Hozzászólás: A remény elrablása http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/ Thu, 07 Sep 2017 23:32:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Anti Fidesz http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145993 Tue, 15 Apr 2014 15:27:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145993 A fidesz egy politikai bünszövezkezet/maffia, nemzetközi biróság elé kellene állitani őket…hazug, tolvaj, gazemberek a keresztapával a főgengszterrel együtt…tönkreteszik az országot és az embereket nyomorba taszitják…BIRÓSÁG ELÉ KELLENE ÁLLITANI EZT A GENGSZETRBADÁT, NEM A HATALOMHOZ ENGEDNI ŐKET…TELJES VAGYONELKOBZÁSESZNIÜK KELL HAMAROSAN!!!T ÉSBÖRTÖNT NEKIK…MÁS ORSZÁGBAN MÉG LEHET, HOGY KI IS VÉGEZNÉK AZ ILYENEKET…EZEK AZ IGAZI NEMZET ÉS HAZAÁRULÓK!!! V

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145990 Tue, 15 Apr 2014 14:17:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145990 egyszer összehozom ide boda szókincsét. nem kell aggódni, nem lesz nehéz összeszámolni. a gond az, hogy ez a mentális környezetszennyezés – állítólag – magyarul beszél. igaz, nem jókai szókincsével – ami tudva levően 40-45 ezer szó – csak némiképp beszűkült fidesznyik szinten, jó, ha 150-200 szó használatával.
jómagam a leggyengébb pillanatokban is nagyságrenddel múlom felül már egy bekezdésben is, arról nem is beszélve, hogy egy óvodás iskolába kerülése pillanatában már kb. 3.000 szót ismer! lehet, hogy boda nem járt óvodába?
ehhez képest jobb lenne, ha megtanulná a lovárit, ami 500-600 szóból áll – igaz, a nyelvtana meglehetősen kemény, de bodának, aki ismer rendes cigányokat is, ez nem lehet akadály.
a romungrót nem javaslom, az túl nehéz neki, ráadásul a kiejtéssel komoly gondjai lennének: egy ilyen háziáldás-szőttes affektálás, mint az övé, nem vezetne eredményre.

]]>
Szerző: Andy Mage http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145938 Mon, 14 Apr 2014 19:03:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145938 Marcsi
2014 április 14
2:18 du.

http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/ugy-mentsenek-ki/

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145933 Mon, 14 Apr 2014 18:18:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145933 Na nem kell izgulni…Illének nincs rezsije(a többi ember persze nem számít)ő az erdőből csoportosítja át..(lopja?)
a fát?Bravó!
Ez a harmadik cikk amiben az ominózus versre hivatkoznak,nem semmi…..
Egyébként ma egy lakótelepen nagy tűz volt,de a tűzoltók
pártállástól függetlenül mentették az embereket,nem érdekes?
Sem az övék sem a károsultak pártszimpátiája nem került szóba!!!

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145906 Mon, 14 Apr 2014 14:40:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145906 Ego
2014 április 14
5:24 de.

Galamus nem hallott még arról a tényről, hogy kétféle szavazati eredmény van?
A képviselők SZÁMA akit megszavaztak és
a “popular” szavazat, mennyiségről?
Így jött be a kétharmad..

]]>
Szerző: kiss pál http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145901 Mon, 14 Apr 2014 13:10:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145901 Nem fogják leváltani a népet.Ök váltják le saját magukat.Ök már nincsenek is.Még alakilag,formailag léteznek,egyre szükebb körben ajvékolnak,de ez már nem oszt nem szoroz.Talán még négy éve igen.

Most lettek leirva.

Secula seculorum.

]]>
Szerző: talalom http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145899 Mon, 14 Apr 2014 12:15:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145899 Fel a fejjel anyahajó! Lesz az a 2/3-ad még 2/6-od, vagy akár 2/10-ed is – ahogyan az egyszeri őrmester vázolta a szovjetrendszer perspektíváit.

]]>
Szerző: Andy Mage http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145897 Mon, 14 Apr 2014 11:29:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145897 enterprise
2014 április 13
5:14 du.

Kedveske! Fentebb emlegettem kendnek egy szemlélet-eredetet.

Naszóval. Hol szól a cikk a baloldalról?
Az SZKP kapcsán legfeljebb.De arról sem pártolólag. Milyen kemény-magról tetszik csevegned?
A “hüje vagy” falra felfirkálása nem érv.

]]>
Szerző: Ego http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145893 Mon, 14 Apr 2014 09:24:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145893 Aki ezt tisztességes választásnak nevezi, annak ajánlom figyelmébe:
http://www.galamuscsoport.hu/tartalom/cikk/374199_a_magyar_valasztasrol_hogyan_fordult_at_45_i._resz

“1 Fidesz szavazat = 2,1 szavazat a baloldali szövetségre = 2,6 szavazat a Jobbikra = 3,1 szavazat az LMP-re.
Röviden: a Fidesz a parlamenti helyeit sokkal kevesebb szavazattal szerezte meg, mint a többi párt a magáéit.”

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145889 Mon, 14 Apr 2014 05:19:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145889 Domnule Illie!
Ugyan mondja mar meg, hogy mikor es hol deklaraltam magma jobbikosnak???Tudom, hogy altalaban dol magabol a hulyeseg, de ez mindent felulmul.Ja… ertem:a szokasos hazudozas…Persze.

]]>
Szerző: enterprise http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145883 Sun, 13 Apr 2014 21:14:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145883 A “baloldal” eme keménymagján nem lehet segíteni.
Nem számít két kemény népitélet, ugyan ott tartanak, ahol eddig. Leváltanák a népet. Ahelyett, hogy magukba néznének, miért nem kellenek.

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145879 Sun, 13 Apr 2014 20:35:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145879 Ha már szóba került a szakszervezet.-érdemes azt is megemlíteni,hogy micsoda varázslatos pozitív változásokat ért el a MÁV- abból következtetek erre mivel Gaskó úr négy éve nem vonatozott-,nem volt meghatározatlan ideig bejelentett GÖRDÜLŐ strájk.–Gyurcsány és Bajnai idejében szinte állandóan GÖRDÜLT-Hol a pályaudvarokon bukkant fel hol a Viktor irodájában,-száz ember gondját láttam hordozni az arcán- hát én azért igazán örülnék az ilyen rohamos fejlődésnek- de hát ezzel nem dicsekednek.Az is igaz,hogy Gaskó úr tárgyal egyezkedett valamiről Viktorral még az elején.de nekem azt nem mondták meg.–Ma már csak arra tudok gondolni,hogy ez a tárgyalás adta eme fergeteges lendületet a MÁV-nak.–Sajnos nincs bakter ismerősöm ,akinél puhatolózni tudnák-Hízott e a boríték s mennyit,eléri e a vágó súlyt.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145876 Sun, 13 Apr 2014 20:09:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145876 Figyelőkének ki fizeti meg itt kifejtett irdatlan energiáit , amit abba fektet hogy minden kritika dacára itten lobogtattya magát .
PEdig útáljuk őtet mint paraszt a kukorica gölődint.

]]>
Szerző: e-migrans http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145875 Sun, 13 Apr 2014 19:37:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145875 Igen elgondolkodtató a cikk. Más szemszögből is láthatjuk a dolgokat.

Az a besötétült elmeállapot, amit folyamatosan sugároznak a diktatúrapártiak, az siralmas.

A kirekesztett félmillió emigránsot figyelembe sem veszik! A számtalan féle képpen elcsalt választás tényét megint nem. Nem is fogadom el, nem is legitim az a kis zsebdiktátor.

A diktatórikus csalásuk egyik élő bizonyítéka, ha a hozzászólók számítása szaerint néznénk, akkor a megvásárolt erdélyi szavazatok alapján 100%-a lenne a diktatúrának a Parlamentben! Akkor most mit is ér a statisztika? Az országos 60% feletti szavazati arány a szavazásban ellehetetlenített emigránsok részéről csak 3 % körüli! Figyelembe kéne még azt is venni, hogy egyrészt , mint énis külföldön szavaztam, mert előző nap repültem el Mo-ról, mint sok más turista. Sőt! Erdélyben is sokan szavaztak végül a kijelölt helyeken, akik határidőben nem küldték el a levelüket! Az egyféle csalás volt! Dupla lehetőség!
Tehát, ha így nézzük, akkor 60% és a 3% már megint mutatja az elcsalt választást, a manipulált visszaélést.

A legszebb, hogy a szavazó többség az orbánrezsim ellen szavazott! El akarta kergetni a többség a bús ÁFA-csaló fran- CBA!

Egy dolog nyugtat meg, hogy egyre több ember számára világos, hogy mit kell tenni a fasiszta diktátorral és sleppjével!
Remegjenek, mert csak idő kérdése, hogy mikor kocogtatják meg őket!

Az is a szellemi tunyaságot és erkölcsi törpeségét mutatja egyeseknek, ha a multik és más magyar áldozatok lerablása folyik, hiszen az nem hazafias cselekedet, hanem büntetendő rablás!

Ami a legszebb, csak a demokratikus oldal növelte a szavazói számát, a többi párt, a fidesszel együtt sokat bukott, elveszített közülük!

De teljesen mindegy, hogy milyen eredményt ért el egy elcsalt választáson az összes többi párt, hiszen a csalás esetében érvénytelen, ILLEGITIM!
De nem is szabad abba a csapdába esni, hogy a fideszről feltételezné bárki is, hogy legközelebb ne csalna megint annyit, amennyit csak akart!
Jé! Most is pont meglett a 2/3-ad.
Persze a szavazatok csak az ő kezeiken mentek keresztül, és annyi, és olyan került bele, amilyet akartak.
Remélem sokan felfogták, hogy mi a dolguk!
Egy biztos, hogy demokratikus úton lehetetlen megdönteni őket Mo-on!
Végül is, naponta , vagy 500 jó állampolgár meghal, akik inkább érdemelnének életet!
Csak egy diktátor kerülne a veszteségi listára.
Egy kis pityergés, hüppögés, és az élet visszatér majd a normális demokratikus kerékvágásba és jöhet az elszámoltatás, számonkérés!
Na ezt lehet hallani, és talán van is benne valami!

Nem kötelező nekünk egy diktátor banditát a sleppjével cipelnünk.
Istenem! Csaucseszku! A régi szép emlékek előtolulnak….

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/04/13/a-remeny-elrablasa/#comment-145872 Sun, 13 Apr 2014 19:28:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13747#comment-145872 Nagyon-nagyon jó cikk! Gratula a szerzőnek!

Enterprise te meg egy hallatlanul nagy seggfej vagy!

]]>