Hozzászólás: Tiszteletem http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: voronyezs http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-149378 Fri, 16 May 2014 16:10:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-149378 Pecor !
“…ő kapaszkodjon fel arra szintre !…” írod a kommentedben.
Hát ahhoz már túl késő van. Úgy időben, az életkoránál fogva, mind a fizikai, mind a mentális állapotára tekintve teljesen alkalmatlan minden, a fejlődés fogalomkörébe tartozó változtatásra…
Különben, kérlek, hogy ne szólítsd őt oly behízelgő hangon Viktornak, mert még a gúnyos hangvétel ellenére is elhiszi magáról, hogy neki – nomen est omen – csak győztesnek szabad lennie…

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148868 Sun, 11 May 2014 16:24:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148868 Lehet,hogy hiányosak az ismereteim ezért hálásan meg köszönném ha valaki tudna idézni, európai vagy valamely más nemzet kormányfőjétől elnökétől olyan mondatot amelyben a Magyarországot vagy a nemzetet becsmérlik vagy szidalmazzák.Már korábban is érzékelhető volt,de
amióta Daniel Cohn Bendit eligazította Orbánt az EU parlamentben egyre fokozódik a fúsztráltsága ,gyötri a kisebbségi érzés. Úgy veszem észre mintha Orbán a maga szintjére szeretné lehúzni az EU- országok vezetőit,de annyi sütnivalója már nincs,hogy Ö kapaszkodjon fel arra a szintre ahol Ők állnak,valami elfogadható nemzetközi politikával.
A szakirodalom csak egy típusú politikust említ meg aki a
feltétlen tiszteletet, érdemek nélkül követeli meg magának ez pedig a Diktátor.Minden lehetősége megvolt, megkapott ahhoz, hogy naggyá válhasson,de a rossz emberi tulajdonságai felülkerekedtek–,most meg tiszteletet követel??-Miért is??-belpolitikájáért??-nemzetközi politikájáért??-alaptörvényünkért?-jogpolitikájáért-a turulért??- sor végtelen ,hát ezekért és hasonlókért nincs és nem is lesz tiszteleted külföldön kedves Viktor.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148828 Sat, 10 May 2014 16:52:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148828 Ille István
2014 május 10
8:55 de.
Valamiből fizetni kellett a bohócokat is.
Amúgy az új háborús felhorkanás meg a pénzcsapok újbóli elzárásának szól. Nekünk nem kell az UNIÓ pénze! Ja, hogy azért nem kell, mert nem kapunk? Az nem érdekes, majd betakarja a demagógia.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148806 Sat, 10 May 2014 12:55:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148806 brunszvikteri: oszt még sincs benne a leggazdagabb 10 magyarban! csak nem valahol, egy pártkasszában landolt az a pénz?

]]>
Szerző: BrunszvikTeri http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148805 Sat, 10 May 2014 12:26:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148805 Hernádi : a Tízmillió eurós korrupciós ügyről elhíresült MOL vezér.

]]>
Szerző: BrunszvikTeri http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148803 Sat, 10 May 2014 12:23:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148803 Óh ha akkor, anno domini 1664., van az országnak egy bölcs Orbánja, aki kiadja a velős jelszót, hogy
TISZTELETET AZ AGYAROKNAK,
akkor a mi Zrinyi Miklósunk [a horvátoknak Mikola Zrinski] még mindig élne, mert “a császári vadkan” százszor meggondolja, hogy felöklelje e…
De ha már így történt és nem tisztelte, használjuk ki a közös, felöklelt mártír emlékét arra, hogy akkor
LEGALÁBB TISZTELETET ORRBÁN BARÁTJÁNAK, HERNÁDINAK !

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148788 Sat, 10 May 2014 10:43:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148788 fuser: erről beszéltem 😛

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148783 Sat, 10 May 2014 10:30:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148783 Ille István
2014 május 9
3:52 du.

Nekem meg a kankutyák általánosan jellemző életfilozófiája..:
Amit nem tudnak megenni, megdugni, vagy elásni azt lehugyozzák és ott hagyják! 🙂 )))))))))))))))

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148766 Sat, 10 May 2014 06:18:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148766 dakota: magával, fiam. maga azt hiszi, hogy része az értelmes emberek világának. ráadásul úgy véli, hogy maga, MAGA, képes lenne bárkinek a tiszteletét kiérdemelni.
érti már, melyik részével nem értek egyet?

]]>
Szerző: Richard http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148759 Sat, 10 May 2014 04:00:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148759 HunCanada
2014 május 9
4:15 du.

“Én csak azt nem értem, hogy ha Brüsszelnek üzenjük, akkor miért Magyarországot plakátolják teli -ráadásul magyarul?”

Nehogy Brüsszelben is megtudják.

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148758 Sat, 10 May 2014 03:33:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148758 Melyik részével nem értesz egyet, ille?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148757 Sat, 10 May 2014 02:49:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148757 na, dakota, ezért nincs magának se 😀 igaz, megint nem értette meg kósa-somogyi írását, de ezen már nem is lepődik meg senki.
amúgy most is csak pimaszkodik.

]]>
Szerző: dakota http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148752 Sat, 10 May 2014 02:09:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148752 Kovács Szidónia
2014 május 9
5:42 du.

Felesleges is lenne kérned, Szidike, azt ki kell érdemelni.
És ez nem csak rád vonatkozik, hanem mindenkire.

]]>
Szerző: Osszián http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148741 Fri, 09 May 2014 22:41:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148741 István, az hagyján, hogy népszerűtlen: nem is ismerik.

Meglepő eredmény: Orbánt nem ismerik (napi.hu)

“Orbán Viktor a nagyon kevéssé ismert európai politikusok közé tartozik – derült ki egy friss felmérésből…
Az Ipsos-Mori 12 európai ország 13 vezetőjének értékelését készítette el, ebből az is kiderült, hogy az európai polgárok Tusknál csak Orbán Viktor magyar miniszterelnökről és az EU-hoz tavaly júliusban csatlakozott Horvátország kormányfőjéről, Zoran Milanovicről tudnak kevesebbet.”

És ez az ismeretlen bunkó odamegy, és kioktatja az EU-t – miközben azt se tudja, hogy Németország Közép-Európa. (Állandóan azt magyarázza, hogy majd most jön fel Közép-Európa, a nyugat megy a levesbe).

]]>
Szerző: Kovács Szidónia http://kanadaihirlap.com/2014/05/09/tiszteletem/#comment-148739 Fri, 09 May 2014 21:42:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14075#comment-148739 nekem nem kell a TISZTELET

]]>