Hozzászólás: Levelezek Orbánnal http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/ Thu, 07 Sep 2017 23:32:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-147193 Fri, 25 Apr 2014 18:04:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-147193 nyizo: a napokban voltam lövészeten – negyed évenként kötelező. volt valami szituációs lövészet féle is, vagyis, nincs célzás, csak előre szúrsz nagyjából mellmagasságban a fegyverrel, és gyorsan, célzás nélkül, kiüríted a tárat (15 lövedékről beszélünk).
egy véletlenül lefelé ment, vagyis úgy nagyjából kiszedtem a delikvens alól a bokáját, amiben igencsak sok csont van.
addig, amíg a csibész egy izomlövést simán elvisz, ezzel gyakorlatilag elfogásig helybe rogy 🙂
most akkor, mégis, célzott lövést adjak le, vagy se?

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-147187 Fri, 25 Apr 2014 17:55:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-147187 Fuser: jól szóltál,én ezt mindenkire rábíztam,ki-ki vérmérséklet szerint,de a lényegen nem változtat,hogy visszacsinálni nem lehet.
Van,amikor sajnálom,hogy nem úgy van,mint amerikában,ahol lőhetek a betolakodókra.Bár az otthonomat már megvédhetem,hátha még teszünk egy lépést!

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-147181 Fri, 25 Apr 2014 17:38:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-147181 nyizo
2014 április 25
1:22 du.

Ez igazán jó hír, csak közben azok a rohadékok több tízmillió értékű gabonát beszántottak. Ez is tökéletesen példázza Orbán rendszerének öncélú, cinikus aljasságát. Inkább beszántják, veszni hagyják a valós értéket is csak nekik legyen igazuk, csak ők győzzenek. Vérlázító arcul köpése a gazdáknak, ezért jobb helyeken lógnának!

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-147175 Fri, 25 Apr 2014 17:22:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-147175 Ma délutáni hír: “Három birtokvédelmi perből kettőt Kishantos nyert meg, egy pert pedig elhalasztottak. A bíróság szerint kizárólag az NFA és a régi bérlő között áll fenn jogviszony.”

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146735 Mon, 21 Apr 2014 16:39:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146735 “tisztelhölgyeimésuraim”
2014 április 21
10:36 de Ha jól tudom újra akarják tárgyalni az egyház támogatását. Ezt szólják hozzá. Szegénységi fogadalmat tenni ma már nem népszerű.

]]>
Szerző: "tisztelhölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146731 Mon, 21 Apr 2014 14:55:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146731 ˙
Aztán tessenek mán megmondani, hogy ennél a gyalázatos, éppen a zöld eszme ellen elkövetett aljas gyilkosság ügyében hová tűnt Schiffer András az állítólag. z ö l d LMP díszelnöke? Hová tűnt ???? Pedig az aztán tényleg zőőőőődddd párt, mert neki maga Orbán Viktor ajjjándékozta ezt a címet, azért hogy a fidSS-nek ne kölljön má a zöldséggel is vesződni. A sakktáblán rögtön vissza is vonták az Illészoltán nevű parasztjukat, hogy maradjon téma a Schiffernek, ám az sem Paks ügyben sem pedig a Kishantosi gyalázat miatt meg nem szólalt, de nagy-nagy hallgatásba lendült…
Azzal nincs elintézve, hogy mindenhova Szél Bernadettet zavargássza maga helyett – sötét alak.
Az az igazság – és ez így megy 4 esztendeje – ha Orbánt érintő kellemetlen téma van napirenden, ez a GerébDezső ki nem mondaná az ő számára szent főnökének a nevét…
.

]]>
Szerző: "tisztelhölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146725 Mon, 21 Apr 2014 14:36:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146725 ˙
Ez az orbánfanok által történt HÚSVÉTI BESZÁNTÁS azért is bír külön érdekességgel, mert éppen ezek a mélymagyarok vannak a a leginkább azzal tisztában, hogy a húsvéti ünnepkörbe mennyire épültek be a pogány hitből átörökölt és hozott TERMÉKENYSÉGI rítusok, mint a locsolkodás, a tojás földíszítése, vagy a kisnyúl és a kisbárány stb. misztériuma.
Ez a beszántás tehát, bármennyire is drága és korszerű géppel hajtották azt végre, primitivitásában bőven túltesz az egykor vándorló népek bálványimádó barbarizmusán, mert azok legalább a természet produktumait igenis nagyra becsülték, annak termő erejét szentnek tartották, szemben a beszántott kenyér szentségét semmibe vevő, orbanista primitív és kivagyi bunkókkal .
Azért kíváncsi lennék arra is, hogy mit szól ehhez a gyalázathoz a Katolikus Anyaszent Egyház magyar tagozata… Ugyebár legalább húsvétkor nem kellene ilyen ügyben hallgatásba burkolózniuk, amikor az atyák épp a fentiek jegyében a falvakban tojást és kalácsot szentelnek.
.

]]>
Szerző: István Berecz http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146538 Sat, 19 Apr 2014 13:43:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146538 Kedves Ille I.!
Én is azt hiszem,söt biztos vagyok benne.Ugyan is neki és sok hüsséges társának van mit takargatni valoja földögyben.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146489 Sat, 19 Apr 2014 09:07:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146489 Kedves Barátom!

A Kishantosi Vidékfejlesztési Központ által elvetett gabonát a húsvétot megelőző hétvégén elpusztították. De nem veszett el a lehetősége annak, hogy Kishantos teljes szépségében újjászülessen. A bírósági perek még csak most indulnak, az országos felháborodás pedig olyan mértékű, amelyet figyelembe kell venniük a döntéshozóknak is.

A Greenpeace szeretné, ha Kishantos szellemisége, Kishantos „magjai” – mint a közösség számára fontos értékek megtestesítői – minél több otthonba eljutnának. Ezért minden olyan terményt, amit a földeken tönkretettek, mi új életre szeretnénk kelteni.

A Kishantoson még megmaradt biovetőmagokat 2014. április 23-án, szerda délután, 17-től 19 óráig Budapesten, a Kossuth téren, a Vidékfejlesztési Minisztérium előtt szétosztjuk. Jöjjön el, vigye haza és keltse életre Ön is a kishantosi biovetőmagot!

Kattintson a Facebook-esemény megtekintéséhez!

Azt szeretnénk, ha ezek a magok termékeny talajba kerülnének, ahol szárba szökkenhetnek: legyen az egy „talpalatnyi föld”, egy erkélyláda vagy egy cserép.

Ültesse el, gondozza, vigyázzon rá; és ahányszor csak ránéz, emlékeztesse Önt mindarra, amit Kishantos képvisel! Tartsuk életben a lakásunkban, kertünkben a növényeket addig, amíg a Kishantosi Vidékfejlesztési Központ területén újra nem vethetünk és arathatunk.

Várjuk Önt, ha számára is fontos az ország természeti kincseinek, és ezek közül a legfontosabbnak, a magyar termőföldnek a védelme. Ha hisz még a közösség teremtő és megtartó erejében, és érték a szemében mindaz, amit Kishantoson létrehoztak.

Üdvözlettel:
Rodics Katalin
Greenpeace

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146466 Sat, 19 Apr 2014 05:30:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146466 kedves donom, bodát soha nem érdekelte a cikkek tartalma, bodát kizárólag a személyem érdekli. persze, megértem én, hogy miért, de az ő korában már nem kellene ilyen vehemensen rajongania egy amúgy számára elérhetetlen férfiért 😀

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146461 Sat, 19 Apr 2014 03:55:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146461 Érdekes, hogy egyesek a stílust kifogásolják, amíg Kishsntoson tönkretettek egy biogazdaságot, felszántották a bevetett földet. A kár milliárdokban mérhető. Ennyire gazdagok vagyunk? Avagy csak üzenet, az oligarchia mindent megtehet.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146444 Fri, 18 Apr 2014 21:05:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146444 marcsi: melyik szót nem értette? felfogta egyáltalán a bevezetőt? én leszarom orbánt, a levél a greenpeace támogatására született, az ő sablon szövegük!
megnyugtatom, a fórumot olvassák, rendszerint bármely cikk megjelenése után már ott van az összefoglaló az illetékes elvtárs asztalán. a maga feldicsérése is: íme, boda elvtársnő milyen lelkesen küzd 😀

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146439 Fri, 18 Apr 2014 20:45:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146439 Na Ille nagy nehézséggel… elővette a “jobbik”modorát,amikor nyílt (és nem hát mögötti undorító és becsületsértő cikkeket)
levelet írt a miniszterelnöknek,hogy választ kap -e vagy sem
azt nem tudni,de ha netán olvassák ezt a fórumot,akkor
az előzmények (eddigi alpári cikkeit!)alapján nem biztos,de
ezen nem is csodálkoznék!

]]>
Szerző: nyizo http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146330 Fri, 18 Apr 2014 08:21:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146330 István:én is kaptam 2 levelet is a fürertől,hogy mit írt azt nem tudom,mert hasznosítottam a begyújtásnál. Van egy gyanúm,hogy hasonlóan jár el ő is a levelekkel,különben még megvádolhatnák azzal,hogy tudhatja,mi történik valójában az országban,és akkor már felelőssé is tehető. Ennek kifejtése is megérne egy misét. Másrészt ha írsz a fürernek,azzal egyben legalizálod is, ellenben a várható eredményt máris borítékolni tudnám (üres borítékra gondoltam*).

* csak Marcsi kedvéért írtam le a megfejtést

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/17/levelezek-orbannal/#comment-146323 Fri, 18 Apr 2014 06:55:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13822#comment-146323 gizda: a válasz lehet egészen más is. ugyan új állásommal kapcsolatban átvilágítottak, körbe szaglásztak, de még meglehet, hogy holnap kiszólnak a BM-ből: ennyi volt!
a KÜM sajtófigyelői ugyanis a KMH cikkeinek megjelenése után már írják is az összefoglalót, teljesen mindegy, mennyi az idő arrafelé.
a kapcsolat meg szoros

]]>