Hozzászólás: A polgár ítélete http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/ Thu, 07 Sep 2017 22:13:12 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: kiss pál http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143771 Tue, 25 Mar 2014 16:40:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143771 Más nem számit,mint az hogy kevesebbet kell fizetni a gázért-mondá ismerösm.Megszokzuk hogy mindig van egy Fönök,egy Császár,egy Titkár, Kormányzó aki irányit,és ezt sokan szeretik.

A büszke citoyen többnyire gloablista.Ezért hozzájuk tartozik,hozzájuk a pénzoldalhoz,tehát tőlünk távol.

Orbán sikerének titka lelki eredetü:nem akar “szemléletváltoztatni”,ugy fütyül ahogy a többség táncolni szeretne.
Orbán leváltásához elöbb tessék a népet megpróbálni leváltani.

Utána biztos könnyebb lesz.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143743 Mon, 24 Mar 2014 18:17:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143743 budafok: unalmas ez a stílus dolog. amúgy, honnan tudja, milyen az otthonom? ugyanis van egy olyan mondás is, hogy “mutasd meg az otthonod, megmondom, milyen ember vagy”. az pedig, hogy milyen ember (l’homme)vagyok, nem igazán tudja, ugyanis, mint “írókéz”, olyan stílust veszek fel, amilyet akarok. értem meg teljesen felesleges bármilyen könyörgés: ateista vagyok. másokat éppen ezért ne dolgoztasson meg ilyesminek a megfogalmazásáért – ha már magának nem megy.

]]>
Szerző: Pesti Gúnár http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143741 Mon, 24 Mar 2014 17:51:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143741 Kun Úr! Irigylem az optimizmusát. Mert lehet, hogy Orbán és sleppje is eltakarodik egyszer, de addig ugyanúgy megszenvedjük őket, mint a szpáhikat.

]]>
Szerző: Budafok http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143736 Mon, 24 Mar 2014 15:58:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143736 Ille úr,
Le style, c’est l’homme. De inkább váltsunk: Nagyböjti időszak van, egy könyörgést majd Önért fogalmaztatok meg. Őszintén. Lectamus genua…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143720 Mon, 24 Mar 2014 09:37:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143720 budafok: nagyon le van ragadva ennél a demokráciánál. ha szabad javasolnom, vegyen leckéket bayer zsolttól demokratikus kritika tárgyában.
ami pedig az egymás közt maradást illeti: még mindig jobb, mint a maguk társasága.
ha javasolhatom, pimaszkodjon máshol, mert könnyen előfordulhat, hogy mondásával kapcsolatban valaki azt találja válaszolni, hogy hugyozik még a sírjára!
de, ha már: “Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur.”

]]>
Szerző: Budafok http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143717 Mon, 24 Mar 2014 06:41:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143717 Rodeo 36 et Co.
(Késve válaszolok, meccsem volt.)
“dögölj meg Budafok”…”véres pofával ugacc”… etc.
Ez a demokratikus kritika ? Iszonyat ! Lassan már tényleg egymásközt maradtok… Legyen.
SIT TIBI TERRA LEVIS ! (És mihi…)

]]>
Szerző: utas http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143709 Sun, 23 Mar 2014 21:27:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143709 “Debreczeni József: A fideszes rablógazdaság. DE-HUKÖNYV Kft, 2013, 248 oldal, 3486 Ft”

Annyira drága a papír, azért akarják ilyen feltupírozott áron eladni a könyvet?

Féláron kellene adni és négy-ötszörös példányszámban megjelentetni. Mindenki jól járna, és nemcsak a jómódú vásárlók kedvére kiadni, akik egyben fideszesek is, ezért eleve nem veszik meg.

Kinek ír Debreczeni tulajdonképpen? És kiket akar adósságba kergetni a könyvei megvételével?

Átgondoltabb kiadási árkalkuláció és korrekt üzletpolitika igazán elvárható lenne!!!

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143699 Sun, 23 Mar 2014 16:54:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143699 Ille István: Gúnyt és trágárságot már sokat kaptam. Legjobb esetben nem kaptam választ. Cáfolat a legritkábban jön.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143695 Sun, 23 Mar 2014 16:21:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143695 llanfair: én már korábban kértem hasonló cáfolatot budafoktól. valahogy eddig még nem adta elő, lehet, hogy még dolgozik rajta? pedig tényleg jó tanulónak tűnik, neki ez pikk-pakk kellene, hogy menjen.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143688 Sun, 23 Mar 2014 15:54:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143688 Budafok: Elolvastam. De cáfolat nem volt benne csak Debreczeni kritikája. Az írását kritizálta de a mondanivalóját nem tudta cáfolni. Azért mert a hírhozó nem tökéletes a hír lehet igaz?!
De műveletlen vagyok. Ki ez a szily, hogy ő az etalon?

]]>
Szerző: Budafok http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143684 Sun, 23 Mar 2014 14:27:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143684 Javaslat: a google keresőbe ezt a három szót üssük be:
orbán tuti szily
Erre szerintem Gyuri 10 és Rodeo 36 is még képes.

]]>
Szerző: rodeo36 http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143683 Sun, 23 Mar 2014 13:46:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143683 az ilyen budafok alakokra van a csüngőhasú lókupecnak szüxége, semmit sem érő de hosszó nyelve van és mindenki aki meg meri mondani a véleményét arról a nemzetvesztésről ami folyik 25 éve és a fidesznek hatalmas része van benne az gyalázkodik, dögölj meg budafok és a társaidat is vidd magaddal rátok nincs szüxég sohasem volt csak ennek a szar bandának kelletek hogy vidáman kilopják a szemeteket dolgozni nem tucc semmihez sem értesz csak a pofád nagy és véres pofával ugacc mint veszett kutya…menny dolgozni, próbálj meg alkotni akkor nem lesz időd erre a soxarra…ja hogy ahhoz nem fűlik a fogad ingyen pénz kell a seggnyalásért?

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143677 Sun, 23 Mar 2014 13:15:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143677 Debreczeni József:Írásai.
2009.Arcmás.
2010.Húsz év.
2012.A 2006-os ősz.
2013.A Fidesz rablógazdasága.
Ezen megjelent könyvek írások hűen tükrözik,ki is valójában Orbán Viktor, – családi- és baráti köre.De vannak más szerzők írók akik hasonló stílusban világítanak rá Orbán a Magyarországi politikában és a gazdaságban betöltött pályafutására és zavaros üzelmeire.Ezek a zavaros ügyletek pedig az egész politikai pályafutása során végig követhetők.Nem sorolok fel egyet sem mert túl hosszúra nyúlna a lista, de biztos vagyok benne,hogy mindenkinek eszébe fog jutni a Fidesz-hez Orbánhoz vagy a baráti köréhez köthető valamely zavaros ügyleteik.
Ezek az írások majd jó alapjai lesznek a majdani bírósági eljárásoknak-mert egyszer minden véget ér még Orbán hatalma is.–A rablott holmi pedig megkerül,a csalók meg oda kerülnek ahova valók,- a börtönbe –

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143673 Sun, 23 Mar 2014 13:00:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143673 Ille István: Mint írod ez sajátságos fogalmazvány. Rám nézve nem lehet kötelező. A megnevezett képviselő amúgy sem emelte a jólneveltségi szintet a Fideszben.
A második idézeted pedig szép kerek vélemény bayerről. Szóba sem szabad vele állni. Már beleolvasni sem vagyok hajlandó az általa szignált cikkekbe. De ne utáld ki légyszíves Budafokot. Szívesen leveszem a beszélgetés terhét a válladról.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/03/23/a-polgar-itelete/#comment-143669 Sun, 23 Mar 2014 12:32:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13330#comment-143669 llanfair: nem, az akkor rágalom. a gyalázkodás a fideszes jogértelmezés szerint csak a vélemény szabad kinyilvánítása, ráadásul nem is büntetőjogi fogalom.
“Megsemmisítették a gyalázkodás törvény-módosítást
A büntető törvénykönyv (Btk.) gyalázkodás tényállását beiktató módosítását az Alkotmánybíróság Sólyom László köztársasági elnök indítványára semmisítette meg. Az indoklásban kifejtették: az alkotmány alapján mindenkit egyenlően megillet a szólás joga, és ez az alapjogi védelem nem tagadható meg pusztán azért, mert az elhangzottak mások érdekét, szemléletét, érzékenységét sértik, vagy azok egyes személyekre nézve bántóak, lealacsonyítóak.
A Fidesz üdvözölte a döntést. Répássy Róbert, a párt frakcióigazgatója az MTI-nek azt mondta, hogy ők már korábban is elutasították a törvénymódosítást. A képviselő annak a véleményének adott hangot, hogy a szocialisták sorozatosan visszaélnek törvényhozói hatalmukkal.”

mindez történt 2008-ban. most akkor, miről is beszélünk? kinek a kutyája volt már akkor is sólyom, és a taláros bohócok gyülekezete? orbanisztánban a gyalázkodás ma már szinte állampolgári kötelesség – a jobboldalon.
íme, ennek a bayer családi nevet kapott gyökérnek – amit, mint tudjuk, ha sűrűn nő, egyeléssel szoktak ritkítani – a produkciója:
„lusta is, meg dühös is vagyok megint elmélkedni az ordító kettős mércéről, és arról a leírhatatlan aljasságról, ami ezeknek a nyomorultaknak az egyetlen attribútumuk. S végül is: ezek ráadásul nem is számítanak. Teljesen mindegy, hogy vannak vagy nincsenek. Egyszerűen feleslegesek. Nem létezőek. S a politikai logikán és törvényszerűségeken túl pontosan ezért nem szabad velük szóba sem állni. Nemhogy vitatkozni.”
írja ezt egy méretes féreg, aki nap mint nap bebizonyítja, hogy gerinc nélkül is lehet létezni, főleg, ha jó hosszú nyelve van.

]]>