Hozzászólás: Csak a Fidesz! http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/ Thu, 07 Sep 2017 23:32:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146481 Sat, 19 Apr 2014 07:52:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146481 Bojana kedves a feldobott labdákat általában leütik.
Jól látod a dolgot,bár észrevettem, hogy az eltelt évekkel arányosan az agyam kezdi visszavenni az irányítást,és egyre gyakoribb,hogy csak a szám jár. 🙂 Az, hogy a mennyiség helyett a minőség lett a fő csapásirány,csak hab a tortán.
Amúgy nálam ez nem a huncutság,hanem az egészség nevű fiókban leledzik (ohne 🙂 ).

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146455 Fri, 18 Apr 2014 23:48:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146455 Kedves Nyizó!

Valóban mellé lűttem!
De úgy öregedjek meg “még jobban” – (( 🙂 )) – előre tudtam, ezt a hüvelyes dolgot – nem hagyjátok ki!
Pasiból Vagy…
Huncut Az, aki huncutságra gondol!
(( 🙂 ))
*

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146418 Fri, 18 Apr 2014 19:43:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146418 Valóban bámulatos, hogy lehet egy ügyesen átgondolt választási törvénnyel győzni:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201770406568070&set=pcb.10201770414648272&type=1&permPage=1
és
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201770406568070&set=pcb.10201770414648272&type=1&permPage=1
Teljhatalom birtokában Magyarországon így győz egy gátlástalan párt!
de nézzük dinamikusan:
http://24.media.tumblr.com/cda9727397ad3f3cd0a292bc3f396cd9/tumblr_n3od2bCozr1s06q5zo1_400.gif
van még kérdés, fidesznyikek?

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146393 Fri, 18 Apr 2014 16:08:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146393 Bojana: valamit félreértettél,lécci olvass vissza,”hülyé”-ről nem volt szó,csak “hüvely”-ről és ez nálam beindította a móricka-effektust (t.i.mindenről “az” jut eszébe).
Az ünnepi jókívánságokhoz én is csatlakozom,úgy neked mint mindenkinek aki tartja,kellemes ünnepeket kívánok!

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146362 Fri, 18 Apr 2014 12:23:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146362 Ille István: Lehet, hogy ezek a fránya bankok nem azt a kimutatást nézik amit a szavazóknak készítenek. Lehet, hogy van nekik egy reális.

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146360 Fri, 18 Apr 2014 12:11:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146360 Kedves Nyizó!
Utaltam arra, miszerint “Nehogy mán bárki is szóvá tegye, hogy én itt hüvelyezek, meg hasonlóak…
Vannak még Marcsin kívül is, akik erősen félreértik a mondandómat”.
*
Soha, senkit nem hülyéztem le. Aki valóban az, akkor az a szerencsétlen beteg ember. A beteg emberen pedig nincs mit nevetni. Soha nem tenném.

Akkor, ha bántani akarok, akkor millió megjegyzés van e helyett a szó helyett, amit elejthetek, s éppen annyira sértő, sőt talán még jobban, mert ritkábban használjuk.
*
Ami a csillapíthatatlan könyv éhségemet illeti, ez bizony nem csitul. Szeretek olvasni, még akkor is, ha ezt gyorsolvasásban teszem. Anno’ egy ilyen okításon részt vettem. Egész életemben hasznát vettem az ott megszerzett tudásomnak.
Van viszont egy visszaütője! Szépirodalmi könyveknél többször vissza-vissza kell térnem egy-egy oldalra, hogy kellően kiélvezzem a szófordulatokat, a leírást. Rá kell szorítanom magamat a “lassúzásra”. Ami viszont ritkán sikerül.
Így elég érdekesen olvasok. Át-galoppozom a könyvet, majd vissza-visszatérek a számomra érdekesebb, fordulatosabb fejezetekhez. Csak a szépség megéléséért.
Ez viszont nagy fegyelmet követel, aminek időnként hijján vagyok. (( 🙂 ))
A “vágtára” vagyok beállítva, a gyorsolvasás segítségével tanultam, dolgoztam, most már nehéz visszatérnem az alapokhoz.
Időnként sikerül!
(( 🙂 ))
Boldog ünnepeket kívánnék Neked és a Többi hozzá- és beszólónak is! – G.B.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146359 Fri, 18 Apr 2014 12:00:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146359 “Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy 2014.06.16-tól a Hitelkártya Hirdetményben található késedelmes fizetés eljárási költsége, a készpénzfelvételi- és a postai csekkes befizetés, a mobilbank szolgáltatás havi díja, a 2012.04.01. előtt megkötött hitelkártya szerződések esetén az éves- és a havi díj az Üzletszabályzat 2.6.13 pontja alapján a KSH által publikált, 2013-as év átlagos infláció mértékével emelkednek.

Üdvözlettel:
Budapest Bank

Mottó: Tőlünk többet várhat el!”

nakérem. mintha a csuti kiskondás és egyéb részei kijelentették volna, hogy a bankok azután nem fognak áthárítani semmit, ide a rozsdás bökőt!
hát, én oda tenném nekik azt a bizonyos eloxidálódottat.
amúgy a banktól tényleg többet vártam el. ha már magyarország jobban teljesít!

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146316 Fri, 18 Apr 2014 06:18:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146316 Bojana: P.S.: köszi a pita receptet!

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146315 Fri, 18 Apr 2014 06:15:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146315 Bojana kedves,a tudásszomjad emlékeztet egykori önmagamra,amikor is magamba tömtem szüleim könyvtárát,folytatva a városi könyvtárral, stb. ezért nem kell jajgatnod,csak türelem és idő kérdése a dolog kimenetele. Mottónak ajánlanám amit egykoron vallottam: “nem tudok minden nőt magamévá tenni,de ez legyen a főcsapás iránya” (Látod hova vezet,ha nem tudok Marcsi beszólásain töprengeni? 🙂 -de hát te kezdtél el hüvelyezni 😀 )

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146293 Thu, 17 Apr 2014 23:21:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146293 A mikor viktor a kezeléséről visszaérkezett, utasítása szerint megmondták Marcsinknak a tutttirit.”Tuggya”!

Tudod, valaki mondta, nem a mi Valakink! Kicsi is, savanyúbb is, de mégiscsak a mi narancsunk!
(( 🙂 ))

Az elvitathatatlan, mert töretlenül és fáradhatatlanul írja nekünk, hogy merre forduljunk. Igaz, legtöbbször arra bíztat, hogy “fel”, de hát ezt csak nem vesszük már a szívünkre-lelkünkre?! No erre mi nem tesszük.

Mi lenne velünk nélküle?!
Uncsi! Még felébrednünk sem lenne érdemes. Erre nem gondolsz?!
Hát én igen.
Gondoltam. Szürke, uncsi lenne az életünk, a fórumok, meg minden.

Tehát, visszatoltam a kardot a hüvelyébe, vagy tokjába. Nehogy mán bárki is szóvá tegye, hogy én itt hüvelyezek, meg hasonlóak…
Vannak még Marcsin kívül is, akik erősen félreértik a mondandómat.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146292 Thu, 17 Apr 2014 23:11:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146292 G.B: szóval, amit boda ide öklendezik, azt te véleménynek tartod? meggyőződésnek, azt igen. mert hát, ő meg van győződve. pro is, és kontra is.
arról is, hogy itt mindenki sültbolond, csak ő villamos 🙂 ehhez még csenget is a kanyarban 😀
ő tényleg megmondja a tutit. mert neki is megmondják, hol a mennybéli magasságos – akivel rendszeresen konzultál (pedig sehol egy nyamvadt csipkebokor a közelében) hol csak reinkarnációjának, orbánnak a vazallusai – hiszen őt értesíteni szokták. most is, amikor viktor visszaérkezett a kezeléséről, első dolga volt megkérdezni: aztán, emberek, a boda marcsinak megmondtátok-e a tutit?

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146291 Thu, 17 Apr 2014 23:02:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146291 Kedves István,
valljuk be, a narancsszínű paca nélkül, szürkébb lenne az életünk.
Legalább Marcsitól tudjuk meg mi a tutttttiri!
(Legalábbis Ő azt hiszi…)
🙂

Tévedni, meg emberi dolog.
*
Marcsink szerint fene nagy tévedésben élünk, mi szerintünk pedig Ő van így, ezzel.

Mi következik ebből? A véleményeink összecsapnak. Végülis ameddig nem megyünk le “alfába”, addig még szórakoztató is. Csak azt kellene favorizálni, hogy a színvonalra vigyázzunk. Meggyőzni meg lehet próbálni minket, meggyőzetni nem biztos hogy akarjuk magunkat. Ezért aztán megy a “háborúzás”. Ami végülis szórakoztatóbb, mint egy bólogatós fórumon átrágni magunkat.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146290 Thu, 17 Apr 2014 22:55:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146290 G.B. valóban az. színfolt. dehát, egy paca is az. hát még egy narancsszínű paca 😛

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146288 Thu, 17 Apr 2014 22:46:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146288 Kedves Nyizó!
Pontosan azért jajgatok, hogy minél többet látok-hallok-olvasok, jegyzetelek, annál kevesebbet tudok. Legalábbis az az érzetem, hogy mennyi mindent MÉG nem olvastam, nem láttam,folyamatosan információ-éhségben szenvedek. No meg, az a bajom, hogy még ezt sem olvastam, azt sem hallgattam stb. stb. a végtelenségig.
*
Nem, nem bántom Marcsit, valóban egy ellentmondó színfoltja a fórumoknak, ahol véleményt ír.
*
A narancsos szemüvegre való utalásod telitalálat. Sajnos nagyon sok ember az, akik a megtévesztettek csapatába tartozik. Ő is, csak még erre nem ébredt rá.
*
Véleményeddel egyetértek abban, hogy a bólogató emberek, meg azok, akik úgy kezdik a mondandójukat, hogy “csatlakozom az előttem szólóhoz/íróhoz”, azok unalmasak. A színes, érdekes és egymásnak ellentmondó vélemények tartják életben a fórumokat. Ez alól nincs kivétel.
*
Rendben!
*
Boldog ünnepet kívánok Neked, ha addig nem találkozna a véleményünk.
No de, a Többieknek is a legjobbakat kívánom! Egészséget, boldogságot és minden, minden jót!
G.B.

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/09/csak-a-fidesz/#comment-146271 Thu, 17 Apr 2014 19:50:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13692#comment-146271 Bojana:egyetértek,a meggyőzés híve vagyok magam is,a hibák és baklövések csak arra valók,hogy okuljunk belőlük,ki hogyan, állítólag jobb a másokéból 🙂 (én mint kos,a sajátomból) de van aki sosem tanul,mert már MINDENT TUD,na ezektől kell óvakodni!
Marcsi: ne add fel,ezek a falusiak összetévesztenek a répával,azt szokták így egyelni! különben is az a legény aki állja!
Bojana,István: mifelénk a földön fekvőbe tilos rúgni,kérlek te se tedd! Marcsi nélkül szegényebb lenne egy színfolttal ez a site. Várjuk ki,hátha valahol elbotlik és leesik róla a narancsos szemüveg. Különben is gondold végig,ha mindenki csak bólogatna egymásnak,milyen egyhangú lenne! 🙂

]]>