Hozzászólás: Mamuska http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-152066 Sun, 06 Jul 2014 15:53:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-152066 boros istván: köszönöm, úgy is, mint varga marika – a modellező körös varga gyuri özvegyének – ex sógora 🙂

]]>
Szerző: boros istvan http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-152062 Sun, 06 Jul 2014 14:12:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-152062 Nagyon szépet írtál kedves Komám! Gratulálok…

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151954 Fri, 04 Jul 2014 14:10:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151954 Kedves István!
*
Nem!
Nem vagyok elfogult. Nincs miért.
Vitatkoznék!
Eszteredler és Bubu64 is elfogultak?
Ami megmelengeti a szíveket, az megmelengeti.
Kár ide a rizsa.
Ez a véleményünk.
Kérettessék NEM vitatkozni.
🙂
G.B.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151941 Fri, 04 Jul 2014 07:50:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151941 G.B, ez nem ér! te elfogult vagy irányomban!

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151939 Fri, 04 Jul 2014 04:10:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151939 No igen, a lányom hív Mamuskának. A fiam Anyunak. Az előző “nevem” szívet melengető.
🙂
G.B.

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151938 Fri, 04 Jul 2014 04:08:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151938 Kedves István,
tolladat ismét “aranyba” mártottad, s azzal írtál nekünk, szépet, megrázót, emberit.
Köszönjük!
G.B.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151934 Thu, 03 Jul 2014 20:42:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151934 bubu64: köszönöm! holnap dél körül kint lesz olga története is…

]]>
Szerző: bubu64 http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151927 Thu, 03 Jul 2014 20:00:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151927 Kedves István!
Nagyon tetszett, köszönöm. Szeretem az emberi sorsokról szóló írásait. Nincs tényleges történet, de a hangulata magával ragad.:)

]]>
Szerző: eszteredler http://kanadaihirlap.com/2014/07/03/mamuska/#comment-151922 Thu, 03 Jul 2014 19:38:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14697#comment-151922 Pista! Remek írás, nagyon teccik! 🙂 Mamuska, anyámat én is így hívom, aki nevezetes Olga! Hmmmm

]]>