Hozzászólás: 25 év http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/ Thu, 07 Sep 2017 23:32:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Puchert János http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147809 Wed, 30 Apr 2014 09:15:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147809 Csak emlékeztetni szeretném a vitatkozokat amikor Orbán még liberális volt olyan jobban volt Iványival, hogy vele keresztette meg Orbán a keresztségben nem részesülö gyermekeit és Iványi potolta amit anno elmulasztott Orbán a templomi esküvöt.Orbán váltott a régi barátok, harcostrsakból ellenség lett

]]>
Szerző: Ghost http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147716 Tue, 29 Apr 2014 17:27:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147716 Fenyvesi Glória

Zuhanyhiradó! Az meg mint tudjuk, soha nem az igazságot tartalmazza.
De tudja mit, ha ettől boldog, akkor legyen az.
Mert boldogok a tudatlanok.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147614 Tue, 29 Apr 2014 09:11:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147614 fenyvesi glória: aha. magának mondták. pont egy metodista pap. kezd bencsics és boda szintjére sülyedni hazugsággenerálásban 😀

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147589 Tue, 29 Apr 2014 05:28:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147589 Lehet, hogy valamikor metodista papnak indult Iványi, de nekem éppen egy metodista pap felesége mondta, hogy kizárták az egyházukból. Biztosan oka volt ennek…

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147435 Sun, 27 Apr 2014 06:01:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147435 Figyelő

Az állampolitika, ahogy az egyházpolitika sem szimpátia kérdése kéne hogy legyen. A baj ott van, hogy az olyan emberek mint Ön és társai nem veszik észre, hogy jeles képviselői a kirekesztésnek.
És most ne jöjjön azzal, hogy Ön mennyit és mikor szenvedett, mert el kellett hagynia a hazáját, mert tudom készül elővenni ezt a lemezt és újból lejátszani, ahelyett hogy megpróbálna gondolkodni, hogy az emociót legyőzze a ráció. Tudja vannak olyan helyzetek, amikor az érzelmeket ki kell zárni.

]]>
Szerző: Richard http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147419 Sat, 26 Apr 2014 23:08:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147419 Figyelő
2014 április 26
12:34 du.

Már régóta szeretném megkérdezni, te tulajdonképpen mivel azonosulsz, kit védsz és ki szimpatikus neked? Személy szerint Orbán és a Fidesz és bármit is tesznek rád számíthatnak, vagy az amit az országgal és a néppel tesznek és csak addig állsz mellettük amíg ezt teszik de ha irányt váltanának akkor átpártolnál árki mellé aki ugyanazt folytatná amit ők most tesznek ezzel az országgal.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147411 Sat, 26 Apr 2014 20:27:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147411 figyelő: nem a szimpátián van a hangsúly, hanem azon a konok, makacs viselkedésen, ahogy maga egyszerűen semmibe veszi a tényeket, és csak hajtja a magáét! én meg bizonyítékkal szolgálok, ami nem szimpátia, hanem igazság kérdése.
amúgy ateista vagyo.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147408 Sat, 26 Apr 2014 20:00:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147408 Úgyan, úgyan Ille! Ne adja már el nekem, hogy ezzel az egyházzal szimpatizál!?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147406 Sat, 26 Apr 2014 19:52:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147406 figyelő: mondja, melyik szót nem értette? a besorolás már megtörtént, ráadásul a mai magyar kormány által, de a választások utánra tolták át az erről szóló országgyűlési határozat meghozatalát.
lényeg, hogy így, vagy úgy, de meg fogják kapni.
hogy maga minek tartja őket, teljesen érdektelen.

“1981. október 1-jén (e határnappal) az Állami Egyházügyi Hivatal törvényesen elismert vallásfelekezetté nyilvánította a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösséget.”
” Bevett egyházzá minősíthető a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség (MET) Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter határozata szerint – értesült a Népszava. A tárcavezető megállapította az egyházügyi törvény – 14. paragrafus F pontja – szerinti feltételek fennállását, tehát egyebek közt azt, hogy az Iványi Gábor vezette MET elsődleges tevékenysége vallási tevékenységnek minősül, rendelkezik a tanításainak lényegét tartalmazó hitvallással és rítussal, húsz éve szervezett formában, vallási közösségként működik Magyarországon”
“A határozatot Balog Zoltán az egyházügyi törvény értelmében megküldte az Országgyűlés vallásügyi bizottságának, amelynek törvényjavaslatot kellene készítenie a MET elismeréséhez, valamint a nemzetbiztonsági bizottsághoz is tovább kell küldenie Iványiék kérelmét, amely zárt ülésen vizsgálja majd, hogy a 2011-ben jogfosztottá vált felekezet jelent-e nemzetbiztonsági kockázatot. Az Országgyűlés csak ezután minősíthetné kétharmados többségű határozattal a MET-et bevett egyházzá. Mivel azonban az április 6-i parlamenti választásokig a Ház már nem ül össze, Iványiék elismeréséről az új Országgyűlés dönthet majd.”
uppsz
azért nagy örömömre szolgál, hogy maga ismét megmondta a tutit: llanfair el van tájolódva, iványiék pedig nem egyház, és kész. dixi.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147404 Sat, 26 Apr 2014 19:28:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147404 Jajj, Ilanfair, teljesen eltájolódott. Fogalma sincs a lényegről! Az Iványi “egyház” szeretne besorolva lenni a többi RÖRTÉNELMI egyházakhoz, amik állami támogatást kapnak.
A mai kormány, hál Istenn nem tartja őket annak.
ÉN SEM!
Itt nincs bosszúról szó, csak ne várja Iványi, hogy bármit elér a mai kormánynál.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147401 Sat, 26 Apr 2014 19:13:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147401 Figyelő: Egy miniszterelnöknek nincs joga bosszút állni egy állampolgárán. Ha mégis ilyet mer csinálni akkor alkalmatlan és bűnöző. Bűnöző mert visszaél a hatalmával. Ráadásul úgy, hogy több száz emberrel tesz rosszat.
Úgy 15 éve három “kollégám” megfúrt mert kellett a beosztásom. Ma az egyikkel hetente beszélek és mint érmegyűjtőnek rendszeresen segítek innen kintről. Nem kenyerem a bosszúállás. Az más kérdés, hogy nem bízom meg benne határtalanul.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147397 Sat, 26 Apr 2014 18:40:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147397 Ne aggodjon, ha eddig nem ütött meg, most már nem fog….

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147393 Sat, 26 Apr 2014 18:27:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147393 Figyelő

Csak óvatosan a dühös kirohanással, ha már észérvei nincsenek, mert nem szeretném ha megütné a guta.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147391 Sat, 26 Apr 2014 18:18:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147391 Kiss Eszter
Tudja mit? Engem Iványi Gábor abszolut hidegen hagy ! Legyen az egyháza “történelmi” egyház, kapjon pénzt is, de fogja be a száját!
A szegényekért, elesettekért évszázadokn keresztűl a Karitász, katolikus egyesület segíitett és a Máltai lovagok, segítettt, minden elimerés, és minden rongyrázás nélkül!

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2014/04/24/25-ev/#comment-147385 Sat, 26 Apr 2014 18:09:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13880#comment-147385 Csendben halkan jegyzem meg, ez az írás az Oltalomról szól és nem az egyházról. Tudom, hogy Iványi Gábor elválaszthatatlan mindkettőtől, de itt most egy születésnap megünnepléséről van szó.

]]>