Hozzászólás: Egyedül http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: FONTOS http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148972 Tue, 13 May 2014 02:46:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148972 nincshova tenni de NAGYON FONTOS http://www.youtube.com/watch?v=8smW5lj0mFQ ERDEMES VEGIG NEZNI/hallgatni

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148901 Mon, 12 May 2014 09:19:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148901 Koronatanú vagyok. De nem lettünk az övé.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148883 Mon, 12 May 2014 04:27:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148883 Elkeserítően tökéletes…

]]>
Szerző: todor48 http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148881 Sun, 11 May 2014 23:15:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148881 KIVÁLÓ!

]]>
Szerző: Ihasz Ildiko http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148811 Sat, 10 May 2014 13:36:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148811 Sajnos eegyik fiam már évekkel ezelött külföldön keresett megélhetést és tlált is. Most a másik fiam is ebben a cipőben jár, csak most még reménykedik. Miben, azt nem tudom, mert a nagyon szeretett munkája teljesen megváltozott, uj rendelkezések és megélhetés igen keserves lett ezáltal. Ezért gondolkodik azon, hogy elmegy itthonról.

]]>
Szerző: Richard http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148642 Thu, 08 May 2014 23:38:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148642 A lényeg el lett mondva amit mindenki megértett akire ez nem vonatkozik akit ez nem érint.

Akik ennek az áldozatai azok ettől soha nem fognak öntudatra ébredni.

Ha bedobok egy embert a hipnózisba azzal fejezem be a művem, hogy azt mondom neki „és most kérlek felejtsd el miről beszéltünk”. Ő pedig jár kel a lakásban, szemek tágra nyitva és azt hiszi éber és szabadon cselekszik. Csak kísérelné meg valaki felvilágosítani. Kapna bőven. Akkor odamegyek hozzá és megkérdezem tőle, „te hipnózisban vagy?”.
Válasz, kissé meglepetten és gúnyos mosollyal, „ Micsoda? Ugyan dehogy! Teljesen éber vagyok”. Persze hogy azt hiszi, mert ezt hipnotizáltam neki, és így is marad amíg ki nem hozom a hipnózisból.

Teljesen mindegy, hogy ezeket az embereket hipnotizáltnak, agymosottnak, vagy módosított, kontrollált elméjűnek nevezzük. A lényeg, hogy olyan elme és lelki állapotban vannak amit különféle technikákkal mesterségesen hoztak létre. Ebből az állapotból senkit nem lehet kihozni úgy, hogy figyelmeztetjük és elmondjuk neki az igazat, mert ezzel pont a hipnotizőr szuggesztív munkáját erősítjük. Ezeket az embereket valós öntudatra ébreszteni csak ugyanolyan hatásos ellen-technikákkal lehetséges.

És meg valami! Aki ezt megteszi annak fel kell készülve lenni, hogy felelősséggel és nagy szaktudással profi módon kezelje a következményeket és nem hagyja a frissen ébredt újszülöttet a vesztébe rohanni. Ez nem olyan egyszerű, hogy valakit felrázok. Nem semmi feladat. Ez nem olyan egyszerű, hogy valakinek a szemébe vágom az igazságot, felrázom. Így nem is fog felébredni csak még mélyebb hipnózisba esik, de mégis felébred és valósan magához tér akkor nem szabad elengedni a kezét és vezetni kell abban az új és valós világba amibe beleébresztettük. Vagy ha felébresztem azonnal autómatikusan emberséges, demokratikus, okos erkölcsös lesz és máris képes lesz hatékonyan dolgozni, termelni és szocializálódni?? Pusztán csak mert megértette, hogy a zorránál fogva vezették??? Akkor kezdődik csak el a hadd el hadd.

Nagyon tetszett a cikk, nagyon mély hatású és igaz, de nem azok értik akiknek igazán szól és azok akikre vonatkozik. Csak azok értik akik már felébredtek. Kevesen vannak.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/05/08/egyedul/#comment-148628 Thu, 08 May 2014 20:08:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14063#comment-148628 telitalálat!
orbanisztán, ma.

]]>