Hozzászólás: Örökség http://kanadaihirlap.com/2014/04/15/orokseg/ Thu, 07 Sep 2017 23:32:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: e-migráns http://kanadaihirlap.com/2014/04/15/orokseg/#comment-146194 Wed, 16 Apr 2014 22:02:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13775#comment-146194 O.K! Bocs Fuser!

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/04/15/orokseg/#comment-146114 Wed, 16 Apr 2014 11:52:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13775#comment-146114 És hidd el kedves emigráns, egy picit értek az irodalomhoz, ha másért nem, mert rengeteget olvasok! 🙂

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/04/15/orokseg/#comment-146113 Wed, 16 Apr 2014 11:49:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13775#comment-146113 Szerintem meg nem az! Egy határozottan jó önéletrajzi novella!

]]>
Szerző: e-migrans http://kanadaihirlap.com/2014/04/15/orokseg/#comment-146065 Tue, 15 Apr 2014 21:41:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13775#comment-146065 Szar ez az írás!

]]>