy: húzzátok már rá a rendőrséget a nagygyűlésre! Ha az ember nagy tömegben van, már azt sem látja, hogy mi történik tíz emberrel távolabb.
Marcsinak: lesz@rom, hogy ki szivárogtatta ki a beszédet! Arra lennék kíváncsi, hogy ki szervezte a több mint egy hónapig tartó randalírozást. Bár elég világos a kép. A vekkeres tüntetésen mondta a KV, hogy addig,amíg a kormány le nem mond, addig a Párt minden áldott nap gyűlést tart a téren. És három vagy négy napig tépték is a szájukat a Párt prominensei – Rogánra és Navracsicsra emlékszem biztosan -, de aztán hirtelen abbahagyták. Nyilván nem akadt több pancser, aki lejáratta volna magát a beszédek közben vígan “kempingező”, káromkodó, ürítő “nép” előtt.
Hogyne, a cirkuszt Gyurcsány robbantotta ki: személyesen farigcsálta az őt ábrázoló bábukat az akasztófákra, töltögette a zoknikat ólomgolyóval, meg a palackokat benzinnel. Ne haragudj, de ekkora ökröt még nem láttam, aki ezt elhiszi.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140794 Sat, 01 Mar 2014 22:48:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140794 Hát “kedves ellenzék” eszed vagy nem eszed…az ősződi
beszédet Gyurcsány tudtával szivárogtatták ki,van egy első verzió
és egy véglegesen rögzített,harmadik nincs…..
kár ezt ragozni, mert egyre büdösebb a dolog,főleg,hogy Feri
beismerte és rohadt büszke rá……szegény!
Szili meg feljelenti,mert őt rágalmazta és most is össze vissza hazudik, ahogy mondta !”reggel,délben.meg….”mindig,és már magát sem tudja követni !!A cirkuszt nem más,hanem ő robbantotta ki!
Ez az igazság!

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140574 Fri, 28 Feb 2014 18:06:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140574 Ott voltam, láttam, mivolt 2006-ban. Nekem jöhetnek mindenféle levéllel, szövegekkel.
Nem csak én voltam ott, hanem velem volt 3 kanadai születésű gyermekem is.Ők is láttak.
És sok ezer külföldi magyar….

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140551 Fri, 28 Feb 2014 14:23:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140551 –Most kellene elkapni a grabancukat–
Ha valaki leül és veszi a fáradságot és évről-évre lépésről lépésre át gondolja, elemezgeti, vajon mik voltak a rendszer váltás utáni azok a legfőbb politikai események villongások,gazdasági bűncselekmények sikkasztások, arcátlan nyílt hazugságok, amely ilyen erkölcsi és morális lealjasodást,a törvényeik Alkotmányunk meg gyalázását nép butítást-lélek rontást hozott a Magyar nép nyakába.A Bűnök büntetlenségét-és ennek elterjedését–.A rendszer váltás utáni Magyar közpolitikában, ezen eseményekhez csak egyetlen ember köthető az pedig Orbán Viktor.
Természetesen ez nem jelenti azt hogy más Pártokban korrupt politikusok nem serénykedtek-mert ott is vannak szép számmal,-sőt össze fonódva-és a bűn büntetlensége ebből ered.-
Magyarországon nyugalom békesség, tiszta és mindenkire egyaránt érvényes jogrendszer Alkotmányunkra büszkén gondoló nemzet, elfogadható kűl-és bel politikai közélet gazdasági felemelkedés addig nem lesz ameddig a Fidesz jelenlegi vezetését el nem távolítjuk a közéletből.-Orbán Viktort és csőcselék alvezéreit, bíróság elé kell állítani,a 2006-os Őszi Állam ellenes szervezkedésér és folytatólagosan elkövetett csalásokért.
Miféle nép vagyunk??-hogy egy Hibbant orvosi eset vezér az orruk előtt
Páváskodik táncol megszállva tart egy országot közben haveri segédlettel ellopja a jövőnket a gyermekeink jövőjét.-Most kellene elkapni a grabancát.-

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140549 Fri, 28 Feb 2014 14:23:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140549 Ille Úr
Ezt tanulta?

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140527 Fri, 28 Feb 2014 10:21:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140527 Ezt tanulta Janukovics,Orbán…: Ha nincs teljesitmény és
meggyözö értelmes érved,probàld megfélemliteni az ellenzéket.
Még mi a közös a két hasonlo történetben?
Mindkét föszereplö eladositotta,elszegényitette és igy kényszerpàlyàra szerencsétlenkedte az orszàgàt. De a mindenhato nép
nem tür a végtelenségig!

]]>
Szerző: Horváth György http://kanadaihirlap.com/2014/02/26/puccs/#comment-140500 Fri, 28 Feb 2014 05:19:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=12992#comment-140500 Kósa szánalmas hazugságai
Mi sem bizonyítja jobban, hogy a Fidesz nyakig benne van az oszödi beszéd kiszivárogtatásában és az erőszakos cselekmények előkészítésében:
A Fideszes politikus csütörtök este úgy nyilatkozott a HírTv-nek, hogy nem ismerte az őszödi beszédet elhangzása előtt, csak tudott róla. Szerinte a napokban tett nyilatkozatai között nincs ellentmondás: nyilvánosságra kerülése előtt nem játszották le neki a beszédet, csak elmondtak belőle egy-két dolgot.
Kósa 24 órán belül tett egymásnak ellentmondó állításokat:

“-Meghallgattam. Bejátszotta a telefonba.”− ezt az ATV-nek mondta 25-én, amikor arról beszélt egy ismerőse hívta fel, hogy van egy ilyen hangfelvétel.

Majd másnap a Kossuth Rádióban azt nyilatkozta, hogy nem azt mondta, hogy hallotta, csak azt hogy tudott róla. Csütörtökön pedig a HírTv-nek úgy nyilatkozott, hogy a kettő között nincs ellentmondás.

Csodálatos adalék: Török Gábor, politikai elemző Facebook-oldalán idéz egy részletet a Heti Válasz Kósa Lajossal készített interjújából:
− S az őszödi beszéd? Miért csak a hétvégén ismerte el, hogy nyilvánosságra kerülése előtt is hallotta?
− Azért, mert senki sem kérdezte.

]]>