Hozzászólás: Törvényhozás http://kanadaihirlap.com/2014/03/13/torvenyhozas/ Thu, 07 Sep 2017 22:13:12 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/03/13/torvenyhozas/#comment-142977 Mon, 17 Mar 2014 17:02:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13236#comment-142977 István -,egyet értek,-megeszik majd elégedetten a far-hátat, meg a futóműveket is, a rezsicsökkentés meg lesz a desszert.Orbán ígéretét már most látom—sőt a lónak már tegnap is megvolt a hóna alatt.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/03/13/torvenyhozas/#comment-142728 Sun, 16 Mar 2014 10:14:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13236#comment-142728 pecor: ha az egyenleget nézed – márpedig a bevásárlókosárban a rezsicsökkentés csak bakfitty az egyéb megélhetési költségek növekedéséhez képest – akkor az biza, negatív!
arról nem is beszélve, hogy már most megígérik ennek meg annak a csökkentését – persze, majd-ra – a pór meg beszopja, és arra nem figyel, hogy a csirke far-hát 180 huf-ról már most 240 huf-ra futott fel, és megint lehet a multiknál csirkelábat kapni!
a “magyarország jobban teljesít” kamuplakát fő motívuma meg – nem tehetek róla – engem inkább egy felgerjedt kormánypárti merevedésére emlékeztet, sem mint egy jobban teljesítő ország jelképére!

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/03/13/torvenyhozas/#comment-142727 Sun, 16 Mar 2014 09:55:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13236#comment-142727 A rezsicsökkentés körüli káosz törvények a választó polgárt a legkevésbé sem érdekli,–itt a szlogen a fontos,amit az egyszerű választó elhisz és megeszik.-Rezsicsökkentés-ez jól hangzik,
ez eladható.
hogy mi van ennek a háttérben és ki fizeti meg?? -az nem számít-pár száz forint a lényeg. ahogy a vizit díjnál.

]]>
Szerző: Dénes ERÖS http://kanadaihirlap.com/2014/03/13/torvenyhozas/#comment-142436 Fri, 14 Mar 2014 10:53:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13236#comment-142436 “..hiszen a termékek àràt koràbban is az àllam hatàrozta meg”.
Sajnos az àllam csak emelte az energiahordozok és szolgàltatàsok àràt,igy alakult ki,hogy az EU-ban nàlunk lettek-szinte-a legmagasabb àrak.
Valoszinüleg a mostani 1/3-ad kozmetikàzo büdzsé javitàsàra történt.
Kinek nem tetszik a rezsicsökkentés? Akik rezsinövekedést produkàltak,mert-mosolyogva-eladtàk a szolgàltatokat,hogy a nem-jol-kormànyzàsuk ne legyen olyan drasztikusan negativ.

]]>
Szerző: deák sándor http://kanadaihirlap.com/2014/03/13/torvenyhozas/#comment-142343 Thu, 13 Mar 2014 15:23:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13236#comment-142343 Kedves Margit! Ha járnál a “törvényszékek” környékén,tudnád,a magukat bírónak hívők,az “ügyetlenek”,és az ügyvédek sem ismerik a naponta változó náci rendeleteket.

]]>