Hozzászólás: Macskafogó http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/ Thu, 07 Sep 2017 23:32:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: enterprise http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147782 Tue, 29 Apr 2014 23:57:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147782 Szanyi,
spontán privatizátor (öreg “marxista”) kitűnő megélhatési politikus, ragyogó demagóg. Mestere a kocsmai, alpári hangvételnek és a kettősmércének.
Számára a demokrácia azt jelenti, hogy nincsenek szabályok, amit be kellene tartania (gátlástalan anarchista és hazudozó).
Tévedhetetlen is, hiszen most is állítja, minden amit ő és a maszop csinált a legjobb volt. Az eredmény magáért beszél… De milyen lehet akkor, ha Szanyi és a maszop formán kívül van ? 🙂
Most az EU-ba törekszik, pártja értelmesebb figurái már pengetik az új húrokat, együttműködés az EU-ban a nemzeti érdekek mentén, nos ez Szanyival nemigen fog menni,,,

]]>
Szerző: Richard http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147773 Tue, 29 Apr 2014 21:51:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147773 llanfair
2014 április 29
8:33 de.

Így van nem is tudok mit hozzá fűzni.

]]>
Szerző: Richard http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147772 Tue, 29 Apr 2014 21:50:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147772 bumburi
2014 április 29
8:57 de.

“Ne vicceljünk már! Bartust mennyi ember olvashatja idehaza? ”

Nem az számít hányan olvassák, hanem, hogy mit ír. Ha ások egy gödröt az utca közepén és beleesnek az emberek, nem védekezhetek azzal, hogy “igen de milyen kevesen estek bele”.

Más kérdés, hogy valaki mit tesz, és megint más, hogy mekkora kárt okoz vele. Bartuson senki nem kéri számon a távol maradók létszámát, mert azt lehetetlen felmérni hogy valósan hány embert tartott vissza, pusztán csak arra kérhetünk magyarázatot, hogy mit tett és miért.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147688 Tue, 29 Apr 2014 15:40:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147688 jimbo: ne reménykedjen 😀

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147684 Tue, 29 Apr 2014 15:34:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147684 Up yours! That’s where sony…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147683 Tue, 29 Apr 2014 15:31:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147683 jimbo: kétségtelen, hogy ítélőképessége egyre rosszabb. az pedig, hogy maga képes lenne a gondolkodás bármilyen formájára, az, kérem, barokkos túlzás 😛 arról nem is beszélve, hogy rólam valóban kialakulhat jobb kép, de magáról, jimbo fiam, nem, mivel maga képtelen 😀
csevegünk még? csak szóljon, hova kéri a következőt!

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147678 Tue, 29 Apr 2014 15:21:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147678 Maga, fiam meg annal is hulyebb mint gondoltam. De azert irjon meg ide valamit. Jobb kep alakul ki magarol.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147675 Tue, 29 Apr 2014 15:17:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147675 jimbo: megértem én, hogyne érteném! aki trágyadombon él – mint maga, bár nem ténylegesen, csak mentálisan -, aki ott nemz, aki ott uralkodik, valóban csak trágyadombra tud gondolni 😀
tetszik, ahogy hepciáskodik, jimbo fiam 😀

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147674 Tue, 29 Apr 2014 15:14:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147674 jimbo: herr führert akart írni, ugye?

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147673 Tue, 29 Apr 2014 15:10:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147673 Egyebkent, ha nem tudja kidolgozni),a TRAGYADOMBRA gondoltam. Segitettem a megertesben???Vagy netan ezt sem engedi at her fuhrer??????????

]]>
Szerző: JIMBO http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147671 Tue, 29 Apr 2014 15:04:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147671 Hulye gyerek!(her fuhrer)
Megint magae az utolso szo. Legyen vele boldog kisfiam)bar az lenne)

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147666 Tue, 29 Apr 2014 14:52:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147666 jimbo: valóban nem lehetnék az unokája, ahhoz ugyanis potencia kellett volna. de hát, mint tudjuk, magának, ugyebár, csak személyeskedésre futja 😀
mégis, hová való vagyok, kedves jimbo? ne legyen szégyenlős, jimbo fiam, határozza meg! az utóbbi időben úgyis olyan határozott, jimbo fiam 😀

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147664 Tue, 29 Apr 2014 14:41:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147664 Walla! Nem hárítottuk rá. Hol olvastad?

]]>
Szerző: Walla! http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147662 Tue, 29 Apr 2014 13:39:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147662 Nem kell kritikátlanul egyetérteni senkivel így Bartussal se ; de az orkbáni rezsim miatti felelősséget az AN-re illetve ezt a választásnak hazudott színjátékot bojkottálókra hárítani mindennek a legalja. Érdekes hogy a sok nagy okos ugyan hogyan akar leváltani egy garnitúrát egy csalások egész tárházát lehetővé tevő “választáson”. Inkább csak a hülyét játsszák a “ballib” “médiabirodalom” bértollnokai ( sok naiv szimpatizánst sikeresen megvezetve )… Abba már szinte felesleges belemenni hogy a demokratikus jogállam nem a választásokkal azonos ( bár a ” demokrácia 4 évre választott diktatúra” című funkcionális analfabetizmusra valló őrültséget nem egyszer hallottam tanult emberek szájából ) ; számos előfeltétele van ugyanis annak, hogy egy országban szabad választásokról lehessen beszélni. Olyan “apróságok” mind a végrehajtó hatalmat és az kormánytöbbség hatalmát korlátozó alkotmányos garanciák. A demokrácia a korlátozott hatalmat jelenti az önkénnyel szemben. Ez mennyire érvényesül Orkbánisztánban…? Amikor ezt felszámolják azt jobb helyeken államcsínynek nevezik. http://www.vasarnapihirek.hu/fokusz/eltemetett_demokracia_voros_imre_volt_alkotmanybiro_szerint_allamcsiny_tortent

http://www.vasarnapihirek.hu/fokusz/magyarorszagnak_mar_nincs_alkotmanya_interju_voros_imre_volt_alkotmanybiroval

Szóval a “kormányváltók”-nak kicsit talán nagyobb felelősségük van a jelenlegi helyzet létrejöttében, a tömegeket megvezető bértollnokokkal együtt… Arról nem is beszélve hogy Magyarorsz. hagyományosan mindig is hadilábon állt a demokráciával és a joggal, miért most lenne ez másképpen…?

]]>
Szerző: bumburi http://kanadaihirlap.com/2014/04/28/macskafogo/#comment-147661 Tue, 29 Apr 2014 13:38:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=13938#comment-147661 Richard
Az eddigi kommentjeidet olvasva, tudom hogy tudod,hogy nem úgy gondoltam.Attól sokkal jobban ismered a gondolatmenetemet.Tehát ne háborodj fel!
Hidd el, hogy szívem szerint mennék az utcára inkább demonstrálni addig amíg változást nem érünk el, mint ezt a tehetetlenséget eltűröm.
És ehhez nincs köze Bartusnak!
Akik ismertek az AN kommentelési lehetősége előtt is,azok tudják hogy nem csak dumálok!

]]>