Hozzászólás: Birodalmi liba http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-153838 Mon, 28 Jul 2014 07:11:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-153838 El a kezekkel Klárikától!
Már megint nekem kell védenem?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-152177 Tue, 08 Jul 2014 20:12:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-152177 kedves donom, klári néninél nem ez volt a lényeg, hanem, hogy dicsőíthesse azt az idiótát. ja, és teljesen mind1 neki, mit írunk, ő ellentmond, csak azért, mert mi írjuk.
persze, az is lehet, hogy nem ismeri a más színnel szedett szavak jelentését 😀

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-152176 Tue, 08 Jul 2014 19:41:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-152176 Figyeló
2014 július 8
10:17 de.
A figyelő megint nem figyelt!
Ha rákattint a cikk elején a Most a panoptikum-igazgató… mondat elejére, ott a link, és ugyanoda vezet amit kiemelt.

Hát ennyit a figyelemről…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-152171 Tue, 08 Jul 2014 16:03:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-152171 figyelő: csak vissza vágyik a való világba, igaz? kancsi marcsi nem véletlenül a gúny tárgya. ami pedig az itteni cikkek minősítését illeti, már beletanulhatott volna, hogy nem a maga kompetenciája 😀 az idézett cikk szerzője valóban nem liba, az ugyanis haszonállat, amíg schmidt mária, ugyebár, teljesen haszontalan 😀
az igazságot meg jobb, ha hagyja. ismerjük a maga igazságértelmezését 😛
hogy a nemzet kancsalja – nem csak szervileg, de agyilag is – mit olvas, és mit nem, arról, jóasszony, magának fogalma sincs, tehát ne nyilvánuljon meg boda szintjén. bár, ha kedve van leszállni a béka segge alá, csak tessék.
jó nagy utat kell megtennie, de biztos vagyok, hogy képes rá.

]]>
Szerző: Figyeló http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-152169 Tue, 08 Jul 2014 14:17:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-152169 Az igazság kedvéért ITT van a bizonyos cikk,amit Fényes kigúnyol.
Egy elsőrendű cikk, viszonyitva az ittenihez. Mivel a szerő, NEM volt képes betenni úg ahogy volt, én helyette is megteszem.
Persze,Schmidt Mária szerencsére ezt a blogot nem is olvassa, de ami igazság az kijár.

http://valasz.hu/publi/a-mult-fogsagaban-101365
Talán, ha olvassa valaki látja, hogy mennyire “liba” a szerője…….

]]>
Szerző: Spiritwalker http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151969 Fri, 04 Jul 2014 21:16:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151969 Schmidt Mária cikke iskolapéldája az orbáni pökhendi,tényeket tagadó vagy elferdítő fideszes propagandának.Ma néztem(utólag már bánom)a “parlamenti “közvetítést.Ez tényleg vetítés a javából.A feltett kérdésekre nem válaszol egyik kormánypárti képviselő sem,hanem mind azt mondja,hogy már a kérdésfeltevés is hazaárulással felérő ocsmányság.Persze nem ezekkel a szavakkal,hanem finoman gyurcsányozva,visszafelé mutogatva.Ez ma nálunk a Parlamenti Demokrácia!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151962 Fri, 04 Jul 2014 17:45:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151962 szukits rezső: volt szerencsétlenségem találkozni vele. az említett testrész elég nagy 🙂

]]>
Szerző: Szukits Rezső http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151961 Fri, 04 Jul 2014 16:39:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151961 “Ha létezne, az arkangyal akkorát verne a bánatos maca seggére az ő lángpallosával, hogy sikítozva kérne bocsánatot ezért az eszetlen vagdalkozásért.”

Valahogy így.

]]>
Szerző: Pecor http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151953 Fri, 04 Jul 2014 13:44:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151953 –BIRODALMI LIBA- találó elnevezés,-teccik.
Olvastam a kuszaszemű S. Mariskánk (szellenti)termékét pontosan olyan mint Ő maga,– hazug.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151950 Fri, 04 Jul 2014 12:47:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151950 ehhez a nőhöz volt valakinek gusztusa? ugyan, mit tudhatott?

]]>
Szerző: Puchert János http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151949 Fri, 04 Jul 2014 11:50:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151949 Nagyszerű írás szégyen, hogy ilyen történésznek mondott személyek kapnak hatalmat és vele együtt megjelenési esélyt, egyébként ha már gazdagságról is szó esik nem a hölgy érdeme ez a férje után maradt rá

]]>
Szerző: rodeo36 http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151910 Thu, 03 Jul 2014 15:36:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151910 hagyni kéne ezt a gazdag libát, hadd dumáljon a 4 falnak és becsukni a diliházába ott lenne társasága megfelelő mind gipszből van ő meg szarból

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151909 Thu, 03 Jul 2014 15:36:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151909 kancsi mancsinak javaslom, inkább ne nézzen tükörbe. elborzasztó látvány…

]]>
Szerző: deák s. http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151905 Thu, 03 Jul 2014 15:09:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151905 Köszönöm ezt az írást,minden benne foglalt állítás igaz.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/birodalmi-liba/#comment-151904 Thu, 03 Jul 2014 15:06:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14693#comment-151904 Tökéletes elemzése az említett cikknek, és jó keresztmetszete a kialakult helyzetnek.

]]>