Hozzászólás: Holló a hollónak http://kanadaihirlap.com/2014/07/17/hollo-a-hollonak/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/07/17/hollo-a-hollonak/#comment-153062 Sat, 19 Jul 2014 18:54:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14887#comment-153062 Meg kell hogy mondjam :
Tele a tököm a hazai ” újbeszél ” nyelven karattyoló álbaloldali áldemokratikus úgynevezett ” politológussal ” akik kerepelnek vég nélkül és felhördülnek ha valaki feltesz nekik egy egyenes kérdést.
Továbbá tele a tököm a Klubrádió és ATV nevű látens kormánypárti szócsövekkel is.

]]>
Szerző: moll http://kanadaihirlap.com/2014/07/17/hollo-a-hollonak/#comment-152932 Fri, 18 Jul 2014 13:42:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14887#comment-152932 Nagyon jó és nagyon pontos. Jó hogy szerző világosan leírta az egész szar működésének egy szeletét. Ahol tudom terjesztem, mert még a végén a szocialisták és a többi tökfej tényleg azt hiszi, most ők jönnek… Pedig mennek, a levesbe, vagy “az asztal alá a morzsákért”…

]]>
Szerző: Gyula Bognar http://kanadaihirlap.com/2014/07/17/hollo-a-hollonak/#comment-152853 Thu, 17 Jul 2014 15:55:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14887#comment-152853 Nagyon jó cikk, feltettem az összes általam követett Facebook lapra.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/07/17/hollo-a-hollonak/#comment-152840 Thu, 17 Jul 2014 15:20:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14887#comment-152840 Jó írás!
Bár Simicska inkább nyílt üzenet, hogy a haveri körben sem lehet ám csak úgy ugrabugrálni. Ez demonstráció a többieknek.

]]>
Szerző: Eleftheria http://kanadaihirlap.com/2014/07/17/hollo-a-hollonak/#comment-152834 Thu, 17 Jul 2014 14:54:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14887#comment-152834 Nagyon jó, lényegre törő írás! A francba a sok mellébeszélő, néphülyítő szarsággal amit általában lehet magyar nyelven olvasni, hallani!

]]>